Nedir ?

Balık Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

balık burcu kadını özellikleri

Duygusallık dendiğinde akla balık geliyor. Balık burcu kadını özellikleri nelerdir? İşte balık burcu kadını…

Öncelikle balık burcu kadını özellikleri için içine kapanık olmak ilk sırada yer alıyor. İnsanları bu kadar düşünen bir başka burç daha yok. Hatta insanları düşünmek bu burcu yıpratıyor diyebiliriz. Duygusallığı her yaşta en güzel taşıyan burçtur.

Balık Burcu Kadını Karakter Özellikleri

Karakteri nasıldır? Balık burcu kadınının en önemli karakter özelliği, bir şeylere karar verirken durup düşünmesidir. Duygusal olarak hareket etmenin yanı sıra, aslında ne istediğini öğrenme konusunda da kendisine zaman verir. Karakterini şekillendirmek açısından elinden geleni yapar. Duyguları ile hayata yön vermenin yanı sıra, kendisini tamamen dünyaya açmaz. Her zaman onda keşfedilecek bir şeyler bulursunuz. Çünkü yılmadan, kendisini geliştirir. Bunu göstere göstere de yapmaz. Tıpkı içinde bir yerlerde tuttuğu düşünceleri gibi, kendisi için hayallerini de gizler. Büyük hayallerini herkesle paylaşmaz. Onun için çevresi sınırlıdır. Birkaç arkadaşı ile bile her şeyi tamamen paylaşmadan, onları dinleyip yaraları saran tavrı ile tam bir anne olmayı en iyi şekilde başarır.

Balık Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Balık burcu kadını fiziksel özellikleri arasında uzun boylu olması var. Uzun boylu, elleri ve ayakları iri olan kadınlardır. Genel anlamda iri bir vücudu olmasına rağmen, elleri ve ayakları ince ve güzeldir. En çok dikkat çeken özellikleri ise gözleri ve elleri olabilir. Bakımlı olan bu kadınlar, kendilerini çoğu zaman beğenir. Bunu dışa vurmadan, beğenilmek için de uğraşır. Fiziksel özellikleri açısından imrenilen bir burç olduğunu söylemek mümkün.

Balık Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Balık burcu kadınlarında en önemli özellik yardım severliktir. Duygusal olmaları bu durumun en önemli nedenidir. Balık burcu kadını olumlu özellikleri arasında yer alan bu özellik, çoğu zaman onun yardım severliğinin hiç tanımadığı insanlara kadar inmesi sebebiyledir. Birilerini mutlu etmekten çok hoşlanır. Kendisi ise ufak şeyler ile mutlu olur. Beklentilerinden asla bahsetmez. Ancak beklentilere zaman zaman o da her kadın gibi girer. Bu durumda mutsuz olsa bile bunu belli etmez. Trip atma konusunda en nadir bu özelliği gösteren burçlar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Olumlu özellikleri ile sizleri etkileyeceğinden, aslında tamamen bu burçta olan kadınlar ile arkadaş olmak da sevgili olmak da son derece keyifli olabilir.

Ayrıca bkz: Yay Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Balık Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Çok düşünüyor, çok alınıyor ve çok fazla duygusal davranıyor olması yorucu olabilir. Hem kendisi için hem de çevresi için balık burcu kadını olumsuz özellikleri arasında yer alıyor diyebiliriz. Çünkü mümkün olduğunca aslında kendisi olumsuz olan bu özellikleri ile zarar görür. Çok fazla takıyor olması onun en büyük sorunudur. Bu sebeple mide sorunlarına yatkındır. Takma durumu bir şeye taktı mı taktı şeklindedir. Bir konuyu detaylandırmadan, sürekli kafasında düşünüp anlatmadan rahat etmeyecektir. Bu durum son derece rahatsız edici olabilir. Hem onun için hem de çevresi için oldukça üzücü ve olumsuz bir durum olduğunu söyleyebiliriz.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı ve Cinsellik 

Balık bur kadınının aşk hayatı da günlük hayatı gibi duygularla doludur. O genel anlamda kırılgan bir yapıya sahip olduğundan, aşk hayatı konusunda temkinli davranır. Kendisinin kırılmaması için balık burcu kadını aşk hayatı önlemleri kitabı yazar bile diyebiliriz. Kendisini geride tutar ve oldukça temkinli davranır. Ancak bakıldığında aşk hayatına girip birine güvendikten sonra da mutlu etmek için elinden geleni yapar. Balık burcu kadını cinsellik konusunda ise oldukça talepkardır. Duygularının da işin içine katıldığı cinsel hayatta son derece istekli bir şekilde partnerini de memnun eder.

Balık Burcu Kadını İş Hayatı

İş hayatında duygusal ilişkiler kurmaya meyillidir. Tüm bunlara rağmen işini iyi yapma konusunda da usta olur. İşini yaparken kendisini göstermeye bayılır. Başarısını yayınlamak, duygu dolu şeklide bunu uzun uzun anlatma konusunda da dikkat çeker. Balık burcu kadını iş hayatı konusunda hiçbir zaman işi ilk sırada gelmez. Ancak temel gereksinim olan iş durumunu benimseyerek, sorumluluk alan ve çalışan bir kadın olduğunu söyleyebiliriz. Çevresi tarafından iş hayatında sevilecektir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!