SEO

Mapsgen ile Yandex Harita Kaydı Artık Çok Kolay !

Yandex harita kaydı

Hızla gelişen arama motoru ve harita navigasyon sistemi Yandex on yılı aşkın süredir ülkemizde hizmet vermektedir. Arama motoru ve haritalama sistemlerinde dünyada ikinci sırada olan Yandex, son yapılan harita navigasyon güncellemesi ile rakibini zorlamayı başarmıştır. 

Birçok firmanın haritalarda da tercihi haline gelen Yandex kayıtlı firma havuzunun gün geçtikçe büyümekte ve navigasyon uygulaması ile beğenileri toplamaktadır. Mapsgen olarak Türkiye pazarında en büyük ikinci harita uygulaması Yandex’e kayıt sürecini işletmeniz adına yürütüyoruz. Siz de dijital dünyada görünür olarak potansiyel müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız Mapsgen doğru adres ! 

İşletmeni Yandex Navigasyona Hemen Kayıt Et, Dijital Dünyada Görünür Ol !

Ülkemizde fazla bir geçmişi olmamasına rağmen kısa sürede beğeni toplayan Yandex özellikle navigasyon uygulaması ile dikkatleri çekmiştir. İnsanların beğenisini toplayan Yandex  navigasyon birçok navigasyon cihazı üreticisi tarafından da tercih edilmekte kullanıcılarında tercihi haline gelen Yandex, hızlı ve sesli yönlendirmesi gibi bir çok daha özelliğe sahip. Mapsgen ile Yandex harita servislerine kayıt olarak hem navigasyonlarda hem dijital dünyada görünür olabilirsin.!

Tüm Dijital Haritalarda Görünmek İster Misin ? 

Mapsgen olarak firmanızı şubelerinizi dijital haritaya taşıyoruz. Uzman ekibimiz Tüm dijital harita servislerine hakim ekibimizle yıllardır sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Cep telefonlarında, navigasyon cihazlarına, tüm dijital harita uygulamalarına firmanızı kayıt ediyor ve tek noktadan bunları takip ederek sonuçlandırıyoruz. Dijital dünyaya açılmak ve kurumsal kimliğinizi sağlaştırmak için Mapsgen’e bekliyoruz.

Kaynak : https://mapsgen.com/yandex-harita-kayit 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!