Sosyal Medya

WhatsApp Plus Nedir? Ne İşe Yarar?

WhatsApp Plus Nedir? Ne İşe Yarar?
Yazar - Enes Sivri

WhatsApp, günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Mesaj denildiğinde artık insanlar otomatik olarak whatsapp uygulamasına girmektedir. Kolay kullanımı ve farklı mesaj özellikleri ile birlikte kullanıcıların dikkatini çeken bir uygulamadır.

Android, İos ve Windows işletim sistemlerinde kullanılmaya hazır olan whatsapp, gün geçtikçe daha büyük adımlar atarak kendini geliştirmektedir. Günümüzde hemen hemen birçok telefon modeli ve işletim sistemlerinin versiyonları ile uyumlu olarak geliştirilmektedir. Uygulama ile birlikte arkadaşlarınıza mesaj, video, fotoğraf, belge gibi birçok farklı seçeneği gönderebilirsiniz.

Birçok kişinin son zamanlarda whatsapp plus nedir gibi sorular sorduğunu görmekteyim. Bende bunun üzerine sizler için bu konu hakkında yazı hazırlamak ve sizleri bilgilendirmek istedim. Umarım sizler için bilgilendirici ve faydalı bir makale türü olmuştur.

İçindekiler

WhatsApp Plus Nedir?

Birçok kişinin merak etmiş olduğu whatsapp plus, resmi olmayan bir ikinci uygulama olarak bilinmektedir. WhatsApp’ın resmi olarak olmayan ve geliştirilmeyen özelliklerini, bu uygulama ile birlikte kolaylıkla kullanabilirsiniz. Peki nedir bu özellikler? Birazdan detaylı olarak sizlerle paylaşımda bulunacağız.

WhatsApp Plus uygulaması ile birlikte sizlerde onlarca farklı özelliğe erişim sağlayabilirsiniz. Özel temalar, çeşitli gizlilik ayarları, arayüz seçenekleri gibi onlarca farklı özellik yer almaktadır.

Bu tür uygulamaları genel olarak son görülme dondurma gibi işlemler için kullanmaktadırlar. Bunun yanında öğrenmeniz gereken daha farklı özelliklerde yer almaktadır. Uygulama resmi whatsapp uygulaması olmadan kullanılmaktadır ve günümüzde binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

WhatsApp Plus Nedir? Ne İşe Yarar?

WhatsApp Plus Nedir? Ne İşe Yarar?

Dilerseniz kısaca whatsapp plus özellikleri listemize göz atabiliriz.

 • Son görülme dondurma
 • Sohbetlere şifre koyma
 • Farklı yazı tipleri
 • Onlarca farklı tema seçeneği
 • Yazıyor bildirimi gizleme
 • Karanlık (dark) tema
 • Numarayı kaydetmeden mesaj gönderme
 • Sınırsız dosya limiti
 • İletildi bilgisini kapatma
 • Durumlara baktığını gizleme
 • Birbirinden farklı emoji seçenekleri
 • Mavi tik ve gönderildi tikini kapatma
 • Uygulama ve mesajlara desen, parmak izi gibi şifreler koyma

Burada yer alan özellikler ve daha birçok seçenek, sizleri whatsapp plus uygulaması üzerinde beklemektedir.

Uygulamayı bizzat bir süre kullanabilme zamanım oldu. Deneyimlerim uygulama üzerinde gayet olumlu olduğunu söyleyebilirim. Güvenlik konusunda şüphelerim vardı, şuan da halen var fakat uygulamayı binlerce kişi kullanıyor. Eğer risk almayı seviyorsanız, sizlerde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

ayrıca bkz: Hosting Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler | 2022

WhatsApp Plus Nasıl Kullanılır?

Resmi whatsapp uygulaması ile birlikte aynı bir kullanım sağlanmaktadır. Özellikleri ve seçenek ayarları farklı olduğu için ilk başta zorluk çekebilirsiniz. Alıştıktan sonra sizlerde normal whatsapp gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tema, ayarlar vb birçok seçenek normal whatsapp ile aynı şekilde gelmektedir. Sizler uygulamayı özelleştirme yaparak daha farklı bir whatsapp haline getirebilirsiniz. Genel olarak bahsettiğim gibi aynı kullanımın olduğunu, farklı özelliklerin yer aldığını söyleyebilirim.

WhatsApp Plus Nasıl İndirilir?

WhatsApp Plus, android market yada ios mağaza üzerinde yer almamaktadır. Sadece android telefonlar için hizmet veren bu uygulamayı, google üzerinden aratarak indirme sağlayabilirsiniz. Güvenilir ve bilindik apk indirme sitelerinden kolaylıkla uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte whatsapp plus nedir ve whatsapp plus ne işe yarar başlıkları adı altında bilgilendirme yapmaktayız. Umarım sizler için faydalı ve bilgilendirici bir makale türü olmuştur.

 

Yazar hakkında

Enes Sivri

Yorum yap!

casino siteleri