Nedir ?

Adidas Bayilik

Adidas Bayilik Şartları, Adidas Bayiliği Nasıl Alınır?

Spor giyimde bir dünya markası haline gelen adidas her yatırımcının hayallerini süslemektedir. Adidas bayilik almak isteyenler ilk aklına gelen şartlarının neler olduğudur. Her yatırımcının aklında bir bayi iyi bayi açık iyi para kazanmak vardır. adidas bayilik spor giyimde çok iyi bir marka olduğu için ve satışlarının çok iyi olması sebebi ile her yatırımcının düşüncesindedir. Spor giyim denildiği zaman insanların aklına ilk gelen marka adidastır. Örneğin bir spor ayakkabısı almak isteyen bir kişinin aklına ilk gelen marka adidastır. Dünya markası olan adidas bayisi ülkemizde ve dünya genelinde çok kaliteli ve hazır müşterisi olan bir markadır.

Tavsiye içerikler;

Adidas Hakkında

Spor eşyaları satıcıları arasında dünyanın en büyük markası olan adidas 1949 yılında Almanya’da kurulmuştur. Çok geniş bir müşteri kitlesi olan adidas dünya genelinde en çok tercih edilen spor eşyaları markasıdır.

Adidas Bayilik Almak İçin Şartlar Nelerdir?

Bir dünya markası olan adidas her bayiliği almak için şartlar vardır adidas için de belli başlı şartlar vardır. Bayilik almak isteyen kişinin ilk başta başvuru formunu doldurması gerekiyor. Başvuru formunu doldurduktan sonra firma ile irtibata geçilip firmanın koyduğu kuralları kabul etmesi gerekmektedir. adidas bayilik açmak için belirlenen mekanın belirlenen dekorasyon ve tasarım dışına çıkmaması gerekmektedir. Adidas genelde alışveriş merkezlerine yada işlek olan caddelere bayilik veriyor birbirlerine yakın olan yerlerde bayilik vermiyor.

Adidas Bayilik Alma Bedeli Ne Kadardır?

Her büyük markalarda bayilik almak için belirli bir şekilde bedel ödenmektedir. Adidas için açacağınız mağazaya göre değişiklik gösteriyor. Bayilik bedeli olarak mağazanın büyüklüğü, mağaza nerede açılacağı ve hangi bölgede açılacağı ücret açısından çok önemlidir. Bütün hepsi göz önüne bulundurulduğu zaman 80.000,00 TL ile 12.000,00 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Adidas Bayilik Almanın Avantajı Nelerdir?

Yatırımcılar açısından dünya devi olan adidasın bayisi olmak her zaman avantajlıdır. Çünkü adidas markasının hazır müşteri kitlesi her zaman vardır. Bu kitle sayesinde her zaman yüksek kar elde edilir. Bir bayiliğin eğer hazır müşteri kitlesi var ise her yatırımcı o bayiliği açmak isteyecektir işte adidas her daim hazır müşteri kitlesi olan bir markadır. Adidas bayilik açtıktan sonra en büyük avantajından biriside yüksek marka bilinirliği adidas logolu malzemeleri satmak için o logoyu görmek yeterlidir.

Adidas Bayilerinde Satılan Ürünler Nelerdir?

Adidas bayilerinde spor malzemeleri ve ürünleri satılıyor bu ürünleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Erkek spor ayakkabısı
  • Kadın spor ayakkabısı
  • Çocuk spor ayakkabısı
  • Eşortman takımları
  • Şort
  • Futbol topu
  • Krampon

Gibi ürünler satılıyor. Her insan spor malzemelerini adidas orijinal ürünlerden giymek ister. Hemen hemen her şehirde bulunan adidas bayisi insanların çok rahat ulaşabileceği bir markadır. İnsanlar için yenilikçilik çok önemlidir adidas her sezonda yenilenen spor malzemeleri ile müşterisini her zaman ilgisini çekiyor.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri