Nedir ?

Kaspersky Total Security 3 Aylık Bedava Lisans Alma (2022)

kaspersky total security 3 aylık deneme lisansı

İnternet üzerinde farklı formatlarla yer alan ve çeşitli bilgisayarlara bulaşabilen virüsler her zaman kullanıcıları birçok bakımdan risk sokabilirler. Yeri geldiğinde bu virüsler sistem içerisinde aktive olur ve değişik noktalara sızarak veri güvenliğini tehlikeye atabilirler.

Bundan dolayı hem virüsleri bulaşma esnasında ve hem de bulaştıktan sonra etkisiz bir hale getirmek gereklidir. Virüslere tam bir direnç sergilemesi amacıyla tasarlanmış olan çeşitli antivirüs programları bu kapsamda işlevsel olarak tüm virüs türlerine karşı bir direnç gösterir.

Kaspersky antivirüs programı bu noktada kendisini güçlü performans etkinliğiyle daima öne çıkarıyor. Bu program sayesinde virüsleri tam bilgisayara girişleri aşamasında engellemek mümkün oluyor. Ayrıca sisteme yerleşmiş mevcut virüsler de uygun tarama işlemleri neticesinde tespit edilerek karantinaya alınabiliyor.

Kaspersky antivirüs sisteminden maksimum düzeyde bir fayda görebilmek için onun öncelikle lisanslanması ve aktifleştirilmesi gereklidir. Bu işlem için bir güncel lisans anahtarına ihtiyaç vardır. Kaspersky Total Security full v21.3.10.39 3 aylık lisans bedava 2022 fırsatından yararlanarak her kullanıcı bu programı cihazında aktive hale getirebilir.

kaspersky total security 3 aylık bedava lisans

Kaspersky Total Security Full Aylık Lisans Alma İşlemi

Kaspersky, tüm dünya genelinde bilgisayarını güvenceye almak isteyen birçok insan tarafından kullanılan kaliteli güvenlik programlarından biridir. Birçok virüs engelleyici programda olduğu gibi Kaspersky bünyesinde de kullanıcılar bir deneme süreci kapsamında lisanslama işlemi gerçekleştirebiliyorlar.

Kaspersky Total Security full bedava lisansını internet üzerindeki çeşitli güvenilir kaynaklardan temin etmek mümkün olabiliyor. Bunun yanı sıra Kaspersky firmasının kendi sitesi bünyesinde de kullanıcılar bu etkinleştirme lisansına kolayca erişim sağlayabiliyorlar.

Kaspersky Total Security 3 Aylık Bedava Alma

 • İndirme Linki için Tıkla
 • Key: 3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Kaspersky programının uygulaması bilgisayarlara indirilip kurulduktan sonra elde edilen lisansla birlikte pro olarak kullanılabilir bir hale geliyor.

Ayrıca bkz: Iobit Uninstaller 10.5 Pro Lisans Kodu

Kaspersky Total Security Programı ve Özellikleri

Her antivirüs programının olduğu gibi Kaspersky programının da sahip olduğu özellikleri tüm kullanıcıların bilmeleri önemlidir.

 • İsteğe göre sistemde virüs taraması yapabilmesi,
 • Aktif virüs girişlerine karşı daima tetikte olması,
 • Yeni virüs türlerine karşı daima tetikte olabilmesi,
 • Bilgisayara izinsiz girişleri anında önleyebilmesi,
 • E posta güvenliği sağlaması,

Kaspersky kullanıcılarının genel olarak bu programdan bu unsurlar çerçevesinde önemli faydalar elde edebilmeleri daima mümkündür.

kaspersky total security 3 aylık bedava

Kaspersky Total Security Dosya Güvenliği

Bilgisayarlara indirilen çeşitli türdeki dosyaların en küçük bölümüne kadar bir virüs testinden geçirilmesi oldukça önemlidir. Çünkü ilgili virüsler dosya içerisinde kolay fark edilmeyen bir kısma da gizlenmiş olabilirler. Kaspersky programı herhangi bir dosya indirme işlemini takiben direkt olarak ilgili taramayı yaparak dosyalardaki virüsleri tespit edebiliyor.

E Posta Virüsü Engelleme

İnsanların bilgisayarlarına virüslerin pek çoğu doğrudan e postalar üzerinden bulaşabiliyor. Bu bakımdan gelen e postaları açmadan önce de tam bir analizle değerlendirmek gerekiyor. Kaspersky programında yer alan sistem sayesinde e posta virüsleri de kısa sürelerde fark edilebiliyor.

Kimlik Avı Engelleme

Kaspersky programında etkin olan önemli özelliklerden biri de kimlik avına karşı girişimleri engellemedir. Bazı siteler sahte olarak üretildiklerinden kişileri verilerini ele geçirme potansiyeline sahiptirler.

Bu bakımdan sahte siteye daha ilk girişte kullanıcıların o sitenin asıl gerçek site olmadığını fark etmeleri gereklidir. Kaspersky programının etkinliğinde kimlik avı önleme fonksiyonu da bulunuyor.

Web Kamerası Koruma ve Güvenlik

Bazı durumlarda siteler kullanıcıların web kameralarına da izinsiz giriş yaparak izleme gerçekleştirebiliyorlar. Bu istenmeyen ve birçok açıdan riskleri olan duruma karşı da önlem alınması gerekiyor. Kaspersky programı lisansla etkinleştirildiğinde bu yönde de bir korumayı kullanıcılarına sağlıyor.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

 • Merhaba O.isa kardeşim…
  Üç aylık deneme sürümünden sonra abonelik sözleşmesi (ücretli) otomatik açılır mı?
  Açılırsa aboneliği nasıl iptal edebilirim?

  Emeğine sağlık 🙂

Yorum yap!

casino siteleri