Nedir ?

IOTransfer 4.3 Pro License Key – Lisans Kodu (2021)

iotransfer

Cihaz tercihini Apple’dan yana kullananlara sorduğunuzda birbirinden farklı donanım ve memnun kaldıkları durumu anlatmaları olası bir haldir. Ama genel şikayet alanlarından birisine baktığınızda genel olarak kullanıcıların aktarım konusunda İtunes başarısızlığından bahsettiğini fark edebilirsiniz. Kullanıcıların çok fazla yer kaplayan ve gerekli özelliği buluncaya kadar fazlasıyla zaman isteyen bir programı kullanmak istememeleri nedeniyle aktarımların yapılması her zaman ötelenir.

Çalışma mantığı karmaşık olan program çoğu zaman kullanıcılarına pratik ve farklı çözümler aramak zorunluluğu doğurur. Bütün verilerinizin yedeklenmesi, yönetilmesi, bilgisayar ve cihaz arasında çift yönlü aktarım yapılması için kullanılan en rahat programlardan bir tanesi IO Transfer adı verilen uygulamadır. Kullanıcıların lisans kodu temin etmesi de programın daha etkin çalışmasını sağlayacaktır.

iotransfer pro lisans kodu

Programla Neler Yapabilirsiniz?

Sadece video, resim veya veri aktarmak için kullanılmayan programın farklı faydalarından bahsetmek de mümkündür. Farklı özellikleri sayesinde kullanımını daha da eğlenceli hale getiren yazılımın format atmadan önce de yedekleme yaparak yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Geri yükleme yapmak için de kullanılması durumunda formattan sonra kullanıma devam edilebilir. Hafıza sorunu olduğunda gereksiz dosyaların bulunmasını ve silinmesini de destekleyeceğinden bu amaçla da kullanım şansı verir. Resimlerin yönetilmesi, düzenlenmesi, iki tane olanların silinmesi gibi durumları da düzenleyecektir.

Ayrıca bkz: VMware Workstation 16 Pro Key

Donanım Olarak Yeterli Midir?

Sahip olduğu özellikleri bilerek kullanmak birçok konuda daha fazla yararlanmak anlamına geleceğinden bilinmesi son derece yerinde bir seçimdir:

  • Çift yönlü şekilde bilgisayar ve telefon arasında resim, video, rehber veya müzik gibi aktarımları yapar,
  • Videolarınızın indirilmesine olanak tanır,
  • Sesli şekilde oluşturduğunuz videoları siler,
  • Hafıza desteği için uygulama silme ve temizleme konusunda yardım eder,
  • Sıkça kullanılan gif konusunda seçenekler sunarak oluşturmanıza destek olur,
  • Aynı medyadan iki tane olduğunda silinmesini sağlar.

Bu ve buna benzer özellikler kullanıcıların programı kullanmasından en önemli etkenler olur. Yazılım güvenliği açısından bakıldığında da zararlı herhangi bir program içermemesi kullanıcıların rahatlıkla kullanmasına olanak tanır.

Key Ücretsiz Şekilde Bulunabilir Mi?

İndirdiğiniz kurulum demo olarak adlandırılan ve kısıtlı süre için kısıtlı özellikleri kullanmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Lisansın süresi kalmadığını sürekli şekilde hatırlatan bir takım uyarılar ile daha da can sıkıcı bir hal alabilir. Bunun için lisans key temin etmek ve ücretsiz şekilde lisans süresi edinmek adına çaba göstermek daha önemlidir. Kullanıcılar bundan dolayı ıotransfer 4.3 pro lisans kod license key en günceli burada 2021 şeklinde aramaları sıkça yapar. Maliyetleri yüksek keyler olmasından dolayı ücretsiz olanları bulmak son derece önemlidir.

IOTransfer Pro Lisans Kodları

  • 8A5D8-E1AB9-77757-D82B3
  • 32AFB-8FC89-31D24-FCAB3
  • 71968-D8BA5-27E47-CB6B3
  • 32AFB-8FC89-31D24-FCAB3

Not: Lisans kodlarının süreleri dolmuş olabilir, yorumlarda bildiriniz. Yeni kodlar bulunduğunda siteye eklenecektir.

iotransfer pro lisans

Key Kodları Nereye Girilir?

Key bulunmasının hemen ardından merak edilen program girişlerinin nasıl yapılacağıdır. Kullanım açısından rahatlık ve konfor ön planda tutulduğundan key kodu girmek de kolay olacaktır. Sürümün yönet kısmına geldiğinizde uygulamalar sekmesinde anahtar yazan detayı görebilirsiniz. Anahtar sembolü ile de belirtili hale getirilmiştir. Girilmesi gereken kodun yazılacak olduğu alan bu kısımdır. Ardından onayınızla yeni özellikler kullanılır ve lisans süresi uzar.

Güvenliği Konusunda Sorun Yaşanır Mı?

Yazılımın güvenliği bilgisayarınız ve telefonunuz arasında kullanımı gerekli olduğundan her zamankinden daha önemlidir. Kullanıcıların yazılım incelemelerine baktıklarında görecekleri zararlı bir durumun olmadığıdır. Cihazlara zarar verme olasılığı oldukça düşüktür.

Lisans Ne Kadar Geçerlidir?

Kullanılan kodun süresi ortalama bir sene yani 2021’de bitecek şekilde ayarlanmıştır. Bunun süresiz bir lisans olduğunu düşünmemek ve buna göre kullanmak gerekir. Ardından kodun yenilenerek sürenin uzatılması zorunludur.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!