Bedava İnternet İnternet Dünyası

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Ağustos

vodafone-eba-6-gb-nasil-yapilir-eba-vodafone-turk-telekom-turkcell-hediye-internet

Selfy Türk Telekom tarafından oluşturulmuş ve 25 yaş altındaki genç için tasarlanmış kampanyadır.

 

 

 

Selfy kampanyası kapsamında 25 yaş altındaki gençlerin daha rahat ve kolay iletişim kurması hedeflenmektedir. Türk Telekom Self ile bedava internet kampanyasını da gençlere sunmaktadır. 

 

 

Tavsiye içerik => https://oguzhantemiz.com/eba-icin-6-gb-internet-nasil-alinir/

Türk Telekom Selfy Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Selfy, 25 yaş altındaki tüm gençler için üye olma avantajına sahiptir. Faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları bu sistemden faydalanabilmektedir. Türk Telekom kullanıcılarının SELYF yazdıktan sonra 4545’e SMS atmaları yeterli olacaktır. SMS yöntemi dışında Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden Online İşlemler kısmına giriş yapmak ve daha sonra Selfy Üyeliği bölümüne tıklayarak işlemleri tamamlamak da mümkündür. Bir diğer Selfy üyesi olma yöntemi ise 444 1 444 numarasından müşteri hizmetlerine ulaşma ve Selfy dünyasına dahil olabilirsiniz. 

Mutlaka göz atın => https://oguzhantemiz.com/turkcell-bedava-internet-2019/

Türk Telekom Selfy İle 1 GB Bedava İnternet

Selfy kampanyasından 1 GB bedava internet kazanmak için faturasız hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmak yeterlidir. Faturasız Selfy’liler, Dopdolu 1 GB, 2 GB ya da 3 GB paketlerine üye olanlar Türk Telekom Selfy 2020 bedava internet kampanyasına katılabilmektedir. Türk Telekom Selfy sayesinde 1 GB bedava internet kampanyasına katılmak için ‘’DOPDOLU HEDIYE’’ yazdıktan sonra 4545’e mesaj atabilir. Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur ancak kampanya katılım koşullarını sağladığından emin olunmalıdır. Bu kurallar arasındaki ise:

  • SMS göndermeden önce 48 saat içerisinde 30 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekmektedir.
  • SMS gönderildikten sonra 30 gün içerisinde yine 30 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekmektedir. 
  • Üstelik her ay boyunca düzenli 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde kampanya otomatik yenilenmektedir.

Göz atın => Bedava İnternet!

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası ile bedava internet kazanmak mümkündür. 750 DK konuşma, 5000 SMS ve 3 GB internet paketine ek olarak, Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter hesaplarınızda geçerli olmak üzere ayda 2 GB Türk Telekom bedava internet hediye internet verilmektedir. Üstelik paket fiyatı ise sadece 29 TL’dir. Selfy Sosyal Small Kampanyası’ndan faydalanmak için ‘’SOSYAL SMALL’’ yazarak 4545’e SMS atmak yeterlidir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!