Nedir ?

30 Eylül Hangi Burç

Burçlar

30 Eylül gününde doğmuş olanlar terazi bucunun özelliklerini taşırlar. 23 Eylül ile 22 Ekim tarihleri arasında doğmuş olanlar da terazi burcu özelliklerini taşırlar.

Mutlaka göz atın ;

Terazi Burcunun Özellikleri

30 eylül hangi burç sorusunu merak edenler yani terazi burcunun özelliklerini sıralayacak olursak;

  • Grubunuz: Hava
  • Uğurlu gününüz: Cuma
  • Uğurlu sayınız: Altı
  • Uğurlu renginiz: Pembe ve mavi
  • Uğurlu Çiçekleriniz: Pembe gül
  • Uğurlu müziğiniz: Romantik müzikler
  • En belirgin özelliği: Saygı
  • En büyük hedefi: Mükemmel dostluklar
  • En büyük hata: Kendini beğenme

Gibi sıralanmaktadır. Terazi burcuna sahip kişiler bu özellikleri taşımaktadır. Terazi burcunun özelliklerini taşıyan insanlar çok adaletlilerdir ve saygı görmek isterler. Kendileri nasılsa karşısındakileri de öyle görmek isterler. Yapacakları her işi ölçüp tartıp öyle yaparlar. Ayrıca terazi burçları çok meraklıdırlar ve her işin içinde olmak isterler. Terazilerin kıskançlık yönleri de vardır. Kendilerini aşırı beğenirler. Ve çıkarlarına ulaşmak için sınırları zorlarlar.

Terazi Burcunun Yükseleni

Yükselen burcu terazi olan kişiler en sevimli ve en içten burçtur. Hemen herkesle uyumludurlar. Burçların kendi burcu dışında yükseleni daha etkilidir. 30 eylül hangi burç diye düşünenler terazi ve terazinin yükseleninin özelliklerini taşırlar. Yükseleni terazi olan burçların tek negatif özelliği kararsız olmasıdır. Resim ve müzik konusunda yeteneklidirler. Toplum içerisinde saygınlık görmek ve üst sınıf insan olmayı hedeflerler.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi kadını zekidir ve bu zekasını her zaman her yerde kullanabilme zekasına sahiptir. Ona göre her şey eşittir ve çekicidir. Lüks ve bağlı hayatı sever. En kaliteli giysileri, parfümleri ve kendini iyi hissettirecek her şeye sahip olmak ister. Terazi kadını aşkız asla yaşayamaz ve insan ilişkilerine önem verirler.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu erkeği zarif ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Oldukça sosyaldir gezmeyi eğlenmeyi çok sever. Öğüt verici bir tarafı da vardır. Terazi erkeği çok romantiktir. Terazi burcu erkeği ile aşk yaşayanlar tüm dünyanın ayakları altında olduğunu hissedecekler. Para konusunda eli boldur. Sıkılgan bir yapıya sahiptir. Terazi erkeği nezih ortamları sever.

Terazi Burcunun Önemi ​​​​​​

Terazi burçları neden önemlidir? Çünkü burçlar insanların kişiliklerini ve karakterlerini ortaya koyarlar ve şekillendirirler. Terazi burcu da bir insanın hayatta başarılı olabilmesi için en iyi burçlardan birisidir. Özgüvenli olması, başarılı olması, girişken olmaları ve sorumluluk sahibi olmaları insanlar içerisinde saygınlık sahibi olmayı ve yer edinmenin nedenleridir.

Kararlarını kendileri vermeleri anne, babaya ve kardeşlere ihtiyaç duymadan kendi ayakları üzerinde yaşamları sürdürmeleri aile hayatı içinde önemlidir. Teraziler ister kadın olsun ister erkek olsun terbiyeli çocukları severler. Çocuklarını iyi anlar sevgilerini gösterirler. Çocuklarına değer verir sevgi ve saygıyı öğretirler. Bu yönleri ile de hayata insan yetiştirmede önemli rolleri vardır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!