İnternet Dünyası

İstoç Evlere İş Veren Firmalar

WordPress Admin Paneli

İştoç evlere iş gönderen firmalar arasında yer almaktadır. En güvenilir firmalardan biri olarak hizmet veren İstoç’tan iş almak için de bazı özelliklerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda İstoç’ta çalışacak olan kişilerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin 40 yaşını da aşmamış olması aranan özellikler arasında yer almaktadır. Disiplinli ve çalışma etiği olan kişiler ile çalışmaktadır.

İstoç Hangi İşleri Vermektedir?

İstoç tarafından verilen en yaygın iş boncuk dizme olmaktadır. Boncuk dizmenin yanı sıra verilen işler ise:

  • Küçük işletmelerin vereceği ütü ve yıkama işleri,
  • Özellikle boncuk atölyelerinden istenilen iplere boncuk dizilmesi işi,
  • Tekstil fabrikalarının evden iplik ayırma işi,
  • Fason giyim firmalarının verdiği elbiselere düğme dikme işleri,
  • Nikah şekeri işi,
  • Paketleme işleri olarak sayılabilmektedir.

Mutlaka göz atın => Fix Card Kredi Kartı Başvurusu

İstoç İşleri Ne Kadar?

İstoç işlerinin fiyatları işin özelliklerine ve iş hacmine göre değişmektedir. Bunun yanı sıra iş veren bazı firmalar kargo ücretlerini kendi karşılamaktadır. Bazı firmalar ise çalışanların ücretinden kesmektedir. İşe alım konusunda İstoç en seçici firmaların başında gelir.

İstoç Evlere Kargo ile İş Gönderiyor Mu?

İstoç’un evlere çeşitli durumlarda kargo ile iş gönderebilmektedir. Burada hangi firma ile çalıştığınız oldukça önemlidir. Bazı firmalar eve iş göndermemektedir ancak bazı firmaların tam olarak ihtiyacı bu oluyor. Firmalarda kargo ile eve iş gönderilmesinde belirleyici olan en önemli hususların başında firma ile çalışan kişinin arasındaki km uzaklığı olmaktadır. Kişilerin firmadan uzak mesafede bulunmaları halinde, iş için tercih edilmemektedir. Ancak uzun süreli çalışan kişiler için kargo ile gönderim söz konusu olmaktadır. 

İstoç’dan Aldığım İşlerle Aylık Ne Kadar Kazanırım?

İstoç’un evlere kargo gönderimi ile yapacağınız işlerden elde edeceğiniz tutar işin hacmine ve detaylarına göre değişmektedir. Etiketleme ve paketleme gibi işlerden aylık olrak asgari ücret kadar iş bulabilirsiniz. İstoç’da iş yapacaksanız, fiyatları firma ile önceden görüşerek konuşmanız gerekmektedir. Bu işler yalnızca günlük ve düzenli şekilde zaman gerektiren işlerdir. İstoç sürekliliği olan, iş disiplinli kişilerle uzun süreli çalışmaktadır.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!