Nedir ? SEO Wordpress

Turhost İndirimleri & Turhost Kupon Kodları Nisan 2023

turhost

Kişisel ya da kurumsal web sitelerinizin, internet üzerinden kesintisiz bir şekilde yayınlanmasını sağlayan, güçlü yazılım ve donanıma sahip sunucu bilgisayarlar hosting olarak tanımlanmaktadır.

 

Turhost firması, ülkemizde güçlü iletişim altyapı sistemi ile hosting hizmetleri veriyor. Hizmetlerini duyurmak ve her yere ulaştırmak için Turhost.com sitesi üzerinden hizmetlerini tanıtmakta, müşterileri ile iletişim kurmaktadır.

Turhost İndirim Kuponları 2020

Turhost Nisan İndirim Kuponları 2023

Ülkemizde çok sayıdaki web sitesi hosting hizmetlerini yurtdışında bulunan firmalardan almakta ve çoğu zaman altyapı sisteminden dolayı bağlantı sorunu yaşamaktadır. Turhost, yerli ve ülkemiz altyapı sistemlerini kullandığı için barındırdığı web sitelerine her zaman hızlı erişimler sağlamaktadır. 2004 yılında hizmet vermeye başlamış, günümüze kadar altyapı yatırımlarını sürekli artırarak, hosting hizmetlerinde güvenilir firma olmaya çalışmaktadır.

Turhost İndirim Kuponu İçin Tıklayın!

 

Web sitesi Nasıl açılır? Kuponumu nasıl kullanacağım?

Kurmuş olduğu server sistemleri ile hosting hizmetlerinde hiçbir zaman kesinti olmamaktadır. Server sunucu sistemini kullandığı için hizmetlerinde kesinti olmamakta ve yüksek hızlı erişim sağlamaktadır.

Sistemlerinde oluşabilecek teknik sorunları hemen giderebilmek ve müşterilerinin kendileri ile irtibat kurabilmesi için sorun giderme sistemini sürekli aktif tutmaktadır. Sorun giderme sistemi ile tüm müşterilerinden gelen çeşitli sorunları, bir yerde tutabilmekte ve tüm sorunlara ortak çözümler bulabilmektedir.

✅Turhost WordPress Hosting

 

Turhost firması hosting hizmetlerinde, web hosting, WordPress hosting, Linux hosting, cpanel hosting, kurumsal hosting, Windows hosting, reseller hosting ve site kur hizmetlerini veriyor. Turhost WordPress hosting hizmetlerinde müşterilerine farklı özelliklere ve fiyatlara sahip aylık paket seçenekleri sunuyor. WordPress, kişisel web sitesi ya da blog sayfalarının en basit şekilde oluşturulmasını sağlayan sistemdir.

WordPress internet üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilmekte ve açık kaynak kodlamaları ile web sitenizin hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Web sitenizi oluşturduktan sonra, verilerinizi barındıracak ve sitenizin yayınlanmasını sağlayacak bir sunucuya ihtiyacınız vardır. Bunu sizlere Turhost firması sağlıyor ve WordPress hosting sistemlerinde, WordPress sistemi ile oluşturduğunuz blog sayfalarınızı ya da web sitelerinizi yayınlayabilirsiniz. Turhost WordPress sunucuları %100 bulut altyapı sistemi üzerinden çalışmakta ve yüksek performanslı olarak hizmet vermektedir.

Turhost İndirim Kuponu İçin Tıklayın!

Firma sürekli olarak daha iyi hizmet verebilmek için sistemlerinde geliştirmeler yapmaktadır. WordPress hosting hizmetlerinde ücretsiz LSCache modülünü kullandırarak, WordPress sitelerinin normalden 5 kat daha hızlı erişilebilir olmasını sağlıyorlar. Turhost, müşterileri web sitelerini bir sunucudan başka bir sunucuya taşımak istediklerinde bu hizmeti tüm müşterilerine ücretsiz olarak veriyorlar.

Taşıma sırasında oluşabilecek olan, DNS ayarlamaları, php versiyon uyuşmazlığı, e-posta ayarları gibi tüm işlemleri kendileri yapıyorlar. Bir WordPress site kurmak ve bu siteyi en iyi şekilde yayınlamak istiyorsanız, turhost.com sitesi üzerinden aradığınız tüm bilgileri bulabiliyor, firma ile iletişime geçerek, isterseniz, sizin için site kurmalarını isteyebiliyorsunuz. Canlı destek hizmetlerini 7/24 veriyorlar ve sizlerden gelen tüm istekler, sorunlar için çözümler oluşturuyorlar.

