İnternet Dünyası

Darıca ECA Kombi Servisi Bir Telefon Uzağında!

ECA Servisi yaygın ağı ile mobil ekiplerimiz sizlerin tüm adreslerinize teknik destek olarak hızlı bir şekilde ulaşmakta ve sizlerin sorunlarını sizleri daha fazla rahatsız etmeden çözmektedir.

ECA Servisi yaygın ağı ile mobil ekiplerimiz sizlerin tüm adreslerinize teknik destek olarak hızlı bir şekilde ulaşmakta ve sizlerin sorunlarını sizleri daha fazla rahatsız etmeden çözmektedir. Teknisyenlerimiz hepsi Eca eğitimi almış olup kombilerinizde oluşan sorunlara her zaman iyi çözümü onlar bulmakta ve sizlere ekonomik ve kalıcı ileride başınız ağrıtmayacak çözümler ile sizleri her zaman memnun etmeye çalışmaktadır.

Şirketimiz vizyonlarından olan müşteri memnuniyetine her zaman en ön planda tutarak sizlere olabildiğince hızlı ve sizleri içi rahat bir şekilde kombilerinizi tamir etmeyi hedeflemekteyiz. Kombileriniz için en önemlisi olan bakımı unutmamalı ve özel servisimiz tarafından periyodik olarak kombinizin bakımlarını yaptırıp ömrünü daha da yıllar boyunca uzatabilirsiniz.
Kombilerin de tüm eşyaların olduğu gibi bir ömrü bulunmakta ve ömrünü doldurduğu zaman bazı teknik hataları yavaş yavaş ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle ECA Servis Darıca tarafında yaptıracağınız teknik servislerdeki arızalarda 1 sene parça garantisi vermekte ve sizlere bu sizin için daha iyi bir sene boyunca kafanız ağrımayacağı anlamına gelmektedir.
Her hangi bir sorunda telefon numaramız olan 444 78 56 arayıp her türlü desteği alabilir ve bu sayede sizlerin de kafasında bir soru işareti kalmamış olur. Ayrıca buradan arıza bakım kurulum gibi sorunlarınızı da iletebilir ve hemen bir mobil ekip görevlendirip servis için gelmektedir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!