İnternet Dünyası

En İyi 5 Bluetooth Kulaklık Önerisi | Fiyat Performans

Bluetooth Kulaklık Önerileri | Mayıs 2022
Yazar - Enes Sivri

Kablosuz özelliğe sahip olan tüm teknolojik aletler günümüzde bir hayli popüler hale gelmiş durumdadır. Kabloların karmaşık yapılarından kurtulmak isteyen kişiler, kablosuz araçlara yönlenmektedir. Bluetooth özelliği taşıyan araçlarda genel olarak insanlar büyük kolaylık yaşamaktadır. Ufak ve minimal yapıları sayesinde taşınması da çok kolay hale gelmiş durumdadır.

Bu yazımızda birçok kişinin merak etmiş olduğu bluetooth kulaklık önerileri ile alakalı bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum. 2022 Mayıs ayına özel olarak sizlere en iyi kablosuz kulakları paylaşmak istedim. Umarım listeye eklemiş olduğum En İyi 5 Bluetooth Kulaklık Önerisi olan ürünler sizlerin hoşuna giden ve alabileceği ürünlerdir.

İçindekiler

Bluetooth Kulaklık Önerileri 2022

Günümüzde çoğu insan kulaklık alanında kablosuz özelliği içeren kulaklıkları tercih etmektedir. Özellikle son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte çok farklı bluetooth kulaklı çeşitleri üretilmektedir.

İlk çıktığı zamanlarda ülkemizde baya bir yüksek fiyatlar ile satışa sunulmaktaydı. Fakat günümüzde rekabetin ve üreticinin çoğalması ile birlikte, fiyatların bir hayli alt seviyeye çekildiğini görmekteyiz. Listeye eklemiş olduğum kulaklıklar da fiyat/performans olarak nitelendirebileceğimiz kablosuz kulaklık çeşitleridir.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan merak edilen konu başlıklarına geçerek, bizleri nelerin beklediğine kısaca göz atabiliriz.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi, dünya üzerinde global olarak her geçen gün gelişen ve büyüyen bir marka haline gelmiş durumdadır. Bluetooth 5.0 teknolojisi ile birlikte bizleri karşılayan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir.

Tasarımsal açıdan harika bir izlenim bırakan bu model, yaklaşık 4 saatlik bir müzik dinleme performansı sergilemektedir. Her iki kulaklığın toplam şarj olma süresi ise yaklaşık 1.5 saatlik bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Hem uygun fiyatı, hem de performansı sebebiyle listemizin ilk sırasına bu kulaklığı eklemek istedim.

JBL Tune 220 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

JBL Tune 220 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

JBL Tune 220 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

JBL, müzik dünyası için en önemli ve büyük isimlerden bir tanesidir. Ürettiği birçok farklı müzik araçları ile birlikte, kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiş durumdadır.

JBL Tune 220 TWS Kablosuz Kulak ile birlikte öncelikle özel bir tasarım sizleri beklemektedir. Kulaklığın en büyük avantajlarından birisi 19 saatlik bir çalışma süresi olmasıdır. Bildiğiniz gibi bluetooth kulaklıklar alanında, şarj olayı çok önemli bir konudur. Android ve İOS cihazlar ile uyumlu olan bu kulaklık, ses olarak harika bir deneyim sunmaktadır. Hem müzik dinleyip hem de konuşma yapabileceğiniz bu modelin siyah ve beyaz renkleri bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+

Listemizin bir diğer en iyi bluetooh kulaklık ürünü ise Samsung tarafından gelmektedir. Bildiğiniz gibi Samsung markası sadece telefonlar ile değil, ürettiği diğer teknolojik araçlar ile birlikte de kullanıcıların büyük bir göz bebeğidir. Serinin eski modellerinden birisi olan Samsung Galaxy Buds+, kulaklık alanında en iyi isimlerden birisidir.

Tam şarj durumunda 11 saatlik bir batarya ömrü bulunan bu kulaklık modeli, yoğun kullanımlarda 7.5 saate kadar düşüşler yaşanabilmektedir. Şarj olma süresinin 3 saat olması biraz dezavantaj olsa dahi, kalitesi nedeniyle buna değer diyebiliriz. Fiyat/performans ürünü sayılan bu modeli inceleyerek, almanızı şiddetle tavsiye etmekteyim.

ayrıca bkz: En İyi Wifi Güçlendirici Cihazları [2022]

Huawei Freebuds 4

Huawei Freebuds 4

Huawei Freebuds 4

Huawei markası özellikle ülkemizde büyük bir rağbet gören firmalardan birisidir. Birçok farklı alanda üretmiş olduğu teknoloji araçları ile birlikte, kullanıcıların favorisi haline gelmiş durumdadır. Son etkinliğinde tanıtılmış olan Huawei Freebuds 4, büyük bir ilgi ile karşı karşıya diyebilirim.

Kablosuz kulaklık modelinin en çok sevdiğim yanı tasarımı diyebilirim. Minimal ve bir o kadar da havalı görünümü ile birlikte muhteşem bir tarz havası katmaktadır. 20 saate kadar kullanım sunan bu modelde, kutusu ile birlikte şarj olmaz özelliği de yer almaktadır. Özellikle batarya konusunda en iyi bluetooth kulaklık çeşitlerinden birisidir.

Lenovo Lp1 Livepods Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Lenovo Lp1 Livepods Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Lenovo Lp1 Livepods Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Lenovo, teknoloji dünyasında ismini sıklıkla duyurmayı başarabilen markalardan bir tanedir. Özellikle son zamanlarda üretmiş olduğu teknoloji araçları ile birlikte, çok daha popüler bir hale gelmiştir. Lenovo Lp1 modeli ise kablosuz kulaklıklar arasında tercih ettiğim modellerden birisidir.

Ürünü incelerken en dikkat çekici yanlarından birisinin aktif gürültü önleme özelliğinin var olmasıydı. Günümüzde pek çok üretici uygun fiyatlı kulaklıklarda bu özelliği aktif etmemektedir. Lenova’yı bu alanda başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Bluetooth 5.0 özelliği ile birlikte bizleri karşılayan bu model, yaklaşık 3.5 saatlik bir kullanım süresi sunmaktadır.

Bu yazımızda sizlere özel olarak En İyi 5 Bluetooth Kulaklık Önerisi hakkında bilgi paylaşımında bulunmaktayım. Listeye eklemiş olduğum kulaklıkların fiyatları benzerlik içermeyebilir, fakat aldığınızda pişman olmayacağınız modellerdir.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşımda bulunabilirsiniz. Ayrıca sizlerin de tavsiye ettiği kulaklık modeli varsa yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yazar hakkında

Enes Sivri

Yorum yap!

casino siteleri