Sosyal Medya

İnstagram’da Takipten Çıkanları Görme | 2023

Yazar - Enes Sivri

Sosyal medya denildiğinde akla ilk gelen isimlerden birisi İnstagram‘dır. Bildiğiniz üzere dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya uygulamasıdır. İnsanların resim ve videolar paylaşarak takipçi kazandığı bu platform, onlarca farklı kategori ile birlikte kullanıcılarına hizmet vermektedir.

İlk olarak 2010 yılına faaliyet geçirilen İnstagram, geliştiricileri ile birlikte çok büyük bir topluluk haline gelmiş durumdadır. Milyarlarca kişi tarafından kullanılan bu platform, her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcılar kendi hesapları ile birlikte başkalarını takip edebilir, aynı zamanda takipçide kazanabilmektedir.

Bu yazımızda birçok kişinin merak ettiği İnstagram’da Takipten Çıkanları Görme konusunu ele alarak bilgilendirici bir rehber hazırlamak istedim. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur.

İçindekiler

Instagram Takibi Bırakanlar İçin Uygulama Önerileri

İnstagram uygulamasında takip ve takipçi sayıları, önem gösterilen alanlardan birisidir. Özellikle takipçi kasmak isteyen kişilerin özen gösterdiği bir konudur. Forum gibi alanlarda birçok kişinin instagram takibi bırakanları görme gibi konuları ele aldığını fark ettim. Bunun üzerine sizler için faydalı olması adına bir rehber hazırlamak istedim.

Aşağıda yer alan listeden uygulamaları seçerek market üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

FollowMeter

Listemizin ilk sırasına FollowMeter for Instagram uygulamasını eklemek istedim. BreakerApss tarafından geliştirilen bu uygulama, instagram hesabınızı yönetmek için kullanabileceğiniz bir sosyal medya aracıdır.

FollowMeter

FollowMeter

Basit kullanımı ve ücretsiz olma yönü ile kullanıcıların ilgi odağı olmuş durumdadır. Yüklendiği andan itibaren çalışan bu uygulama, hesabınızdan takipten çıkan kişileri görmenizi sağlayacaktır. Basit bir kullanım ve güzel arayüzü sağlayan FollowMeter, instagram hesabınız ile alakalı birçok farklı özelliği görmenizi sağlamaktadır.


InsMaster: Insta için Analiz

Android platformunda en çok kullanılan ve tercih edilen bir diğer uygulama ise Followers Report Ig: InsMaster’dır. Market üzerinde son zamanlarda sıklıkla gördüğüm bu uygulama, instagram hesabınızı yönetmek için ideal bir yazılım diyebilirim.

Followers Report Ig: InsMaster

Followers Report Ig: InsMaster

Market üzerinde Sosyal kategori üzerinde yer alan Followers Report Ig, her geçen gün aldığı güncellemeler ile birlikte büyük bir platform haline gelmiş durumdadır. Takip etmeyen kişileri görme adımında büyük bir işlev görmektedir. Bunun yanında şu özelliklerde uygulama içerisinde yer almaktadır:

  • Gizli hayranları görme,
  • Profilinizi görüntüleyenleri görme,
  • Yeni takipçileri analiz etme,
  • Takip etmeyenleri görme.

Burada yer alan maddeler Followers Report Ig: InsMaster uygulamasında kullanıcılarını beklemektedir. Sizlerde indirerek direkt olarak bu işlevsellere sahip olabilirsiniz.


Followers & Unfollowers

Markette araştırma yaparken karşılaştığım bir diğer isim ise Followers & Unfollowers oldu. One Tap Labs tarafından geliştirilen bu uygulama, kullanış bakımından büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Sade tasarım ve farklı özellikleri ile birlikte sizlerin de hoşuna gidecek bir uygulama yazılımıdır.

Followers & Unfollowers

Followers & Unfollowers

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanım sağlanan Followers & Unfollowers, instagram takipten çıkanları görme için kullanabileceğiniz harika bir uygulamadır. Uygulama içerisinde yer alan farklı özellikleri ve işlevleri ile birlikte, kullanıcıların göz bebeği olmuş durumdadır. Uygulamayı indirin ve yükleme işleminden sonra açarak direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Followers & Unfollowers Android İndirmek İçin Tıklayın


Reports – Profilime Kim Baktı

Market üzerinde yer alan bir diğer uygulamamız ise Reports – Profilime Kim Baktı yazılımıdır. AppTechInc tarafından geliştirilen bu uygulama, market üzerinde sosyal kategorisinde yer almaktadır. İnstagram hesabınızın kontrolünü sağlayarak birçok şeyin raporlarına göz atabilirsiniz.

Reports - Profilime Kim Baktı

Reports – Profilime Kim Baktı

Reports ile birlikte profiliniz hakkında onlarca farklı bilgiye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Görüntüleme analizler, hikayeleri gizliden izleme, takipten çıkanları görme gibi birçok farklı işlevsel özellik sizleri beklemektedir. Uygulama genel olarak basit bir kullanım sağlıyor ve sağladığı güzel tema ile birlikte, kullanıcıların favori uygulamalarından birisidir. Android market üzerinde ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Reports – Profilime Kim Baktı Android İndirmek İçin Tıklayın

Bu yazımızda sizlerle birlikte İnstagram’da Takipten Çıkanları Görme başlığı adı altında güncel bir paylaşımda bulunmaktayız. Genel olarak merak edilen soruları yazıya eklemek ve paylaşmak istedim.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı olan görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşımda bulunabilirsiniz.

Ayrıca bu içeriklerimize de göz atmayı unutmayın.

Yazar hakkında

Enes Sivri

Yorum yap!

casino siteleri