İnternet Dünyası

Maltepe’de Güvenilir Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Yıllardır sektörde olan ve sürekli olarak büyüyen markalardan bir tanesi olan Profilo, evimize girmeyi başardı… Uzun zamandır beyaz eşya konusunda farklı araştırmalar yapıyordum ve marka konusunda da tereddütlerim vardı.

Profilo markasına biraz daha yakın duruyordum çünkü yakın çevrem bu marka hakkında çok fazla olumlu konuşuyordu, bunun yanı sıra bu markanın ürünlerine sahip olan insanlar da sorunsuz ürünler olduğunu söylüyordu.

İnternet araştırmaları ve ilgili kurumlar sayesinde beyaz eşya konusunda ben de Profilo markasını tercih ettim ve uzun bir süre sorunsuz kullandım ancak yakın zamanda meydana gelen sorun canımı sıkmadı değil! Sorunu Profilo firmasına yıkmaya çalışırken servis ekiplerinin gelmesi ile birlikte hatalı kişinin ben olduğumu öğrendim. Servis ekipleri oldukça ilgili insanlar ve sorunun tam olarak neden kaynaklandığını da detaylı bir şekilde aktardılar.

Profilo Servis Maltepe ekibi bu işi iyi biliyor ve sorunu kısa sürede çözerek benden tam puan almayı da başardılar. Düzenli bakım hizmeti almadığım için ilgili arıza meydana gelmiş ancak az önce de belirttiğim gibi servis ekipleri kısa sürede sorunu çözüme kavuşturdu ve değişen yedek parça için 1 yıl garanti belgemi de verdiler. Profilo marka ürünleriniz için sizler de 444 78 56’yı arayabilir ve Profilo Servis firmasından kaliteli servis hizmeti alabilirsiniz, dilerseniz firmanın web sitesini de tercih edebilirsiniz.

WEB ADRESİ : https://www.tservisler.com

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!