Bedava İnternet

Türk Telekom Selfycard ile Bedava İnternet Kampanyası [Çalışıyor]

Türk Telekom Selfy müşterilerine özel oldukça güzel bir kampanya hazırlamış durumda. Kampanya kapsamında bütün Selfy müşterilerine kendilerine ait bir alışveriş kartı vermektedir. Selfy müşterileri alışveriş kartını aktif etmeleri sonucunda bedava internet kazanmaktadırlar. Bu yazımızda Türk Telekom Selfycard ile bedava internet kampanyası hakkında detayları ve bu kampanyadan nasıl yararlanacağınız ile ilgili detayları anlatacağız.

 

Türk Telekom, birçok kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Selfy müşterilerine özel olarak hazırlanan kampanya içinde Selfycard sahibi olan bütün Türk Telekom Selfy müşterileri bedava internet hakkına erişebilmektedir.

Türk Telekom Selfycard Nedir?

Türk Telekom Selfycard, Türk Telekom Selfy müşterilerine özel olarak sunduğu bir alışveriş kartıdır. Selfy müşterileri için hazırlanan bu alışveriş kartı sayesinde müşteriler TL yükledikleri kartlarını istedikleri şekilde harcayabilmektedirler.

Türk Telekom Selfycard isteyen müşteriler, ilk olarak Selfy müşterisi olmak zorundadırlar. Selfy müşterisi olmak için cep telefonunun kısa mesaj bölümünden SELFY yazıp 4545’e SMS göndermek gereklidir.

Türk Telekom Selfycard İle Bedava İnternet Kampanyası İçin İzlenmesi Gereken Yol Nedir?

Türk Telekom müşterileri, Selfy tarifesine geçiş yaptıktan sonra istedikleri zaman Selfycard alma hakkına sahip olmaktadırlar. Selfycard sahibi olmak için izlenmesi gereken yol şu şekilde olmaktadır:

 • En yakın Türk Telekom şubesi veya D&R mağazası ya da internet sitesinden Selfycard siparişi verilir.
 • Selfy mobil uygulamasında bulunan kart ekle bölümüne kart bilgileri girilir.
 • Kart kullanıma başladıktan hemen sonra içine bakiye yüklenir.
 • Yüklenen bu bakiye istenilen şekilde kullanılabilmektedir.

Bu adımları izleyerek Türk Telekom Selfycard sahibi olmak çok kolaydır. Türk Telekom Selfycard müşterileri, sahip oldukları kartı kullanmaya başladıkları an itibariyle bedava internet kazanmaya hak sahibi olurlar. Türk Telekom Selfycard ile bedava internet kampanyası kapsamında Selfycard’ına bakiye yükleyen bütün Türk Telekom müşterilerine kartı aktif etmelerinin sonrasında 5 GB internet hediyesi verilmektedir.

Türk Telekom Selfycard İle Bedava İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Türk Telekom Selfycard ile bedava internet kampanyası detayları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Türk Telekom Selfycard ile bedava internet kampanyasına katılabilmek için müşterilerin ilk olarak Selfy abonesi olması gerekmektedir.
 • Müşteriler, Selfycard’a bakiye yükledikten sonra kullanabilmektedirler.
 • Selfycard yurt içi ve yurt dışında bulunan anlaşmalı bütün mağaza ve alışveriş sitelerinde kullanılabilmektedir.
 • Selfycard alabilmek için 12 yaşından büyük olmak gereklidir. PTT işyerlerinde yapılacak olan işlemler sonrasında ise yaş sınırı 15 olarak belirtilmiştir.
 • Türk Telekom müşterileri, Selfycard kullanmaya başladıkları zamandan itibaren bedava internet almaya hak kazanmaktadırlar.
 • Türk Telekom Selfycard ile bedava internet kampanyası kapsamında Selfycard’ını aktif eden Türk Telekom müşterileri, 5 GB hediye internete sahip olmaktadırlar.
 • Türk Telekom Selfycard ile bedava internet kampanyasından kazanılan 5 GB hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Türk Telekom Selfycard ile bedava internet kampanyasından kazanılan 5 GB internet, üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır.
 • Türk Telekom Firması, Türk Telekom Selfycard ile bedava internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!