İnternet Dünyası

Selçuklu Konalsan: Alüminyum Sektörünün Lideri

selcukkonalsan

Selçuklu Konalsan 36 yıldır alüminyum üzerine çalışıyor. Kalite, güven ve yenilik anlayışına sahip olan firma yüksek standartlarda alüminyumun üretilerek farklı sektörlerdeki alüminyum kullanımına katkı sağlıyor. 

Üretimin teknolojinin etkisiyle gelişeceğinin farkında olarak üretimi teknolojiyle iç içe şekilde gerçekleştiriyor. Bu anlayışı sayesinde ise içinde bulunduğu sektörün liderlerinden birisi olarak çalışıyor.

İçindekiler

Selçuklu Konalsan Ürün Yelpazesi

Selçuklu Konalsan firması alüminyum rulo levha ve disk olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Alüminyum rulo levhalar kolay işlenebilen özelliklerde üretiliyor ve bu sayede farklı şekillerde kullanılmaları mümkün oluyor. Ayrıca levhalar üzerine farklı renk uygulaması yapılabiliyor.

Alüminyum levhalar ayrıca firma tarafından en az 0.25mm ile en çok 4.00 mm kalınlık ölçülerine kadar üretiliyor. Üretim ise müşterilerinin istekleri göz önüne alınarak yapılıyor. Böylelikle kullanıma uygun ürünlerin üretilerek satılması sağlanıyor.

Selçuklu Konalsan alüminyum disk imalatı da yapıyor. İmal edilen alüminyum diskler mutfak eşyalarının kaplanması amacıyla kullanılıyor. Firmanın alüminyum disklerinin mutfak eşyaları için kullanılma nedeni ise ısı iletkenliğinin yüksek olması nedeniyle oluyor. Firma tarafından disk imalatı ise en az 0.50 mm en çok 12 mm kalınlığında üretiliyor.

Selçuklu Konalsan Alüminyum Levha Ve Disk Üretimi

Selçuklu Konalsan alüminyum levha ve disk üretimini Konya’daki 3.organize bölgesinde yapıyor. Üretim için firma tarafından kullanılan üretim aşamaları şunlardan oluşuyor; boy kesme, soğuk hadde, yıkama gerdirme, dilme, şerit dilme, cc caster döküm ve tav fırını aşamaları bulunuyor. Bu aşamaların kullanılması ürün çeşitliliğine göre belirleniyor.

Disk üretimi için 250 farklı kalıptan yararlanılıyor. Bu kalıplar disk ölçü ve türlerine göre kullanılarak kaliteli üretimin gerçekleşmesi sağlanıyor. Levha üretiminde ise 1250 farklı üretim yapılabiliyor.

Selçuklu Konalsan Ürünleri İçin Teklif Veriyor

Selçuklu Konalsan aracılığıyla alüminyum disk ve levha satın almak isteyen kişiler teklif alabiliyorlar. Firma bunun için web sitesi üzerinden teklif veriyor. İhtiyaç duydukları alüminyum ürünleri üzerinden teklif almak isteyenlerin Teklif Alın bölümündeki bilgileri doldurmaları gerekiyor. Kişisel bilgiler, eposta, iletişim ve konu bilgileri girildikten sonra teklif için forum gönderilebiliyor. Selçuklu Konalsan yetkilileri ise gönderilen forma en kısa sürede teklif sunarak cevap veriyor.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri