Nedir ?

İkizler Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

ikilzer burcu kadını özellikleri

Dengesizlik dendiğinde akla gelen burç yengeçtir. İkizler burcu kadını özellikleri nelerdir sorusu yanıtlanıyor.

Her şeyden önce İkizler burcu kadını özellikleri dışında, dengesiz olarak bilinen bu burç için herkesin yengeç olmaktan isyan ettiği bir burç diyebiliriz. Burçlar arasında ikizler görürsen kaç gibi esprilerin döndüğü bu burç, hayatı size çok eğlenceli bir hale de getirebilir. Tek dikkat etmeniz gereken şey, 2 dakika içinde fikrinin değişmesine hazırlıklı olmaktır.

İkizler Burcu Kadını Karakter Özellikleri

Herkesle anlaşma kabiliyeti olmasının yanı sıra, herkesten bir anda soğuma özelliğinin olduğunu da söylemek gerekir. Kişinin karakter özelliklerini yansıtan burçlar, ikizler olduğunda akla bir öyle bir böyle cevaplar gelir. Bu durum aslında ne istediğine onun da tam karar veremediği bir karaktere sahip olmasını gösteriyor. Hemen hemen her hayatında, eğitim ya da aşk hayatı da dahil olmak üzere sürekli olarak fikir değiştirmesi mümkündür. Tüm bunların yanı sıra kötü fikirlerin en az akla geldiği burçtur. İntikam almak gibi bir düşüncesi asla olmadığından, hayatını diğer burçlara göre daha rahat sürdürür. Sinirlendiğinde ise tam olarak patlamış bir bombaya dönüşür. Ne yaptığını ne söylediğini bilmez.

İkizler Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Kol ve bacak inceliği dendiğinde akla ikizler burcu geliyor. İkizler burcu fiziksel özellikleri arasında, genel olarak kumral ve beyaz tenli oluşur var. Kendisinden emin olan ikizler kadını tarzı ile de dikkat çekmeye müsaittir. Tarzının dikkat çekici olması mümkün. Farklı olmaktan hoşlanan ve yeni şeyler denemeden, dikkat çekmeden hiç çekinmez. Bu sebeple de yengeç kadını fiziksel özellikleri son derece gösterişli olacaktır.

İkizler Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Olumlu özellikleri nedir? İkizler burcu kadını olumlu özelikleri arasında bonkör oluşu var. Yanındaki herkes çok eğlensin ve mutlu olsun ister. Bu sebeple yeni tanıştığı insanlara dahi çok samimi davranır. İlk etapta herkesin sevdiği bir karakter olmayı başarır. Bunun dışında olumlu özellikleri arasında farklı fikirleri ile ortama renk katması var. Renkli ve esprili kişiliği ile sizin son derece hoşlanacağınız bir ortam yaratır. Asla üşengeç bir yapısı yoktur. Pek çok burca göre çok daha pratik bir şekilde hazırlanıp dışarı çıkabilir. Olumlu özellikleri arasında yer alan bu özellikler, onun hayatını kolaylaştırır. Onunla birlikte olan kişinin de pratik olması hayatın onlar için biraz daha hızlı akması demektir.

İkizler Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Her burçta olduğu gibi ikizler burcunda da olumsuz olan özellikler olacak. İkizler burcu olumsuz özellikleri arasında sinirlendiği anda gözünün hiçbir şey görmemesi var. Sinirlerine hakim olamadığı durumlarda ne yazık ki ortamın bir anda bozulmasına da neden olabilir. Ne söylediğini bilmez bir sinirlilik hali yaşanması en önemli olumsuz özelliğidir. Ayrıca kararsız yapısı sebebi ile ne istediğini bilmeyen bir durumu var. Aşk hayatında, iş ve eğitim hayatında ne istediğini bilmeyen tavrı başarı konusunda biraz gecikmesini sağlayabilir. Ancak bunu meraklı olan yapısı ile pek çok alana duyduğu ilgi ile kapatabilir.

Ayrıca bkz: Yay Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı ve Cinsellik 

İkizler burcu kadını aşk hayatı için fazlasıyla duygusaldır. Duygusallık olmadan, bir aşk hikayesinin içinde yer alması mümkün değildir. İkizler burcu aşk hayatı ile dikkat çekmeyi başarır. Sevgisini göstermekten hiç çekinmez. Sürprizler yapmaya bayılır. Cinsel hayat konusunda ise fazlasıyla istekli ve heyecanlıdır. Sürprizler yapmak, fanteziler yaratmak için uğraşır. İkizler burcu kadını cinsel hayatı farklı ve sıradışı olabilir. Hayal ettiklerini hayata geçirme konusunda başarılı olan ikizler kadını, duygusallığı da bırakmaz. Aşk hayatında ve cinsel hayatta doğru kişiyi bulduğuna inandığında mutluluk kaçınılmaz olur.

İkizler Burcu Kadını İş Hayatı

İş hayatı konusunda istekli fakat ertelemeye müsaittir. Daha sonra, daha sonra dediği iş hayatında iş hayatına girdikten sonra ertelediği şey ise alarmı olabilir. İşe geç kalmaya, bazı şeyleri tiye almaya müsait bir burçtur. İkizler burcu kadını iş hayatı konusunda ille de başarı demez. Bir şeyleri akışınıza bırakır ve var olanla mutlu olmak ister. İhtiyaçları kadar kazanmak, hedefleri konusunda da çok büyük düşünmeden yaşamak genel hayat felsefesidir. İş hayatında hırslı olmayışı ile dikkat çekebilir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!