Nedir ?

Rossman Bayilik

Rossmann Bayilik

Rossman kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini hem kendisi üretiyor hem de kendisi kendi bayilerinde satıyor. Dünyanın en iyi markalarından biri olan Rossman her yatırımcı tarafından takip ediliyor. Bu yatırımcılar her zaman rossman bayilik açma fikirleri olmuştur. Kozmetik denildiği zaman akla ilk gelen Rossman Türkiye’de ve dünya da hızlıca büyüyor. İnsanlar tarafından en çok sevilen yanı ise hayvanlar üzerinde yapılan tüm deneylere karşı çıkmasıdır bunun sayesinde firma insanların ilgisini çekiyor.

Tavsiye içerikler;

Rossman Hakkında

Rossman 1972 yılında Almanya’da kurulan firmanın kurucusu Dirk Rossmann’dır. Firma ismini kurucusunun soy isminden alıyor. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üreten ve satan firma dünya geneline yayılmış durumda. Hemen hemen her evde en az bir tane ürünü bulunan firma insanlar tarafından çokça tüketiliyor. Hazır müşterisi olan Rossman ürettiği ürünleri kolaylıkla satabiliyor insanlar bu firmanın ürettiği bütün ürünleri takip ediyorlar.

Rossman Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Dünya genelinde dört binden fazla bayisi olan bir kozmetik şirketidir. rossman bayilik almak isteyen yatırımcılar gün geçtikçe artıyor. Çünkü firma ürünlerinin her zaman arkasında duruyor bunun sayesinde yatırımcılar her zaman açmak isterler çünkü firma her zaman güven veriyor.

Bayilik açmak için her bayide olduğu gibi bu firmada da belli başlı şartlar var. Bu şartlar işlek cadde ya da alışveriş merkezinde en az 200 metrekare bir dükkan olması, dükkana ait bir depo olması, aynı bölgede başka Rossman bayisi bulunmaması, gibi şartları bulunuyor. Bu şartların hepsini yerine getirsen bilene Rossman size bayilik vermeyebilir çünkü bayilik almak için bu alanda başarılı olmanız gerekiyor önüne gelen herkese bayilik verilmiyor.

Rossman Bayilik Alma Bedeli Ne Kadar?

Dünyanın en iyi kozmetik firmalarından biri olan Rossman hemen hemen her yatırımcının hayallerini süslüyor. Her bayide olduğu gibi bu bayide de bayilik alma bedeli vardır. Ancak net bir rakam verilemiyor çünkü açacağınız bayinin büyüklüğüne, alacağınız ürünün miktarına ve ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösteriyor. Rossman bayilik açmak isteyen bir kişinin en az 300.000,00 TL parayı gözden çıkarması gerekiyor.

Dünya Genelinde Rossman Bayileri

1972 yılında Almanya’da kurulan firma dünya genelinde bir çok ülke de bayilikleri bulunuyor. Dünya genelinde 4500’den fazla mağazası bulunuyor. Ülkemizde toplamda 19 şehirde 131 mağazası bulunuyor. Rossman bayileri genelde alışveriş merkezlerinde yada işlek caddelerde bulunuyor.

Rossman Bayilerinde Satılan Ürünler Nelerdir?

Rossman çok çeşitli ürünleri vardır. Bu ürünleri başlıca şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Cilt ve vücut bakım ürünleri
  • Ağız ve diş bakım ürünleri
  • Saç bakım ürünleri
  • Bebek bakım ürünleri
  • İthal ve yerli marka parfüm ürünleri
  • Kırtasiye ve oyuncak
  • Dekorasyon ve hediyelik eşya ürünleri

Gibi sıralanabilir. Bu ürünler Rossman bayilerinde bulmak mümkündür. Rossman bayilerine ulaşmak da çok kolaydır. Hemen hemen her alışveriş merkezinde bulunan firma kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini satıyor.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri