Nedir ?

Wise Care 365 Pro Key Ömür Boyu Bedava Lisans (2021)

wise care pro ömür boyu lisans

Bilgisayarınızın yavaşlaması, açılırken bile uzun süren aşamalardan geçmek durumunda kalması bazı sorunların işareti sayılır. Hızlandırmak adına program kullanmanız bilgisayarınızın performansında ciddi artışların yaşanmasına neden olur. Eklentilerin gereğinden fazla olması ve yer kaplaması, sildiğinizi zannetmenize rağmen hala kalıntıları olan programlar veya arka planda kapalı sandığınız uygulamalar yavaşlamayı oluşturan tipik olasılıklar arasında yer alır. Engellemek ve istediğiniz verimi almak için ise Wise Care 365 adıyla bilinen oldukça kullanışlı bir program yüklemeyi tercih edebilirsiniz. Programın kullanımı kolay olmasına karşılık etkinliği oldukça yüksektir. Bu nedenle fazlasıyla kullanıcı dostu sınıfında yer alır.

wise care pro ömür boyu lisans alma

Programın Ne Gibi Donanımları Vardır?

İndirmeyi düşündüğünüz veya indirdiğiniz programın özelliklerini bilmek daha iyi kullanmanızı sağlayacağından dolayı önemli ipuçları içerir.

Bu programın sağladığı katkılar şu şekildedir:

  • Gereksiz yere yer kaplayan dosyaların kaldırılmasını sağlar,
  • Hızlandırma olması için gereken sorunları tespit eder,
  • İstediğiniz dosyaların tamamen silinmesini yönetir,
  • İnternet hızında da gözle görülür iyileştirme elde ederi,
  • Silmek istemenize rağmen silinmeyen dosyaların silinmesi konusunda da destek sağlar,
  • Bilgisayarın açılış işlemlerini hızlandırır,
  • Kayıt defterinde kullanılmayan verilerin ortadan kaldırılmasına imkan tanır,
  • Zarar gören veya çok fazla yer kaplayan disklerin birleştirilmesine yardım eder,
  • Tamamen sistemsel hızlanma hedefler.

Bahsedilen özellikleri kusursuz şekilde sunmak adına yapılması gereken kurulumları tamamlamaktır. Kurulumun lisanslı olması bahsedilenleri ve daha fazlasını kullanmaya başlamak anlamına gelir.

Ayrıca bkz: Windows PGWARE Throttle 8 License Key

Nasıl Bir Programdır?

Bilgisayarınıza indirmek istediğiniz her program için bazı güvenlik ve kalite sorularına cevap aramanız gereklidir. Aksi durumda bilgisayarınızda kullandığınız, kullanmadığınız, zararlı yazılım içeren veya gereksiz birçok program olması kaçınılmaz bir durum haline gelir. Kullanıcıların wise care 365 pro key ömür boyu bedava lisans 2021 aramalarının fazla olmasının nedeni programın kalitesinden ve oldukça güvenilir olmasından ileri gelir. Zararlı yazılım içermediği gibi aynı zamanda tam kapasite ile çalışan, özelliklerini fazlasıyla yerine getiren bir uygulamadır.

Ömür Boyu Ücretsiz Lisans Durumu Nedir?

Kullanmak isteyenlerin demo modelinden farklı sürüme geçmek ve uzun süreli şekilde kullanmak istemesi halinde bazı promosyon sürümler için gerekli girişimlere ulaşması gerekir. Çünkü aksi durumda program ücretli olduğundan paketlere göre belli aralıklarla oldukça yüksek rakamların ödenmesi istenecektir. Faydaları düşünüldüğünde ve ücretsiz halde olduğunda kullanımı olmaz olmaz programlar arasında bulunur.

wise care pro ömür boyu bedava lisans

Kurulum Dosyasının Kurulması Nasıldır?

Bedava kullanmak istemeniz halinde program firması tarafından kısa süreliğine piyasaya sürülen bir indirme işlemi yapmanız gerekir. Bir süreliğine ücretsiz sürüm yayınlanmış olduğundan ücret ödemek istemeyenlerin bu kurulumu gerçekleştirmesi daha yerinde olur.

Kurulum Aşamaları Nelerdir?

Başarılı şekilde kurulum gerçekleştirmek adına ilk olarak linke erişim sağlamalısınız. Linkin aktif hale gelmesi ve indirme işlemine başlanması için onay vermeniz istenir. Verilen onayla birlikte işlemler tamamlanmaya başlar ve yüzdelik dilimler olarak ekranda bilgilendirmesi yapılır. Kurulum için izinlerin de tamamlanmasının ardından kısayol olarak ekranda belirir. Belirli aralıklarla taramaların yapılması ve alınan rapora göre hareket edilmesi yerinde bir kontrol olacaktır. Böylece tehlikeli bir olasılık olduğunda veya gereksiz içerikler fark edildiğinde kolaylıkla silinerek bilgisayarınızın hızlanması sağlanır.

Wise Care Pro Versiyon indirmek için Tıkla

Program Kullanımı Kolay Mıdır?

Kurulum sırasında seçeceğiniz dil Türkçe menü olduğunda kullanım daha da basit hale gelir. Menüler ve açılan pencereler son derece anlaşılır, pratiktir. Raporlama ile kesin bilgiler verilir ve hatırlatmalar yaparak gereken tarama zamanlarının belirtilmesi yoluna gidilir. Ayarları kişiselleştirmeniz de mümkün olduğundan kullanımı konusunda keyifli demek yanlış bir değerlendirme olmayacaktır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!