Nedir ?

7 Nisan Hangi Burç

Burçlar

Zodyak’a merak salan herkesin veya burç kelimesini herhangi bir yerden duyan insanların merak ettiği, onların için çok mühim olan bir konu vardır. O da hangi burç grubuna dahil olduklarıdır. 7 Nisan’da doğan herkesin sorduğu bir soru olan 7 nisan hangi burç sorusunun cevabı Koç’tur.

Koç Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir?

21 Mart-20 Nisan tarihleri arasında doğan herkesi içinde bulunduran Koç burcu grubunun genel özellikleri şu şekildedir:

  • Koç burcunun içinde yer aldığı grup ateş grubudur ve bu da onu erkeksi ve değişken yapar.
  • Koç burcunun yönetici gezegeni Mars’tır.
  • Koç burcu kırmızı rengiyle sıkça anılır ve favori renkleri ateş kırmızısı ile nar çiçeği rengidir.
  • Koç burcunun uğurlu taşları pırlanta, yakut, ametist ve demirdir.
  • Koç burcunun uğurlu sayısı 9, uğurlu günü salıdır.
  • Koç burcunun tam karşıt burcu Terazi’dir.
  • Koç burcunun yaşayabileceği en iyi şehirler Floransa, Verona, Marsilya ve Birmingham’dır.

Bu burçlar kendilerine has özellikleri ile diğer burçlardan kolaylıkla sıyrılırlar.

2021 Burç Yorumları

2021 Burç Yorumları

Tavsiye içerik => 4 Nisan Hangi Burç

Koç Burçlarının Kişisel Özellikleri Nelerdir?

Burçlar kuşağının ilk burcu olarak da bilinen Koç burçları hareketli ve enerjik oluşlarıyla bilinirler ve ben egoları fazla gelişmiştir. Bu burçta doğan insanlar çok pratik olmakla beraber coşkulu insanlardır ve yaşam boyunca canlılıklarını yitirmeden heyecanla yaşarlar.

Merak ettikleri konularda oldukça yaratıcı olabilen bu burçlar, amaçları için ilerlerken kendilerini kanıtlama eğiliminde bulunurlar.

Bencilliklerinden doğan sabırsızlıkları ve söz dinlemez yaratışları sebebiyle sık sık güç duruma düşerler ve böyle anlarda başladıkları işleri aniden bırakabilirler. Konuşmaları esnasında gerçekleri değiştirerek abartılı bir şekilde konuştuklarını görmek pek de sıra dışı değildir.

Koç Burçlarının Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Uzun bir boya ve uzun bir yüze sahip olan Koç burçlarının kolları ve bacakları oldukça güçlüdür, esmerdirler ve kıvırcık saçlara sahiptirler. Bakışları oldukça delici, keskindir ve sağlıklı bir cilde sahiptirler. Spor yapmaya olan düşkünlükleri sebebiyle spor salonlarında Koç burcu insanlara rastlamanız gayet olağandır.

Koç Burcu Kadınlarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Tutkulu ve idealist yapılarını vurgulayan bir hayat tarzını benimseyen Koç kadınları, ihtiyatsız, coşkulu ve dik kafalıdır. Bu kadınlar kendilerine kafa tutacak bir eş isterler, aradıkları eş himayeci ve korumacı bir içgüdüye sahip olmalıdır.

Tutkuları derin, hisleri içten olan bu kadınlar ilişkilerinde oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir. Erkeğinizin iyi ve kötü günde, her zaman yanında olduğunuz için ideal bir eşsinizdir ve hayatınızda çocuklarınızın önemi büyüktür.

Koç Burcu Erkeklerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Koç burcu erkekleri genel itibariyle çekici, etkileyici ve otoriter olmalarıyla bilinirler. İsteklerini gerçekleştirme konusunda hiçbir engel tanımayan Koç burcu erkekleri, karşı tarafı avlanması gereken bir av olarak görmekten çekinmezler.

Cüretkâr olan bu erkekle uzun süreli bir ilişki planı içerisindeyseniz her an her şeyle karşılaşmaya hazır olmalısınız. Heyecanlı ve meydan okuyan bir kişiliğe sahip olan bu erkekler yaşamlarında ikinci olmaktan nefret ederler.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri