Nedir ?

Ekrem Coşkun Döner Franchise Bedeli

Ekrem Coşkun Döner Franchise Bedeli

Ekrem coşkun döner franchise bedeli ve kurulum maliyeti gibi soruların cevabını verdiğimiz bu yazıda merak edilen bütün soruların yanıtını bulabilirsiniz. Bayilik bedeli olarak istenen fiyat, aranan şartlar, toplam maliyet gibi soruların cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Ekrem Coşkun Bayiliği Nasıl Alınır?

Ekrem coşkun döner bayiliği alabilmek için markanın sitesinden başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Bu formu doldurduktan sonra yetkililer sizinle iletişime geçecektir. Şartlarda anlaşılırsa bayiliği açabilirsiniz.

Ekrem Coşkun Bayilik Başvuru Süreci Nasıl İşler?

Ekrem Coşkun döner bayiliği açmak istiyorsanız ve bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız yapmanız gereken markanın resmi sitesine girerek başvuru yapmaktır. Yaptığınız başvuru sonucunda birkaç gün içinde size geri dönüş yapılmaktadır. Size verilecek olan başvuru formunu da eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanhttps://intvrg.gib.gov.trız gerekir. Daha sonra bayilik almaya uygun olduğunuza karar verilirse yüz yüze görüşmeye çağırılırsınız. Tüm şartlarda anlaşma sağlandığı taktirde bayiliği açabilirsiniz.

Ekrem Coşkun Bayilik Fiyatı Ne Kadar?

Geçtiğimiz yıllarda 250.000 TL olan ekrem coşkun döner franchise bedeli 2021 yılı itibariyle istihdam yaratmak, iş olanağı sağlamak ve ülke ekonomisine destek sağlamak amacıyla 85.000 TL’ye indirildi. Yapılan bu indirimle normal fiyatından çok daha ucuza bir bayilik açabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ayrıca birçok kişiye de istihdam yaratmış olursunuz.

Ekrem Coşkun Bayilik Alabilmek İçin Şartlar Nelerdir? Bayilik Özellikleri Nelerdir?

Ekrem coşkun döner bayiliği alabilmek için bazı şartlar gereklidir. Ayrıca bu bayiliklerin özellikleri de vardır. Bu şartlar ve özellikler kısaca şöyledir;

 • Kullanılan döner kesinlikle sağlıklı ve onaylı etlerden yapılır, hile yapılmadan satışa sunulur,
 • Kullanılan dönerler günlük olarak gelir ve taze olarak satılır,
 • Sunulan içecekler tamamen sağlı içeceklerdir, sağlıksız içecek satışı yapılmaz,
 • Kullanılan etler yüzde yüz dana etidir,
 • Dondurulmuş et kullanılmaz,
 • Bayat ekmek kullanımı yoktur,
 • Döner servisinde kullanılan ekmekler özel tarifiyle yaptırılır,
 • Kazanılan paradan kar payı istenmez,
 • Çalışanlar konusunda destek sağlanır,
 • Şubelere getirilen ürünler nakliye ücreti istenmeden getirilir,
 • Açılan şubelerin 2 kilometre yakınına başka şubeler açılmaz.

Bu şartlar yerine getirildiğinde bayilik açılabilir. Açılan bayiliğin yazılan özellikleri de karşılaması gerekmektedir.

Ayrıca bkz: Pizzacı Açmak

Ekrem Coşkun Döneri Seçmek İçin Sebepler

Ekrem coşkun döner bayiliği almak için birçok neden bulabilirsiniz. Restoran ve lokantacılık sektöründe Hijyen ve Sanitasyon belgesi alan ilk firma Ekrem coşkun dönerdir. Her zaman önce insan sağlığı ilkesini benimsemiş olan firma insan sağlığı ve çocukların gelişimini etkileyecek ürünlerden ve katkı maddelerinden uzak durmaktadır.

2013 yılında Konya’da kurulan Ekrem Coşkun Döner 2018 yılından bu yana bayilik vermektedir. 2021 yılı itibariyle 250’den fazla şubesi bulunmaktadır. Kullanılan etler tamamen yerli besi ve tamamen dana etidir. Her kesimden, her yaştan insanın rahatlıkla tüketebileceği bir döner markasıdır. Sizler de bayilik alarak bu işletmenin güvencesi altında satış yapabilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!