Nedir ?

Iobit Uninstaller 10.5 Pro Lisans Kodu (2022)

iobit uninstaller pro license

Bilgisayarınızın arka planında sürekli çalışan, silmek istemenize rağmen silinmemek için çaba sarf eden bazı programlar vardır. Bunların sonradan kullanıcıların yüklemesi mümkün iken bazıları da Windows kurulumları ile birlikte gelir ve yerleşir. Temizlemeye çalıştığınızda ise sürekli hata oluşturur, engel çıkarır. Lobit ise programların en inatçı olanını bile temizleme konusunda kusursuz bir performans ortaya koyar. Kullanıcılar genel anlamda en çok programın her istediklerinde istedikleri programı birkaç onay ile kaldırmasını beğenir. Programın farklı özellik ve donanımları da bulunur.

Iobit Uninstaller Programı Ne İşe Yarar?

Lobit Uninstaller 10.5 Pro en son sürümlerden bir tanesi olarak piyasaya tanıtılmıştır. Adından da anlaşılacağı üzere amacı kaldırılamayan programları bile kaldırmaktır. Bilgisayarınızda olmasını istemediğiniz, sürekli arka planda çalışan, yer kaplayan programların kaldırılmasını amaçlar.

Bunun yanında:

 • İnatla silinmeyen programların cihazınızın performansını etkilemesi engellenir,
 • Kullanılmayan Windows içeriklerinin kaldırılmasını sağlar,
 • Programlardan geriye kalan kalıntıları onayınızla temizler,
 • Kaldırdığınız programların yer kaplamasına, gereksiz hafıza kullanımına son verir.

Bunlardan dolayı istediğiniz her programı kolaylıkla silme şansına sahip olursunuz. Bilgisayarınızda bulunan tüm programların listesini de sunarak pratik bir şekilde programları görme, dilediğinizi kaldırma, denetleme hakkı da vermiş olur.

iobit uninstaller pro license key

Program Özellikleri Nelerdir?

Kullandığınız programın özelliklerine hakim olmak daha çok verim almak açısından önemlidir. Bunun için mutlaka özellikleri kullanılır duruma gelinceye kadar denemek gerekir:

 • Programlardan kalanların temizlenmesine yardımcı olur,
 • Programların kaldırılmasını yaparken geriye atık, yer kalmasının önüne geçer,
 • Zorluk çıkaran her kurulum için çözüm üretir,
 • Tarayıcılara eklenen bazen onaylı, bazen de onaysız uzantıların tamamını kaldırabilir,
 • İstemediğiniz güncellemelerin de birkaç saniyede ertelenmesi, tamamen yok edilmesi görevini üstlenir.

Özellikleri fazlasıyla tatmin eden programın en dolu halini kullanmak daha çok verim almanıza neden olacağından mutlaka lisans keyleri edinmeniz ve programda kullanmanız önerilir.

Ayrıca bkz: Bitdefender Total Security 6 Aylık Bedava Lisans Alma

Program Dili, Kullanımı ve Menüler

Programın çok fazla talep görmesinde etkili olan faktörlerden birisi de program yazılımıdır. Türkçe olması fazlasıyla işlemlerin kolay olmasına neden olur. Yazılım olarak değerlendirildiğinde sunduğu özelliklere nazaran kullanılan ara yüzlerin kullanıcı dostu olduğu dikkat çeker. Menüler arasında geçişler hızlı, Türkçe sekmeler anlaşılır ve istenmeyen programların kaldırılması da birkaç saniye aldığından program kullanıcılarından tam not alır.

Iobit Uninstaller Lisans Kodları

 • 5D6AC-3C2A4-6BBD3-71BR0
 • D3EFA-ACE9E-C1983-85DT0
 • C23B3-0BCB6-126B5-8E1B0

iobit uninstaller pro lisans kodu

Neden Lisans Kodu Kullanmalısınız?

İndirdiğiniz sürümü kullanırken bazı özelliklerin devre dışı olduğunu veya istediğiniz performansı alamadığınızı fark edebilirsiniz. Bu durumda ıobit uninstaller 10.5 pro lisans kod license ihtiyacınız ortaya çıkar. Lisans kodlarını uygulamanız en dolu, tüm özelliklerin açık olduğu ve kullanım performansının üst seviyede bulunduğu programa geçiş demektir. Kullanımı fazlasıyla yerinde bir program olacağından en iyi sürümüne geçiş önerilir.

Lisans Kodu Nasıl Kullanılır?

Kodu kullanmak için programı indirmiş olmak gerekir. İndirildikten sonra program dili Türkçe olduğundan yazılım güncellemeleri kısmından ilerlemelisiniz. Bu kısımdan eklenen program kodu kısmından lisans kodu girmelisiniz. Girilen lisans kodunun aktif hale gelmesi ile birlikte program birkaç dakika sürecek güncellemeye alınacaktır. Birkaç onay vermeniz durumunda ekranda kurulum işleminin tamamlandığını dair uyarı kısa süre içinde belirecektir.

Lisans Kodu Kullanımı Ücretsiz Midir?

Kodun temin edilmesi konusunda verilen kodları kullanmanız ücret ödemenizi engeller. Ama programı uzun süre kullanmak ve aktif kalmasını istemek ücretli paketlerden almanız anlamına gelir. Ücretsiz olanların da aynı kullanım şansını vereceğini unutmamak ve mümkün olduğunca ücretsiz key veya lisans kodu kullanmaya devam etmek önerilir. Program her bilgisayar için olmaz olmaz konumunda faydası olan bir yazılımdır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

 • kardeş paylaşım için teşekkürler ama 50 günlük key yerine ne az 6 aylık sağlam key bulabilseydin daha güzel olurdu :)). ve biyografi yazın garip. burada bir yergi mi var övgü mü var? anlamak zor

Yorum yap!

casino siteleri