✅Turhost Hosting İnceleme

Kurumsal veya başka amaçlarla kurmuş olduğunuz web sitelerinizi nerede barındıracağınız ve yayınlayacağınız site kurulumlarındaki en önemli konulardan birisidir. Kendinize güvenilir bir hosting firması bulmanız ve hosting hizmetlerini kesintisiz olarak, en ucuz fiyata kullanabilmelisiniz. Turhost.com web sitesi üzerinden firma tüm hosting çeşitlerinde en iyi fiyat seçeneklerini sunuyor.

Turhost hosting inceleme yapmanıza imkan tanımak için web sitesinde tüm hosting hizmetleri hakkında detaylı açıklamalarda bulunuyor. Basit adımlarla sitenizi nasıl kurabileceğinizi ve sitenizin kuruluş özelliklerine ve yazılım sistemlerine göre hangi hosting türünde barındırabileceğinizi size gösteriyorlar. Kurumsal web siteleriniz için sizlere kurumsal hosting hizmetlerini veriyor ve büyük kapasiteli verilerin, e-posta içeriklerinin sorunsuz şekilde barınmasını, hızlı erişilebilir olmasını sağlıyorlar.

Turhost İndirim Kuponu İçin Tıklayın!

Profesyonel web sitesi kullanıcıları için cpanel hosting hizmetleri ile kolay yönetim ve geliştirme imkanları veriyorlar. Her kullanıcı turhost.com sitesi üzerinde yer alan hosting kategori başlığı altındaki tüm hosting çeşitlerini inceleyerek, web sitelerine uygun olanını uygun fiyat seçenekleri ile alabilirler.

✅Turhost Kullanıcı Yorumları

İnternet sisteminin gelişmesiyle birlikte, kişisel ve kurumsal web sitelerinin sayısı hızlı bir şekilde artmaya başlamıştır. Her web sitesi bir hosting üzerinde yer almak ve bu hosting üzerinden yayınlanmak zorundadır. Birçok kullanıcı yüksek fiyatlara hosting hizmeti aldıklarında sorun yaşamayacaklarını düşünürler. Ancak hizmet ücreti, hizmet kalitesini etkilememektedir. Turhost.com sitesi üzerinden hizmetlerini duyuran firma, tüm müşterilerine hosting paketlerini içerik özelliklerine göre indirimli fiyatlarla sunuyor.

İndirimli fiyatlar web sitesi sahiplerinin hosting hizmetlerini daha ucuza almasını sağlamaktadır. Turhost kullanıcı yorumları incelendiğinde, karşılaşılan sorunlar karşısında firmanın teknik destek hizmetlerini oldukça hızlı bir şekilde sunduğu belirtilmektedir. Web sitelerinin yayınlanması sırasında karşılaşılabilen her türlü sorunun en hızlı şekilde çözüldüğü ve web sitelerinin sürekli erişilebilir durumda oldukları belirtilmektedir. Müşteri memnuniyetini sürekli üst seviyede tutmaya çalışan Turhost firması müşterilerinden gelen her türlü yorumu anında inceleyerek, hizmet kalitelerini artırmaya çalışmaktadır.

Turhost İndirim Kuponu İçin Tıklayın!

2004 yılından günümüze kadar verdikleri güvenilir hizmetleri sayesinde, ülkemizdeki yaklaşık 80.000 bin web sitesini hostingleri üzerinde barındırıyorlar ve müşterilerine bu hizmetlerini en iyi fiyat seçenekleri ile sunuyorlar. Hizmetlerinde performans garantisi verdikleri ve memnun kalmayan kullanıcılarına ücret iadesi yapacaklarını belirtmeleri, müşterilerinde güven oluşturmaktadır. 7/24 destek hizmetlerinin bulunması, müşterilerinden olumlu yorumların gelmesine neden olmaktadır.

✅Turhost Nisan İndirim Kodu [Güncel]

Turhost firması online sitesi üzerinden vermiş olduğu WordPress hosting paketleri ve diğer paketleri için kullanıcılarına Nisan ayına özel indirimli seçenekler sunuyor. Siteye üye olarak hosting hizmeti almak isteyenlere Turhost Nisan indirim kodu veriliyor. İndirim kodları, %15 ve %25 indirim seçenekleri sunmaktadır.

İndirim kodu uygulamasını genellikle WordPress hosting hizmetlerinde veriyorlar. İndirim kodu sitesinde, kupon kodunu göster butonunu tıkladığında size dört karakterden oluşan bir kod veriyorlar bu kodu kullanarak, hosting paket seçeneklerini indirim kodu için belirlenen oranda indirimli olarak alabiliyorsunuz.

Turhost İndirim Kuponu İçin Tıklayın!

İndirim kodu verildiğinde, site üzerinden kopyala yaparak turhost.com sitesine erişim yapabiliyor ve almak istediğiniz paketi seçerek indirimli satın alma işlemlerini tamamlayabiliyorsunuz. Turhost indirim kodu uygulamasını her ay öncesinde uygulamakta, web sitesi sahiplerinin bu hizmetlerden faydalanarak, farklı sunucularda olan sitelerini kendi hostinglerine taşımalarını sağlıyor.

✅Turhost Nisan İndirim Kuponu

Turhost indirim kuponlarını alabilmeniz için indirimkuponlarım.net sitesi üzerinden turhost kupon seçeneklerini bulmalısınız. Turhost Nisan indirim kuponu seçenekleri sizlere farklı indirim seçenekleri ile gösterilmektedir. Turhost online hosting hizmetleri sitesindeki WordPress hosting paketlerinden birisini seçerek satın alacağınız zaman %25 Nisan indirim kuponu seçeneği sunuyor. Bu bölümdeki kupon kodunu göster sekmesini tıkladığınızda size kupon kodunuzu hemen göstermektedir.

Kupon kodunun gösterildiği ekran üzerinden kodu kopyalayarak, turhost.com sitesine erişim yapabiliyor ve satın almak istediğiniz paketi seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz paket, Nisan indirim kuponu sayesinde sizle kupon değeri oranında indirimli olarak veriliyor. Turhost firması bu yöntemle web sitesi sahiplerinin hosting hizmetlerinden en ucuza faydalanmalarını sağlıyor. Sizlerde yeni bir web sitesi kurmak istediğinizde ya da web sitenizi Turhost hostinglerine taşımaya karar verdiğinizde, Nisan indirim kuponu uygulamasından faydalanabilir, en iyi hizmetleri en ucuza almış olabilirsiniz.

Turhost İndirim Kuponu İçin Tıklayın!

Turhost online sitesini sürekli takip ederek, yeni geliştirilen sistemlerini, paketleri için uyguladığı indirim kuponları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siteye müşteri girişi yaparak, tüm hizmetlerden faydalanabiliyor, hizmet ve fiyat seçeneklerini karşılaştırabiliyorsunuz.

✅Hangi Hosting Firmasını Tercih etmeliyim?

Size önerim öncelikle Turhost firmasıdır. Eğer daha fazla hosting firması araştırmak ve deneyimlerimi öğrenmek isterseniz 2023 Tavsiye Ettiğim Hosting Firmaları yazıma mutlaka göz atın!

Turhost Hosting Firması Şikayet var mı?

Hayır! Türkiye'nin belkide en iyi firmalarından birisi olan turhost.com hakkında hiç bir şikayet konusuna rastlamadım şuana kadar.

Turhost Hosting Paketleri Fiyatları

Turhost hosting fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilir ve ücretsiz bilgi alabilirsiniz!

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

130 Yorum

 • Üstadım verdiğin emekler paha biçilemez, bu hizmeti normalde para ile satıyorlar. Artık takipcinizim.

 • İki senedir kullanıyorum çok memnunum. Özellikle bir sorun olduğunda teknik destek ekipleri çok yardımcı oldular.

  Godaddy da bulunan domain adresimi de Turhost’a transfer etmeyi düşünüyorum.

  Şu anda kullandığım paket bireysel mini, ancak yetersiz gelmeye başladı. Aylık 10gb trafik zor çıkarıyor.

  WordPress hosting paketlerinden birine geçmeyi düşünüyorum.

 • Turhost üzerinden hiç satın alım yapmamıştım. Bu makaleden sonra araştırmaya karar verdim. Güzel görünüyor 🙂

 • Kalite kokan makale turhost indirim kuponu sayesinde bende indirimli şekilde sitemi açtım süper tavsiye ederim

 • Anladığım kadarıyla uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet veren ve sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturan en sağlam firmalardan birisi turhost. Ben de kullanmayı düşüyorum.

