İnternet Dünyası

En Uygun Fiyatlı Akıllı Saatler [2023]

En Uygun Fiyatlı Akıllı Saatler [2022]
Yazar - Enes Sivri

En Uygun Fiyatlı Akıllı Saatler, Uygun Fiyatlı Akıllı Saatler, En Uygun Akıllı Saatler, Ucuz Akıllı Saatler, Uygun Fiyatlı Akıllı Saat, Akıllı Saat ile alakalı internette merak edilen tüm soruları sizler için cevaplayarak yazımızda paylaşmaktayız. 

İçindekiler

En Uygun Fiyatlı Akıllı Saatler

Günümüz internet ortamında birçok farklı teknoloji aletleri insanların yaşam tarzı şekline dönüşmektedir. Bildiğiniz üzere birçok kişi saat takamadan yapamamaktadır. Son zamanlarda gelişen akıllı saat ile birlikte birçok kişi tercihini akıllı saat tarafına yapmaktadır.

Akıllı saatler ile birlikte insanların yaşam hayatı daha kolay bir hale gelmiş durumdadır. Telefona gelen bildirimleri okuma ve cevaplama, müzik dinleme, arama yapma, arama cevaplama vb birçok seçeneği bu saat modelleri ile birlikte yapabilmekteyiz. Peki siz hiç akıllı saat almayı düşündünüz mü? Cevabınız evet ise doğru yazıdasınız. Sizler için oluşturmuş olduğum en iyi akıllı saatler listesi ile birlikte uygun fiyatlı ve performans canavarı saatleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6

Akıllı saat dünyasının en çok sevilen ve beğeni kazanan serilerinden birisi de Mİ Band serisidir. Xiaomi markasının üretmiş olduğu son seri Mi band 6, akıllı saat dünyasının göz bebeklerindendir.

Sade ve minimal tasarımı ile birlikte kullanıcıların dikkatini çeken bir saat yapısına sahiptir. Küçük yapısı olması geniş bir ekran olmaması anlamına gelmemektedir. Xiaomi Mi Band 6 modeli kullanıcıların boy takıntılarını birazda olsa azaltmış durumdadır. Gelen mesajları okuma, hızlı yanıt gönderme, adım sayma, fitness araçları gibi birçok farklı seçeneğe bu saat üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Saati Xioami markası ürettiği için kullanıcılara farklı kordon seçenekleri de sunmaktadır. Bu durum akıllı saat modelinin avantajı olarak bilinmektedir.

Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi Mi Watch Lite

Uygun fiyatlı akıllı saat serimizin bir diğer ismi ise Xiaomi Mi Watch Lite olmaktadır. Xioami Mi Watch Lite ile birlikte bir akıllı saatten fazlasını deneyimleyebilirsiniz.

Apple watch benzeri bir saat tasarımının yer aldığı bu modelde, büyük bir ekran boyutu yer almaktadır. Ekran boyutu 1.4 inç olan Mi Watch Lite, pil ve donanım kısmında iddialı modellerden birisidir. Spor ve sağlık takibi, mesaj bildirim önizlemesi, uyku monitörü gibi birçok farklı seçenek ile kullanıcılarını karşılamaktadır.

Saatin tasarım ve kordon kısmının bir hayli hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Burası kişisel fikrim fakat diğer birçok akıllı saat modeline göre daha iyi bir hissiyat sunmaktadır.

ayrıca bkz: WhatsApp Plus Nedir? Ne İşe Yarar?

OPPO Realme Watch

OPPO Realme Watch

OPPO Realme Watch

Bir diğer akıllı saat modelimiz ise OPPO Realme Watch serisidir. Telefon dünyasında özellikle ülkemizde son zamanlarda büyük bir rağbet gören OPPO, saat dünyasına da giriş yapmış durumdadır.

Fiyat/performans anlamında son derece uygun bulduğum saatlerden birisidir. Ekran boyutu 1.4 inç ve 320 x 320 piksek bir ekran özelliği yer almaktadır. Yapı olarak birçok akıllı saat modeline benzerliği yer almaktadır. Özellikle de tasarım konusunda hiç yabancılık çekmeyeceğinizi söyleyebilirim. Bunun yanında 160 mAh bir batarya kapasitesi yer almaktadır. Bu da 7-8 günlük bir rahat kullanım yapabileceğinizi göstermektedir. Kan-Oksijen seviyesi ölçme, mesaj ve arama bildirimleri, kalori takip gibi birçok farklı özelliklere bu saat ile birlikte ulaşabilmekteyiz.

Amazfit Watch GTS 2 mini

Amazfit Watch GTS 2 mini

Amazfit Watch GTS 2 mini

Birçok kişinin merak ettiği bir model olan Amazfit Watch GTS 2 mini modelini de listeye eklemek istedim. Uygun fiyatı ve birbirinden farklı özelliği ile ön plana çıkan bu model, kullanıcıya farklı bir deneyim sunmaktadır.

AMOLED bir ekran paneline sahip olan gts 2 mini modeli 1.55 inç bir ekran boyutuna sahiptir. Saatin en iddialı olduğu kısım bataryası diyebilirim. Tek bir şarj ile birlikte 14 gün kullanım sağlanmaktadır. Bu bir akıllı saat için çok daha fazlası diyebileceğimiz bir özelliktir.

Oppo Watch Free

OPPO markamızın bir diğer saat modeli ise Watch Free isimli saattir. Akıllı saat modelleri denildiğinde akla gelen isimlerden birisidir. Tasarım ve desteklediği özellikler ile birlikte kullanıcıya güzel bir saat deneyimi sunmaktadır.

Oppo Watch Free modelinde ekran boyutu diğer saatlere göre biraz daha büyük gelmektedir. 1.64 inç bir hafif amoled bir ekran destekleyen bu modelde 100’den fazla egzersiz modu yer almaktadır. Uyku analizi, spor modları, bildirim hatırlatma, arama bildirimi gösterme gibi birçok farklı seçenek sizleri bu akıllı saat modelinde beklemektedir.

Bu yazımızda sizlerle birlikte En Uygun Fiyatlı Akıllı Saatler ile alakalı hazırladığım listeyi paylaşmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yazar hakkında

Enes Sivri

Yorum yap!

casino siteleri