Bedava İnternet

Türk Telekom Prime 3 Ay Boyunca 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

10 gb bedava internet yapma yolları 2020

Türk Telekom, Prime tarifelerini seçen müşterilerine özel olarak sürekli avantajlı ve müşterilerini memnun edici kampanyalar ile gündeme gelmektedir. Bu yazımızda Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyası hakkında bilgi ve bu kampanyaya nasıl katılacağınıza dair detayları vereceğiz.

Türk Telekom, müşterilerini memnun etmek için devamlı olarak farklı kampanyalar çıkarmaya devam etmektedir. Tarifelere özel kampanyaları da bulunan Türk Telekom, yeni kampanyasında Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet vermeye başlamıştır.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi İle 3 Ay Boyunca 30 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyası, Prime Ekstra tarifesini seçen müşterilere özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyası kapsamında Prime Ekstra 25 GB tarifesine geçen bütün müşterilere 3 ay boyunca geçerli olan 30 GB internet hediye olarak verilmektedir.

Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin ilk olarak Prime Ekstra tarifesine geçmesi gerekmektedir. Tarifede bulunan müşteriler, SMS ile başvuru işleminde bulunabilirler. Bu kampanyaya katılan Türk Telekom müşterilerine 3 ay boyunca 30 GB internet hediyesi verilmektedir.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi İle 3 Ay Boyunca 30 GB Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak için müşterilerin SMS ile başvurması gerekmektedir. Başvuru işlemini tamamlamak için Türk Telekom müşterilerinin PRIME SINIRSIZ yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir.

Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyasından yalnızca faturalı hat sahipleri faydalanabilmektedir.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi İle 3 Ay Boyunca 30 GB Hediye İnternet Kampanya Detayları Nedir?

Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyası detayları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyası, sadece faturalı hat sahibi müşteriler için geçerlidir.
  • Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyası faydalanmak için belirtilmiş Prime tarifelerinden birisini aktif olarak kullanıyor olmak gerekmektedir.
  • Türk Telekom müşterileri, Prime tarifesine geçiş yaptıktan sonra SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
  • Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyasından kazanılan 30 GB internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyasından kazanılan 30 GB internet, üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır.
  • Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyası kapsamında kazanılan 30 GB internet her ay 10 GB olmak üzere 3 ay süresince verilmektedir.
  • Türk Telekom Firması, Türk Telekom Prime Ekstra paketi ile 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapmak ve kampanyayı durdurmak veya iptal etme hakkına sahiptir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!