İnternet Dünyası

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurmak

2020 yılında e-ticaret sitesi kurmak

Günümüzde internet dünyasının çok sayıda insan için vazgeçilmez hale gelmesi, e-ticaret sektörünün gelişmesine katkıda bulunmuştur. Bu durumun farkında olan pek çok firma ücretsiz e-ticaret sitesi kurmak için arayış içerisine girmiştir. Ancak bunun için bazı bilgilere hakim olmak ve süreç hakkında profesyonel destek almak gerekebilir.

Kendi e-ticaret sitenizi kurarak satış yapmak ilk etapta size zor ve zahmetli gelse de gelişen olanaklar sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde sitenize sahip olabilirsiniz. Bunun için sitenizde tüm özellikleri barındıran bir e-ticaret paketi, düşük maliyet, kolay kullanım, kesintisiz destek gibi özelliklerin bulunması gerekir. İlk kez online satış yapacaklar için uzman desteği almak işlerin daha hızlı ve güvenli ilerlemesini sağlayabilir.

2020 yılında e-ticaret sitesi kurmak

2020 yılında e-ticaret sitesi kurmak

Kobisi ile E-Ticaret Sitesi Kurmak

E-ticaret sitesi kurmak için bilgi edindiğinizde karşınıza pek çok seçenek çıkar. Kendi içerisinde personal, plus ve professional gibi çeşitlere ayrılan bu paketler, her isteğe ve bütçeye hitap etmektedir. Kobisi e-ticaret paketlerini inceleyerek işletmenize uygun paketi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak bu aşamaya gelmeden önce deneme paketini kullanmanızda yarar var. Ücretsiz e-ticaret sitesi kurmak için neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek açısından size fayda sağlayacaktır.

Hangi firma E-ticaret yazılımı olarak güvenilir dir?

Hangi firma E-ticaret yazılımı olarak güvenilir dir?

Kobisi ücretsiz deneme paketlerini içerisinde ürün sergileme, responsive temalar, hazır ödeme sistemi, ücretsiz SSL sertifikası gibi hizmetler sunulur. Kredi kartı bilgisi gerekmeyen ve herhangi bir risk olmayan bu paketi kullanabilmek için kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ücretsiz e ticaret sitesi kurmak amacıyla kayıt olurken adı, soyadı, telefon numarası, e posta adresi, mağaza adı gibi bilgileri girmeniz yeterli. Açılan online mağazada ise temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok sayıda özellik yer alır.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E ticaret sitesi ücretsiz sürümü kullandıktan sonra markanıza ait olan ve sürekli kullanabileceğiniz bir site kurmanız gerekir. Bu sebeple de size en uygun özellikleri barındıran paketi seçmelisiniz. Bu noktada e-ticaret sitesi fiyatlarına ve özelliklerine dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz paketin özellikleri ne kadar artarsa, e-ticaret sitesi fiyatları da ona bağlı olarak yükselecektir. Kobisi’yi tercih etmeniz hem fiyat hem de özellik olarak kendinize en uygun seçimi yapmanızı sağlayacaktır.

e-ticaret

e-ticaret

Kobisi, e-ticaret sitesi fiyatlarını ve özelliklerini belirlerken her zaman müşterilerinin beklentilerini göz önünde bulundurur. Bu doğrultuda özel olarak hazırlanan paketler için kredi kartlı ve taksitli ödeme seçenekleri sunulur. Tüm bu avantajlarına ilave olarak rakipsiz fiyatlandırma anlayışına sahip olunması ve siteye özgü indirimlerin yapılması, e-ticaret sitesi açma maliyetinizi büyük oranda düşürecektir.

 

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!