Nedir ?

28 Eylül Hangi Burç

Burçlar

28 Eylül tarihinde dünyaya gelen kişiler tarafından sıklıkla 28 eylül hangi burç sorusu merak ediliyor. 28 Eylül tarihinde dünyaya gelen kişilerin burçları Terazidir. Bu tarihte doğan kişiler Terazi burcunun genel özelliklerini taşırlar.

Mutlaka göz atın ;

28 Eylül burcu olan Terazi, oldukça güzel özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Terazi burcunun erkeği ve kadınında genel olarak aynı özelliklere rastlanıyor.

28 Eylül Burç Özellikleri

28 Eylül tarihinde doğan kişiler Terazi burcunun özelliklerine sahiptirler. Terazi burcunun genel özellikleri arasında yardımseverlik bulunuyor. Kadın ve erkek bu burca sahip olan herkes yardım etmeyi oldukça çok sever.

28 Eylül burcunun özellikleri şunlardır;

 • Özgür olmayı sever.
 • Yardımsever.
 • Azimli.
 • Adaletli.
 • Hırslı.
 • Dürüst.
 • Hevesli.
 • Fedakar.

28 Eylül tarihinde dünyaya gelen kişilerin taşıdığı özellikler bunlardır. Bu özellikler, Terazi burcunun genel özellikleridir ve kadın-erkek herkeste bu özelliklere rastlanır. Terazi burcuna sahip olan herkes bu özellikleri taşırlar.

28 Eylül Burç Erkeği

28 Eylül burç erkekleri Terazidir ve Terazi burcunun özelliklerini taşırlar. 28 Eylül tarihinde doğan bir Terazi erkeğiyle arkada olacak kişilerin son derece dikkatli davranmaları gerekiyor. Çünkü bu erkekler bir hayli seçici ve hassas yapıya sahiptirler. Hemen her şeye kırılacak ve küsecek kişiliklere sahiptirler. Ayrıca aşk hayatında son derece romantiktirler.

28 Eylül Burç Kadını

28 Eylül burcunun kadını Terazi özelliklerini kendisinde barındırır. Bu kadınlar genel olarak hassas bir kişiliğe sahiptirler. Terazi kadını ile birlikte olacak olan kişilerin oldukça hassas davranması gerekiyor. Çünkü bu kadınlar hemen her şeye alınabilirler. Ayrıca adalet duyguları ve eşitlik savunmaları her daim ön plandadır. 28 Eylül doğumlu kadınlar adalet peşinde koşarlar. Son derece zeki ve çevik bir yapıları da vardır.

Terazi Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır?

Terazi burcu erkeği enerjik yapısıyla her daim kendisini ortaya çıkartıyor. Sosyalleşmeyi ve eğlenmeyi son derece seven terazi burcu erkekleri, kendileri gibi enerjileri yüksek olan kişileri severler. Terazi burcu erkeğiyle arkadaşlık yapacak olan kişilerin son derece enerjik olmalarında fayda vardır.

Terazi burcunun anlaştığı burçlar şu şekildedir;

 • İkizler
 • Aslan
 • Kova

Bu burçlar ile iyi anlaşan terazi erkekleri, son derece eğlenmeyi ve sosyalleşmeyi severler. İkizler ve aslan burcuyla yan yana geldiği zaman oldukça kaliteli zaman geçirirler.

Terazi Burcu Kadını Hangi Burçla Anlaşır?

Terazi burcu kadınları, erkeklere oranla farklılık gösterir. Terazi erkekleri ikizler, aslan ve kova burcuyla anlaşırlar. Ancak terazi kadınlarında bu farklılık gösterir.

Terazi kadınlarının anlaştığı erkekler genel olarak yay burcu erkekleridir. Bu erkekler ile oldukça yakından ilgilenir ve son derece kaliteli zaman geçirirler.

Terazi burcu kadınları Aslan erkekleri ve aslan kadınları ile de yakından arkadaşlık kurarlar. Yay ve Aslan burçlarına karşı Terazi burcu kadını oldukça sadıktır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!