 • Site açmak isteyen ,sitesinde her türlü yardım almak isteyen ,sorunsuz erişim almak isteyen ,yerli hosting,ve 24 saat canlı işinde uzman destek bulabileceğin turhost.com u tavsiye ederim.

 • Turhost firması gerçektende gayet kaliteli ve başarılı bir firma 2 yıldan beri kullanıyorum verdikleri hosting hizmeti süper kesintisiz ve herhangi bir sıkıntı olduğunda hemen cevap veriyorlar bu yüzden gayet iyi bir firma

 • Turhost üzerinden site açmak istiyordum fakat pek bir bilgim yoktu bu site sayesinde bilgi sahibi oldum teşekkürler.

 • Turhost firmasını ilk defa duydum, şu anki indirimlerden faydalanmak isteyenler kaçırmasın.

 • Turhost firması okuduklarıma göre başarılı bir holding firması internetle olan bilgileriyle başarılı tebrik ederim.

 • Merhabalar. Turhost sitesi gerçekten kaliteli bir hosting şirketi. Ayrıca yazıda bulunan konular açıklayıcı olmuştur. Herkesin Turhost sitesinden faydalanması öneriyorum.

 • Merhabalar bence Turhost Sitesi çok başarılı ve kullanışlı bir site olmuş ayrıca ilk defa hosting yapacaklar kesinlikle turhost sitesinden bilgi alması gerekir ve gayet faydası olacaktır eminim❤😉

 • Turhost’un yerli hosting barındırma sistemi öğrendiğim iyi oldu gerçekten güzel bişey yabancı kaynaklı sitelerde bilgilerimizin barındırılmaması için harikulade bir şey olmuş. Ayrıca bilgilendirme yazınız içinde teşekkürler çok güzel anlatmışsınız hepsini

 • Türkiye de web sunucuları ile başı birçok kez yanan biri olarak size güvenle söyleyebilirim ki gözünüz kapalı turhost firmasından hosting hizmeti satın alabilirsiniz. e tabi mayıs ayına özel indirimli fiyatlarla da sahip olmak cabası olur.

 • Hosting olarak turhost firmasını kullanıyorum çok memnunum yararlı bir içerik bilgilendirici olmuş

 • Web sunucuları ve hosting hakkında bilgilendirici bir yazı olmuş turhost firmasını beğendim tavsiye ederim

 • Turhost yerli bir firma ve çok hızlı bir hosting sitesi. Canlı destek konusunda da çok iyiler müşterilerini yarı yolda bırakmıyorlar. Yazınız güzel olmuş elinize sağlık.

 • İş yerimin bir internet sitesini açmak istiyordum. Fakat en iyi ve en hızlı hosting hizmeti veren sitelerini araştırırken Turhostun 2004 yılından beri ülkemizde en güçlü hosting ağıa sahip firması olduğunu öğrendim. Sanırım tercihim turhost olacak

 • Ben çok memnun kaldım. Web sitemin hostingini buradan aldım. Gayet paketler. Uygun kaliteli mükemmel hizmet sunan bir firmadır. Herkese tavsiye ederim.

 • en yakın zamanda bende turhost tan sunucu alacağım sizin araştırmalarınız sayesinde firmayı bende beğendim

 • Hosting şirketleri arasında en iyisi diyebilirim yazınızda çok iyi olmuş elinize sağlık

 • Gerçekten Türkiye de böyle bi hosting firması olduğunu bilmiyordum. Yurt dışı hostinglerinde yazı da belirtildiği gibi sıkıntı çıkabiliyor. Böyle türkiye de bi hosting firmasının olması ve denildiği kadar güçlüyse eğer çok güzel bir şey.

 • Uzun zamandır böyle bir alt yapı arıyordum. Turhost karşıma çıktığı için kendimi şanslı hissediyorum. Firmayı çok beğendim herkese tavsiye ederim.

 • Daha önce site işleriyle falan uğraşırken hiç Turhost’u duymadım desem yalan olur.Kullanınca gördüm ki hizmetleri Çok iyiymiş.

 • Limitsiz disk alanı ve trafik olan paket fiyatları piyasanın altında. Sanırım Mayıs ayı için yapılan etkinliğe özel. Turhost kendi sitemde kullanıyorum ve gözü kapalı tercih edebilirsiniz

 • Sunucu merkezi İstanbul o yüzden tartışmasız en iyi firmalardan biri Turhost. WordPress hosting limitsiz 3 paketini kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Bloggerların çoğunun tercihi zaten turhost

 • Anladığım kadarıyla internet sitelerinin sunucunu ağını genişleten ve daha güvenli kılan yerli bir yapım başarılarının devamını dilerim.

