Nedir ?

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Burçlar

Anaç burç dendiğinde ilk akla gelen yengeç burcu kadını özellikleri nelerdir? Aile hayatında ya da iş hayatında nasıldır?

Genel karakter özellikleri burcu yansıtır. Peki, yengeç burcu kadını özellikleri nelerdir? İşte sorunuzun yanıtı. Genel anlamda yengeç burcu olan bir kadının taşıdığı özellikler sunuluyor. Görmeye alışık olduğunuz ya da görünce şaşırmayacağınız özellikleri sınırlandırmıştır.

Tavsiye içerikler;

Yengeç Burcu Kadını Karakter Özellikleri

Kaleyi içten fetheden, iyiliğini de içinde saklayan burçtur. En önemli özelliği, aslında bazı durumlara uyumunun çok hızlı olmasıdır. Belki de yengeç burcu kadını karakter özellikleri konusunda en uyumlu burç olduğunu söyleyebiliriz. Var olan duruma çok çabuk ayak uyduran, fevri hareketleri olmayan ve çoğu zaman sakin hareket eden bir burçtur. Sinirliyim derken bile naifliğini koruduğunu söyleyebiliriz. Rahat gözüken yengeç burcu kadını, aynı zamanda ailesi konusunda da karakterini ılımlı gösterir. Mevcut olan seçimleri konusunda ailesinin fikrini alır. Ayrıca bir fikir verildiğinde, mantıklı geldiğinde de o fikre çok çabuk alışır. Birine göre hayatını şekillendirmesi çok daha kolaydır. İnatçı olmayan ama kararlı olan bir burçtur.

Yengeç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Fiziksel özellikler, burçların etkisi ile şekillenir. Yengeç burcu kadını fiziksel özellikleri arasında en çok bilinen saçlarının güzelliğidir. Genel anlamda saçları bakımlıdır. Yengeç burcu kadınları bakımlı olmayı sevdiğinden, saçları çok güzel gözükür. Saçlarınızı uzun kullanmaktan hoşlanırlar. Bir diğer bilinen ve genel fiziksel özellik ise bacak boyunun uzun olmasıdır. Genel anlamda omuzları dar ve bacakları uzun kadınlar yengeç kadınlarıdır. Dış görünümüne her zaman önem veren ve şık gözükmek isteyen burçlar arasında yer alıyor.

Yengeç Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Peki, hangi olumsuz özellikleri var? Yengeç burcu kadını olumlu özellikleri arasında her durum ve koşula ayak uydurması yer alır. Arkadaş ortamınızda herhangi bir sorun çıkartmadan, genel anlamda her türlü ortama uygum sağlaması ile bulunur. Yengeç burçlarında inat çok büyük bir özellik olmadığından, uyum sağlama konusunda olumludur. Bakıldığında istekleri konusunda ısrarcı değildir. Bu sayede herhangi bir sorun teşkil etmeden arkadaş ortamında, tatilde en iyi partnerler arasında yer almaktadır. Olumlu özellikleri arasında anaçlığı var. Derdinizi anlatmanız için en iyi dinleyicilerden biridir. Yargılamanın olmadığı, anlayışın en üst seviyede olduğu bir burç olduğundan arkadaş ortamlarının aranan kişisidir. Ilımlı şeklide her ortamda farklı şeyler deneyimlemeye uygundur.

Yengeç Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Yengeç burcu kadını olumsuz özellikleri nedir? Olumsuz olarak, kişiden kişiye değişmek ile birlikte, yengeç kadınının farklı şeyler deneyimleme isteğinin ilerleyen dönemlerde sorun olması söz konusu olabilir. Yanlışa çok daha açık bir burçtur. Her duruma ayak uydurması kolay olduğundan, çok sayıda farklı çevreden arkadaşı olabilir. Bu sebeple kontrol edilmesi biraz daha güç hisleri vardır. Bir diğer olumsuz özelliği ise sakinliğinin zaman zaman çıldırtmasıdır. Sizi sakinliği ile delirtebilir. Naifliğini bozmadan sakin sakin konuşarak tartışabilir. Belli bir noktadan sonra ise siniri geri dönülmez şekilde olabilir. Olumsuz durumlara yol açabilecek bir sinir olduğundan olumsuz özelliktir.

Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı ve Cinsellik 

Yengeç burcu duygusaldır. Bu sebeple aşk hayatı ve cinsellik konusunda da duygusallığı arayacaktır. Yengeç burcu kadını aşk hayatı konusunda seçicidir. Görsele çok önem veren bir burç olduğundan, kadın aslında kafanızda nasıl biri ile birlikte olmak istediğini de tasarlamıştır. Önce görsele aşık olan bir burçtur. Sonrasında tanıyarak kişiyi kafasında bir yere oturtabilir. Ayrıca görsele çok önem vermesinin yanı sıra, ilerleyen aşamada kişinin zeki olmadığını düşünmesi durumunda ise ipleri hemen koparabilir. Çok net şekilde net istediğini bildiğinden, seçicidir. Koç burcu kadını cinsel hayatı ise bu duygusallık çerçevesinde ilerler.

Yengeç Burcu Kadını İş Hayatı

İş hayatında kendine güvenene burçlar arasındadır. Dilinden dökülmese bile hareketleri ile aslında yaptığı işten emin olduğunu bilirsiniz. İş hayatı konusunda sevdiği işi yapmasa bile, işi iş olarak görerek başarılı olmanın bir yolunu bulacaktır. Yengeç burcu kadını iş hayatı için başarılar ile dolu, kendinden emin bir çizgidir diyebiliriz. İş hayatı konusunda başarısını gözler önüne sermekten de hoşlanır. Başarısından bahsederken mesleğini ne kadar sevdiğini söyleyerek ima edebilir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri