Nedir ?

Boğa Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

boğa burcu kadını özellikleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu, arabulucu özelliği ile bilinir. Peki, boğa burcu kadını özellikleri nelerdir? Sizce boğa burcu nasıl olmalı?

Aslında boğa burcu kadını özellikleri nelerdir sorusunun yanıtı verildiğinde, boğa burcu bir kadın ile iletişim kurduğunuzda hiç şaşırmayacaksınız. Genel anlamda ara bulucu konumunda olduğundan, ortamda sevilmemesi imkansızdır. Ortama hemen uyum sağlayan ve enerjisi, samimiyeti ile ortama renk veren bir karakterdir. İşte detaylar…

Boğa Burcu Kadını Karakter Özellikleri

Boğa burcu kadınının en çok dikkat çeken özelliği samimi olmasıdır. Samimiyeti ile ortamdaki herkesi etkilemeyi başarır. Ayrıca yardım severliği de hemen samimi olduğundan dikkat çeker. Ortamda asla pürüz çıkarmaz. Genel anlamda anın tadını çıkarır. Çok fazla talepleri yoktur. Keyif almak onun işidir. Bulunduğu anın tadını çıkarmak üzere kendisini ve düşüncelerini serbest bırakır. Pek çok kişi tarafından sevilmesinin en önemli tarafı budur. Ortamı yumuşatır. Ailesi konusunda ise fazlaca yardım severdir. Çok fazla alttan alır ve alındığında bile bunu içinde tutabilir. Çok fazla konuşmaktan hoşlanmaz ve çoğu zaman iyi bir dinleyici olur. Derdinden çok fazla bahsetmeden empati kurarak karşı tarafa hak vermeyi tercih eder.

Boğa Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Peki, boğa burcu kadını fiziksel özellikleri nedir? Bakıldığında boğa burcu için akla minyon kadınlar gelir. Minyon bir görüşüne sahip olurlar, elleri incedir. Omuzları dardır. Kemikli bir yapıları yoktur. Herkes tarafından dikkat çeker, dik bir görünümü vardır. Boğa burçlarının yüzleri küçüktür. Kemiksiz ve küçük, dikkat çeken bir yüzleri vardır. Gözleri de küçüktür. Göz kapakları yok denecek kadar küçük olabilir. Dikkat çekmeyi başaran burç, güzelliği ile insanları kolayca etkilemeyi de başarır.

Boğa Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Arkadaş ortamlarının aranan kadını boğa burcu kadını olumlu özellikleri nedir? Empati kurma konusunda usta olan burç, çoğu zaman bir tartışmanın eşiğinden sizi döndürebilir. Farklı bir bakış açısı, farklı bir durum ile sizleri sinirli halinizden anlayışlı halinize geçirebilir. Boğa burçlarının en önemli özelliği, yardımsever olmasıdır. Bu bazen sizi uzun uzun dinleyerek bazen de yol göstererek olur. Ayrıca çok sabırlıdır. Sabırlı oluşu ile dikkat çeken boğa burcu, kalıcı arkadaşlıklarını sabrı ile sürdürür. Sabırlı şekilde anlayışlı olmaya devam eder. Kendisi için her zaman olumludur. İyi olan şeylerin ona geleceğini bilir ve sabırla bekler. İyi ve güzel enerjisi ile olumlu şeyleri de kendisine çekmeyi başarır.

Boğa Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Bazen olaylara karşı çok soğuk davranabilir. Boğa burcu kadını olumsuz özellikleri arasında bir anda sinirlenmesi de yer alır. Yani sabrı ile biriktirmiş oldukları bir anda ortaya çıkabilir. Bu durum aile ve arkadaş çevresini olumsuz etkileyebilir. Bu sebeple ne yazık ki olumsuz olan bu özelliği sebebi ile aile ortamında anlık sinirleri ile hatırlanabilir. Gerektiğinde çok kırıcı konuşabilir. Sonradan üzülebiliyor olduğundan bu özellik de onun için olumsuzdur. Kararları konusunda kararlı olan ancak bazen uğraşmak konusunda üşengeç olan bir burçtur.

Ayrıca bkz: Yay Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı ve Cinsellik 

Ilımlı ve anlayışlı oluşu boğa burcu kadını aşk hayatı için de geçerlidir. Bakıldığında aşk hayatı konusunda son derece anlayışlıdır. Belki de sizi değiştirmekten vazgeçen tek kadın burcudur. Olduğunuz gibi kabul etmeye çok daha müsaittir. Sizi sevmekten vazgeçmez ve sadık bir burçtur. Boğa burcu kadını cinsellik için söylenebilecek olan ise mutlaka cinsel hayatta da partnerini anlamaya çalışması ile bilinir. Partnerini memnun etmek için her şeyi yapabilir. Empati kurarak cinsel hayatının da en iyi şekilde olması, sürmesi için elinden geleni yaparak hareket ederek. Mutlu bir cinsel hayatı olması bu sayede sağlanır.

Boğa Burcu Kadını İş Hayatı

Boğa burcu iş hayatı konusunda anlayışı karakteri ile hemen ortama uyum sağlama özelliğine sahiptir. Ayrıca sabırlı olmasından ötürü, öğrenme konusunda da istekli ve sabırlı olabilir. Zorlandığı durumlarda dahi zorlanmasından bahsetmeden o durumu aşmaya çalışır. Boğa burcu kadını iş hayatı konusunda, başarılı olmasının büyük bir hırs olmadığını; ancak günüm kurtarma konusunda son derece başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Başarılı bir şekilde iş hayatını da yönetir. Mutsuz olmaz ve şükreder.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!