Nedir ?

Aiseesoft Screen Recorder v2.2.38 Pro Lisans Key (2023)

aiseesoft

Bilgisayarınızın ekranında açılan pencereleri video şeklinde kaydetmek istediğinizde fazlasıyla uğraşmanız gerekebilir. Programlar indirmeniz, uygun seçenekleri seçmeniz, kesme veya düzenleme işlemleri yapmanız oldukça zaman alacak ve yoracağından pratik çözümler elde etmek daha iyi sonuç verir. Bunun için aiseesoft screen recorder kullanmayı seçerek birçok işlemi aynı anda ve keyifli bir şekilde yapma şansı elde edebilirsiniz. Oldukça hafif ve az yer kaplayan bir program olması da bilgisayar dostu olduğunu gözler önüne seriyor. Cihazınızın fazla yorulmasını de engellediğinden dolayı kullanıcıların fazlaca sevdiği bir yazılım olduğunu söylemek mümkündür.

İçindekiler

Aiseesoft Screen Recorder Programı Neden Diğer Uygulamalardan Farklıdır?

İlk olarak en büyük farklılığın programın oldukça düşük yer kaplaması olduğunu dile getirmek gerekir. Çoklu ekran kullananlar için hangi ekrandan kayıt alınacağını seçmenize olanak veriyor. Ses konusunda da istediğiniz tercihi uygulamasını sağlayabiliyorsunuz. Ekranda var olan her detayın kayıt altına alınması da zorunluluk olmaktan çıkıyor. İstediğiniz kadarını ve kısmını seçerek video kaydı alabiliyorsunuz. Bilgisayarınızda var olan mikrofon özelliğini kullanarak da kayıt almanıza olanak tanıyor. Videonun çıktılarını alma durumunuz da olduğundan programı çok yönlü ve pratik şekilde kullanabilirsiniz. Video kaydederken mouse kullanımı özelliğini de kullanmak isteyenler ilgili ayarlardan seçebilir.

aiseesoft screen recorder pro lisans

Özellik ve Donanımları Nelerdir?

Ekran kaydı almak ve video oluşturmak istediğinizde program taleplerinize cevap verecek en ideal programı bulmuş olursunuz.

Programın özelliklerine baktığınızda:

  • Ekranın tamamını veya istediğiniz herhangi bir yerini seçme olanağı tanıyor,
  • Çoklu ekran kullanmak isteyenlerin hangisi üzerinden kayıt alacağını seçmesine izin veriyor,
  • Kişisel olarak ayarlamalar veya otomatik düzenlemeler ekleme şansınız oluyor,
  • Ses ile birlikte ekran resmi kaydı da alabiliyorsunuz,
  • Video çıktısını almanız ve hangi formatta olacağına karar vermeniz de en güzel yönlerinden birisidir,
  • Kayıt sırasında rahatsızlık veren sesleri kayıt dışı tutabilirsiniz.

Bu gibi özellikler programın son derece kullanışlı ve talep gören bir yapıda olmasına neden olur. Kullanıcıların aiseesoft screen recorder v2.2.38 pro lisans key 1 yıllık 2021 şeklinde sık sık arama yapmasının nedenleri arasında bu özellikler vardır.

İşinize Yarayabilir! > Ashampoo Uninstaller 9 Pro Lisans Key

Program Kullanımı Nasıldır?

Programın en büyük avantajlarından bir tanesi de kullanıcıların anlayacağı ve özellikleri kullanabileceği şekilde tasarlanmış olmasıdır. Türkçe menüler üzerinden yapılan işlemler istenen özelliklerin eklenmesi, istenmeyenlerin devre dışı bırakılması konusunda kolaylık sağlar. Çıktıların seçimlerini de aynı menülerden yapabilirsiniz.

Aiseesoft Screen Recorder Pro Lisans Kodu

Aşağıdaki kod örnektir. Siz de altta bulunan bağlantıya giriş yapıp, epostanızı yazdıktan sonra ücretsiz lisans talep edebilirsiniz!

  • Mail:matsigen@*****.com
    Kod:a21b8ce18a3bcca72a0e824e76402191c0*****************

Kendine özel lisans edinmek için Tıkla!

aiseesoft screen recorder pro lisans kodu

Ücretsiz Lisans Key Edinme Mümkün Müdür?

Özelliklerinden ve az yer kaplamasından dolayı üyelerin key aktif etme istekleri de fazla olur. Çünkü pro sürüm kullanmak bahsedilenlerin birçoğunu kullanmaya başlamak anlamına gelir. Keylerin ücretsiz olanlarını edinerek maliyetten kurtulmak ve ücretsiz kullanım imkanı sunmak mümkün olur. Deneme sürümleri kısıtlı ve tatmin etmeyen özelliklerden oluştuğu için pro sürümler her zaman daha iyi sonuçlar verir. Ücretsiz edindiğiniz key için aktivasyon işlemi yapılması ve işlemlerin tamamlanması zorunludur.

Güven Konusunda Sorun Var Mıdır?

Bilgisayar kullanıcılarının en büyük korkusu kullanışlı veya pratik olduğu için edindikleri programın cihaza, genel işleyişine zarar vermesidir. Bundan dolayı güvenli yazılım olduğundan emin olmadan kurmamak en iyisidir. Bahsedilen program uzun zamandır sayısız kullanıcı tarafından kullanılan ve oldukça güven veren bir yapıda olduğunu kanıtlayan durumdadır. Bunun için cihazınıza indirerek videolarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz İken Ücret İstenir Mi?

Kullanılan key için ücretsiz olduğunu anlamak için internet devre dışıyken aktivasyon yapılabilir. İzin vermemesi halinde herhangi bir ödeme yapılmamalıdır. Key süresi dolmuş olabileceğinden maliyet çıkarmaması adına farklı key kullanılmalıdır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri