Nedir ?

Windows PGWARE Throttle 8 License Key (2021)

pgware throttle license key

İnternet hayatın vazgeçilmezleri arasında olmasına karşılık çoğu zaman hızının düşük olması nedeniyle kullanıcılarına zorluklar yaşatabilir. İnternetin yavaşladığını fark edince teknik birimle iletişime geçmek ve gereken yardımı talep etmek bile çoğu zaman işe yaramaz. Bunun için cihazınızın hafızasını, hızını kontrol etmek de geçici çözümler dışında yardım sağlamayacağından başarılı programları kullanmak daha mantıklı bir seçim olabilir.

Kullanıcıların internet hızını artırmak veya tanımlanan internetin hızını aynı şekilde kullanmak için Windows Psware kullanmaları sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Yorum ve analizlere bakınca da gerçek anlamda hızlandırma sağladığını fark etmeniz mümkün olur. Kullananların pratik bir yöntem olduğundan bahsettiği uygulamayı ücretsiz kullanmak adına key temin etmek gerekli olduğundan windows pgware throttle 8 license 2021-2022 cevabına ulaşmak önemlidir.

İnternet Hızını Gerçekten Artırır Mı?

Kullanıcıların benzer programlar kullandıklarında çoğu zaman gerçek anlamda bir hızlanma elde edememelerinden dolayı gerçekten işe yarayıp yaramadığını anlamak adına programın çalışma amacını merak edebilir. İnternetin hızına engel olan programlar veya optimizasyonların tamamını kontrol ederek bunların devre dışı bırakılmasını sağlar. Bu durum internette gözle görülür bir hızlanma olması anlamına gelir. Gerçek anlamda hızlanma isteyenlerin yapması gereken kurulumu yapmak ve internetin nasıl hızlandığını anlamaktır.

pgware throttle lisans

Başka Özelliği Var Mıdır?

Uygulamanın özelliklerini öğrenmek isteyenlerin bilmesi gereken internet hızını yükseltmenin sanıldığı kadar kolay bir işlem olmadığıdır. Birçok işlemi entegre şekilde yapmak, optimizasyon sağlamak ve farklı içerikleri yerine getirmek adına çalışması gerektiğinden uygulama sadece bu alandaki işlere odaklanmıştır. Bunun için programı sadece hızlandırma amacıyla yapılmış olarak kabul etmek ve bu yönde kullanmak en doğrusu olacaktır.

Windows PGWARE Throttle 8 Lisans Kodları

  • 364L7831C999NW9ANF
  • 439L7831C999NTA4VF
  • 295L7831C999NMG48O
  • 324L7831C999N4CL2P

Not: Lisans kodları çalışmıyor olabilir, lütfen yorumlarda bildiriniz.

Ayrıca bkz: Wise Care 365 Pro Key Ömür Boyu Bedava Lisans

Lisans Keyi Kullanmak Zorunlu Mudur?

İndirdiğiniz programın kullanımı sırasında bazı durumları fark edebilirsiniz:

  • Demo olduğunu sık sık hatırlatan uyarılar alınır,
  • Sürümle alakalı yükseltmek isteyip istemediğiniz sorulur,
  • Bazı özelliklerin kullanılmaması sorunu vardır,
  • Lisansla alakalı konularda key talebi bulunur.

Bunların tamamı programın demo veya kısıtlı sürüm olmasından kaynaklanır. Bunun için kullanıcıların key aktivasyonu girmek ve bu tarz konulardan tamamen kurtulmak için çözüm bulması önemlidir.

pgware throttle lisans kodu

Program Nasıldır?

Kullanım konusunda basit olduğunu söylemek gerekse de dilinin İngilizce olması bazı kullanıcıların tereddüt etmesine neden olabilir. Bunun dışında menüler yeterli, kullanım basit ve gereken detaylara ulaşmak da fazla zaman almayacak şekildedir. Kullananlar programın fazla dil gereksinimi olmamasından dolayı İngilizce olmasının fark hissettirmediğini dile getirmesi de başka bir yönüdür.

Lisans Nasıl Uzatılır?

Programı yeni kullananlar için key girmek veya lisans işlemlerini yapmak İngilizce olduğundan karışıkmış gibi gelebilir. Aslında temel adımlardan farklı bir durumla karşı karşıya kalınmaz. Operating system yazan kısımda optimizasyon seçenekleri bulunur. Bunların anlamı sistemsel işlemleri yönetilip düzenlendiği menüler olmalarıdır. Optimizasyon sayesinde girilen lisans bilgileri kullanılır duruma gelir. İşlem sonunda bahsedilen uyarıların hiç biri söz konusu olmayacaktır.

Lisans Süresi Sonunda Ne Olur?

Girilen lisans süresi sonuna kadar geçelidir. Genel anlamda 2021 yılını kapsayarak kullanımda olur. Kullanıcıların lisansla alakalı uyarıları takip etmesi ve İngilizce uyarıları anlamadan kabul etmemeleri önerilir. Aksi durumda ücretli uzatmalar yapmak adına onay vermiş olabileceği ve maliyet doğacağı unutulmamalıdır.

Kullanımı Cihazla Alakalı Değişimi İçerir Mi?

Kurulum yapıldıktan sonra cihazın internet hızının artması için bazı değişimlerin yapılması gereklidir. Kullanıcıların onay vermesi ve ardından da hızın yükselmesi için işlemlerin yapılmasını istemesi önemlidir. Bunun için mutlaka onaylara dikkatli şekilde yaklaşılmalıdır. Bunun dışında güvenlikle alakalı bir cihaz değişimi söz konusu olmaz.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!