Nedir ?

Camtasia 9 – 2022 Lisans Anahtarı

camtasia9 full indir

Herkese merhaba, bugün sizlerle birlikte Camtasia 9 nedir ve lisans anahtarı ile nasıl lisanslama yapılır bunları öğreneceğiz. Camtasia Studio 9 programı günümüzde birçok insan tarafından güvenle tercih edilmektedir. 2002 yılında Techsmith şirketi tarafından piyasaya sürülmüştür. Camtasia Studio 9 programı kullanıcıların işini kolaylaştıran birçok özelliğe sahiptir. Techsmith şirketinin bu uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. İndirdiğiniz Camtasia Studio 9 exe dosyasına tıklayıp kurarken karşınıza;

 • İlk sırada 30 günlük Free Trial sürüm çıkar,
 • Birde lisans bilgilerinin istediğini full sürüm çıkar.

Camtasia Studio 9 lisans anahtarınız varsa direk yükleme işleminde programı full sürüm yapabilirsiniz. Eğer lisans key yoksa 30 günlük free trial seçeneğini seçerek programın kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Ancak unutmamak gerekir ki 30 günlük deneme sürümünde yaptığınız video dosyalarını kaydederken “Techsmith watermark” filigran yer alacaktır. Şimdi lisans anahtarı ve lisanslama konusuna geçmeden önce Camtasia 9 nedir ve bu programla neler yapılabilir onlara bir bakalım. Ardından hep birlikte Camtasia 9 lisans anahtarlarını kullanarak programı full sürüme geçirmeyi göreceğiz.

Camtasia 9 Tam Sürüm Haline Getirme

Camtasia 9 Tam Sürüm Haline Getirme

İçindekiler

Camtasia 9 Nedir?

 

Camtasia 9 nedir sorusu en sık sorulan soruların başında gelir. Camtasia Studio 9 programı video düzenleme ve screencast yapabileceğiniz özel bir programdır. Techsmith şirketi tarafından 2002 yılında C++ ve C# programlama dilleri kullanılarak tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür. Piyasada birçok video düzenleme ve screencast (ekran video kaydı) programı bulunuyor. Ancak yapılan derin araştırmalar neticesinde en çok tercih edilen ve kullanılan program Camtasia Studio 9 olmuştur. Programı ücretsiz olarak Techsmith şirketinin sitesinden indirebilirsiniz. Yükleme işlemleri sırasında yukarıda da bahsettiğimiz gibi iki sürüm bulunmaktadır. Size uygun olan sürümü seçerek yükleme işlemini basitçe tamamlayabilirsiniz.

Camtasia 9 lisans anahtarı olmayan kullanıcılarımız için özel lisans anahtarı vereceğiz ve nasıl Camtasia 9 full sürüm yapılır anlatacağız. Camtasia Studio 9 programının birçok özelliği sizleri memnun edecektir. Peki Camtasia 9 ile neler yapılabilir?

CAMTASIA 9 ÖĞREN

CAMTASIA 9 ÖĞREN

Camtasia 9 ile Neler Yapılabilir?

 

Camtasia 9 ile neler yapılabilir sorusunu cevaplayalım. Arkadaşlar kurulumunu tamamladığınız  Camtasia Studio 9 programı ile yeni video kaydedip düzenleyebilirsiniz. 

 • Pc ekranında yaptığınız her şeyi anlık olarak kaydedebilirsiniz.
 • Kaydettiğiniz videoyu editleyebilir, ses efektleri ekleyebilir, müzik ekleyebilir ve daha birçok düzenleme modunu kullanabilirsiniz.
 • Aynı zamanda bilgisayarınızda varolan bir video içinde yukarıdaki özelliklerin hepsini kullanabilirsiniz.

Birçok özelliği içinde barındıran Camtasia 9 programında ekran kaydı yaparsanız indirme esnasında Camtasia 9 Techsmith filigranı eklenir. Bu Camtasia 9 filigranını kaldırmak için lisans anahtarı kullanarak lisanslama işlemi yapmanız gerekir.

 

Camtasia 9 Lisans Anahtarları ve Lisanslama İşlemi

 

Evet Camtasia 9 programının herşeyini öğrendiğimize göre artık lisans anahtarları ve lisanslama işlemine geçebiliriz. Camtasia 9 lisans anahtarlarını kullanmak için ya kurulum ekranında olmanız gerekir ya da düzenlediğimiz videoyu bilgisayarınıza kaydederken açılan ekranda girmeniz gerekir. İşte herkesin aradığı Camtasia 9 lisans anahtarları güncel listesi;

 • Y69CD – 625CK – ANM4C – HMMAD – A55MF
 • KAM4U – HU5CC – CPUCC – AGKGC – L4D6F
 • E5CUV – SCNDU – 54GCC – CDC2T – AMEDM
 • 9RBCV – DY69D – C3XCC – HM2DL – ADADB
 • BBCUV – UVDRC – M8C5S – CHMX7 – 2M3A5
 • HXCZE – 9R4HX – CJLCC – CAHYZ – CBF4F
 • C5KGC – FZER8 – 5MT5C – CCDZP – 2DDA4
 • 5RQS – OUPS – CEF5 – NWV7 – HHFH
 • Y527 – OWY9 – LDO6 – AG19 – DFP5
 • TFK5 – JF4E – 2TH6 – J4T9 – 7U38
 • PMQA – VGNJ – P2HT – IC5K – WIHV

Yukarıda verdiğim Camtasia 9 lisans anahtarlarını kullanarak programı full sürüme lisanslayabilirsiniz. Bunu yapmak için programı tekrar kurup kurulum ekranında girebilir ya da program için “share & produce” bölümüne tıklayarak açılan ekranda yukarıdaki lisans anahtarlarını girerek Camtasia 9 lisanslama işlemini yapabilirsiniz. Lisanslama işleminde dikkat edilmesi gereken hususların başında programın güncel sürümünü kullandığınıza emin olun. Eğer güncel değilse Camtasia Studio 9 güncel sürümünü indirin. Eğer yinede lisanslama konusunda sorun yaşarsanız yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

 • iyi günler reis mail ile giriş yaptım ve montaj işimi hallettim lakin full sürüm olmadığım için ekranın ortasına yazı ekliyor ve kodları denedim olmuyor yardımcı olur musun

Yorum yap!

casino siteleri