 • Turhost firması ülkemizde hosting iletişim yapısı olarak en iyi altyapı sistemlerinden birisi sizde bu siteden bilgi alabilirsiniz

 • Turhost son zamanlarda çok fazla kullanılıyor, işlerini de güzel yapıyorlar böyle giderse dünya markaları arasına girebilir

 • Detaylı bir şekilde açıklamışsınız. Çok yardımcı oldu kullanmayı dusunuyorum.

 • Hosting hizmeti için tavsiye edilecek ender firmalardan biri turhost. Satış sonrası destek ve kalite açısından üst düzey hizmet sunuyor ve piyasaya göre çokta ekonomik.

 • Turhostun limitsiz paketini aldım sayenizde indirim kodu ile çok uyguna geldi. Tüm panel özellikleri aktif. En önemlisi destek ekibi. Çok hızlı ve güler yüzlü hizmet veriyor. Teşekkürler.

 • Merhaba Çok Firma Baktım Hosting Pahalı Ama araştırken Baktım Ve Sizi Firmanızı Gördüm Ve İndirimli Herkese Tavsiye Ederim
  SAYGILAR SEVGİLER

 • Bu makaleden sonra bende turhosta geçmeyi düşünüyorum , çok açıklayıcı ve bilgilendirici bir yazı olmuş çok tesekkurler

 • Gerçekten de muhteşem bir site verdiği indirim kupon kodlarının hepsi çok iyi çalışıyor tavsiye ederim😍😍😍

 • Turhost kullanmaya yeni başladım. Alışmam biraz zaman aldı ama bir sorunum olduğunda ilgilendiler. Teşekkür ederim.

 • Turhost uygulaması çok çok güzel işini harika yapıyorlar dünya markası olmak için sebep bulamıyorum

 • Güzel yazı olmuş, kalite arayanlar HostingRED adlı firmayı deneyebilirsiniz ayrıca.

 • Bu bizi aydınlatıcı rehberinizdeki makaleniz için çok teşekkür ederim bu bilgilerle artık ne zaman kupon almam gerektiğini anladım yine gerçekten gönülden teşekkür ederim bundan sonra sizi takip etmeye devam edeceğim

 • Turhost bildiğim en güzel hostları sağlayan firma sanırsam indirim kuponları çok hoş olmuş

 • Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet veren ve sorunları en hızlı şekilde çözüme kavuşturan en sağlam firmadır.

 • Turnhost için verdiğiniz indirim kuponları çalışıyor bana çok yardımcı oldunuz teşekkürler ederim

 • Turhost firması oldukça güvenilir ve hızlı çözümler üreten firmadır. Mutlaka herkese tavsiye ederim.

 • Turhost kupon kodlanı kullandım en iyi hizmet veren hosting firması çok güzel bir site tavsiye ederim

 • Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet veren ve sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturan en sağlam firmadır.

 • Turnhost tan çok şey anlamıyordum sitede olanları okuyunca anlamaya başladım ve verdiğiniz indirim kuponları çalışıyor teşekkür ederim

 • Bana çok yardımcı oldular. Turhost mükemmel kaliteye sahip bir firmadır. Kampanyadanda yararlanmıştım. Çok teşekkür ediyorum. Turhost’a 👍

 • Turnhost Çok İyi Çok Kaliteli Bir Site İşlerini Çok Güzel Yapıyorlar Ben Baya Memnun Kaldım Herkeze Tavsiye Ederim

 • Turhost firmasının ismini çok duydum.Verilen hizmet en üst seviyede.
  Bu makaleyi okuduktan sonra bende anladımki Turhost a geçmek en mantıklı hamle. Bu arada verilen kuponlar çalışıyor teşekkürler

 • Turhost Çok İyi Ve Kaliteli Bir Firma Ben Çok Memnun Kaldım Herkeze Tavsiye Birde İletişimi Var

 • Turhost ile ilgili derinlemesine bilgi içeriyor yazı. Bizi bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. İleride website kuracak olanlar faydalanabilirler.

