Nedir ?

Iobit MaLware Fighter 8.6 Pro Lisans Kodu (2021)

iobit malware fighter pro license key

Bilgisayarlardan daima maksimum düzeyde bir verimlilik alabilmek için onların her zaman tam performansla çalışmaları gereklidir. Donanımsal açıdan her bir parçanın işlevsel şekilde görevini yerine getirmesi bu konuda bekleneni kullanıcılara verir.

Ancak eğer sistem içerisinde gizli bir virüs mevcutsa o zaman performansta önemli düşüşler meydana gelir. Bu durum bilgisayarın gücünü düşürebileceği gibi aynı zamanda kullanıcıların bilgilerini de bir risk altına sokabilir.

Bu bakımdan bilgisayarı hemen her duruma karşı etkin şekilde koruyabilecek bir antivirüs programından destek alınmasına ihtiyaç vardır. Iobit MaLware Fighter programı genel olarak bu amaç doğrultusunda tasarlanmış bir niteliktedir.

Bu güçlü program sayesinde kullanıcılar çeşitli virüslere karşı etkin bir mücadele sergileyebiliyorlar. Çeşitli türdeki antivirüs programlarında olduğu gibi bu programın da tam bir fayda sağlaması için lisansla etkinleştirilmesi gerekir. Iobit MaLware Fighter 8.6 Pro Lisans Kod License Key 2021 ücretsiz şekilde temin edilebilmekle birlikte kurulumdan sonra kolayca etkinleştirme için kullanılabilir.

iobit malware fighter lisans kodu

Iobit MaLware Fighter ve Özellikleri

Birçok virüs önleyici programda olduğu gibi Iobit MaLware Fighter programında da onun etkinliğine konu olan çeşitli özellikler mevcuttur.

  • Tüm virüs türlerine karşı tanımlama yapabilmesi,
  • Virüs girişlerini doğru zamanda etkisiz hale getirebilmesi,
  • Virüs içeren birtakım zarar verici reklamları in aktive etmesi,
  • DNS adreslerini online alanda koruma altına alması,
  • Cihazdaki dosyaların şifrelenmesi konusunda destekler sağlaması,
  • Dowland işlemlerinde ilgili dosya veya programlarda bir virüs var mı bu kontrol edebilmesi,

Genel itibariyle Iobit MaLware Fighter programın bu türden özellikleri kapsamında bilgisayarları etkin bir koruma altına alabiliyor.

Ayrıca bkz: Iolo System Mechanic Pro Lisans Key

Iobit MaLware Fighter Lisans Key 2021

  • 8AA3A-31860-3ED89-3654N
  • A19C1-D2A88-F1F6F-0184N
  • 9DBA1-4E06C-4776A-2CD4N

Zararlı Sitelere Giriş Engelleme

Iobit MaLware Fighter programının en önemli özelliklerinden biri kullanıcıların farkında olmadan zararlı sitelere girişini engelleyebilmesidir. Bazı online web sitelerinde niyeti kötü kişilerce oluşturulmuş birtakım tuzaklar mevcut olur.

Bu sitelere giriş yapıldığında veya oradaki herhangi bir sekmeye tıklama yapıldığında kullanıcıların bilgisayarlarına sızma işlemleri gerçekleştirilir. Bu durum ilerleyen evrelerde kullanıcı için hiç istenmeyen olumsuz durumların ortaya çıkmasına sebebiyet verir.

Bu bakımdan bu tür risklere karşı her zaman hazırlık olunması gereklidir. Iobit MaLware Fighter programının görevi bu konuda kullanıcıları uyarması ve onları daima koruma altına almasıdır.

iobit malware fighter pro lisans kodu

DNS Güvenliği Sağlama

DNS adresleri genel itibariyle yalnızca ilgili bilgisayara özgü bir nitelikte olurlar. Bu bakımdan o adreslerin başkasının eline geçmemesi gereklidir. Çünkü kötü niyetli kişiler bu adresleri Ddos gibi çeşitli saldırılar yapılması amacıyla kullanabilirler. Kişilerin verileri bir güvenlik riski altına girebilir. Iobit MaLware Fighter programı DNS adreslerini korumada oldukça başarılıdır.

E Posta Güvenliği

Virüslerin bilgisayarlara sızma tekniklerinden biri de e postalar aracılığıyladır. Birçok kullanıcı farkında olmadan kendisine gönderilen maillere tıklama yapar. Bu yapıldıktan sonra ise artık e posta içerisindeki virüs bilgisayara sızmış olur. Bu bakımdan durum daha bu evreye gelmeden bir müdahale şarttır. Bu program e posta konusunda bir kullanıcı güvenliği de sağlayabiliyor.

Zarar Verici Reklamları Engelleme

Virüsler online alanda çeşitli reklamların içerisine de yerleştirilebiliyor. Bu reklamlara tıklama yapan kullanıcıların bilgisayarlarına çeşitli virüsler çok hızlı yerleşebiliyorlar. Bu açıdan hangi internet sayfasında hangi reklamların içerisinde virüsler var bunları da fark etmek gereklidir. Iobit MaLware Fighter programının zararlı reklamları tespit etme konusunda da etkin bir gücü bulunuyor.

Iobit MaLware Fighter 8 Lisans Etkinleştirme

Iobit MaLware Fighter 8 programından en iyi şekilde faydalanmak için onu muhakkak güncel anahtarla lisanslamak gereklidir. Lisanslama işlemleri için program içerisindeki etkinleştirme kısmına girilmelidir. Sonrasında elde edilen aktif lisans kodu bu alan girilmeli ve sorunsuz lisanslama işlemi yerine getirilmelidir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!