 • Turhost ile site açmak istiyordum pek fazla bilgim yoktu.Bu site sayesinde bilgi sahibi oldum normalde paralıymış ama bu sitede indirim ve kuponları gördüm. Kaliteli bir hosting miş.Teşekkürler

 • Bende bu konuda turhost tan bilgi alacağım kendi wep adresim için bilgi hazinelwrinden istifade etmem lazım tavsiye ederim

 • Uzun zamandır böyle bir alt yapı arıyordum. Turhost firması ülkemizde hosting yapısı olaraka en iyi altyapı sistemine sahip

 • Hosting çok güzel bir site İş yerimin bir internet sitesini açmak istiyordum. Fakat en iyi ve en hızlı hosting hizmeti veren sitelerini araştırırken Turhostun 2004 yılından beri ülkemizde en güçlü hosting ağıa sahip firması olduğunu öğrendim. Sanırım tercihim turhost olacak

 • Harika bir hosting firması çok kaliteli ayrıca verdiği kupon kodları çalışıyor kısacası işlerini harika yapan bir firma tavsiye ederim.

 • Çok güzel bir site özel hizmetler sunan İş yerimin bir internet sitesini açmak istiyordum. Fakat en iyi ve en hızlı hosting hizmeti veren sitelerini araştırırken Turhostun 2004 yılından beri ülkemizde en güçlü hosting ağıa sahip firması olduğunu öğrendim. Sanırım tercihim turhost olacak

 • Çok iyi bir hosting sitesi güvenerek kullanabilirsiniz site açmak isteyenlere çok yardımcı olacak

 • turkhost sitesi kurumsal hizmetler için on numara bir sitedir seo hosting onlardan sorulur bu işi hakkıyla yapıyorlar

 • 2 yıldır Turhost firmasıyla çalışıyorum senede 1-2 kez o da gece kesinti oldu. Hiçbir sorun yaşamadım. Haziran ayı indirim kampanyaları varken değerlendirilmeli tavsiye ederim

 • Turhost cidden Türkiye’nin en iyi firması diyebilirim. Fiyat olarak bir tık fazla gelebilir yeni alacak kişilere ama fiyatını hak ediyor.

  • İki sene kadar önce severek kullandığım bir hosting firması. Fiyat performans açısından başarılı olduğunu net olarak söyleyebilirim. Bu tarz indirimlerin olması tekrar dönüş için düşündürmüyor değil.

 • Çok güzel kuponlar veriliyo gerçekten çok faydalı bir site emeğine sağlık başarılarınızın ve paylaşımlarınızı devamını diliyoruz takipteyiz.

 • Çok teşekkür ederim hocam güzel bir konuya değinmişiniz. Ellerinize sağlık

 • Turhost her zaman ki gibi tercih ettiğimiz bir hosting firması. Teşekkürler bilgilendirme için.

 • İleri gelen firmalardan biri olarak söyleyebiliriz. Ben şahsen kullanmadım ama denemek isterim. Güzel yazı için teşekkür ederiz hocam.

 • Kişisel bloglar için fiyat bazıları için pahalı gelebilir ancak kurumsal veya iş için kurulan siteler için bence seçilebilir bir firma. Guzelnet ve turhost iyidir…

 • Turhost sunucuları rakiplerine göre oldukça iyi tercih edilebilir kuponlar ile yıllık alımlarda indirimleri beklediğinde diğerleriyle neredeyse aynı fiyatlara geliyor.

 • Turhost firmasından bende hizmet alıyorum ve çok memnunum. Böyle işinin ehli firmaları tanıtmanız isabet olmuş Teşekkürler..

 • 2016 yılından beri turhost kullanıyorum. Hosting ve domain konusunda gerçekten çok başarılılar. Arada sırada fiyatlardan dolayı başka firmalara kaçmışlığım var. 🙂

 • Turhosttan ben genellikle domainlerimi alıyorum hem fiyatı uygun hem de destek ekibi her konuda hızlı ve yardımcı olmaya çalışıyorlar.

 • Tamamen İzole Kaynaklar Tahsis edilen kaynaklar, anyı fiziksel sunucuda bulunan diğer sunucular tarafından paylaşımlı kullanılmaz.

 • Güzel bir firma ve yıllardır çalışıyorum. Blogunuzu görünce bir hayli sevindim ve kupondan yararlandım, çok teşekkür ederim.

 • Bir kaç web sitemde turhost kullanıyorum ve gerçekten kalitesi ile birlikte destek hizmetlerinde de ayrı bir güven var.

Yorum yap!

casino siteleri casino siteleri en iyi casino siteleri deneme bonusu