SEO

İyi Bir Web Tasarımının SEO’ ya Etkisi

Egegen SEO Hizmeti

Dijitalleşen dünyamızda artık neredeyse tüm işletme ve marka sahibi firmalar bir web sitesine sahip olmanın peşinde.Bunun bir ihtiyaç olduğunu bu alanda kendilerininde olmazsa bir eksiklik olacağının farkına varan marka ve işletme sahipleri son zamanlarda bunu çok daha iyi farkına varmıştır. Ve bu nedenle markalar farklı arayışlar içerisine girmiş ve Egegen olarak bu konuda bir çok ünlü markanın tasarımını sahiplenmiş durumdayız.

 

SEO için Web tasarımın önemi

SEO için Web tasarımın önemi

Egegen olarak tasarımını üstlendiğimiz markanın google,yandex ve bing gibi arama motorlarında bulunabilir ve anlaşılabilir olmasında oldukça önem veriyoruz.Müşterimizin markasını bir bina inşa edercesine her detayına kadar ölçeklendirip planlayıp sonuçlandırılır. 

 

Tavsiye Edilen Hizmet : Web Tasarım 

 

Sıradan bir tasarımın bizi müşterilerimize hedef kitlenize ulaştırmak yerine müşterilerimizden uzaklaştırabilir. Bu nedenle iyi bir web tasarımının arama motorlarında görünebilir bulunabilir fark edilebilir olması için Egegen olarak seo desteğinin de gerektiğini vurguluyor. Şunu da unutmamalıyız ki Seo hizmetinin uygulanabilir olması için tasarımınızın bunu uygun inşa edilmesi gerekir.

SEO Eğitimi

Profesyonel Web Tasarımın SEO’ya etkisi

Sizler için hazırladığımız tasarımların teknik ve alt yapı olarak da seo desteği kesinlikle olmalıdır. Seo teknikleri dikkate alınmadan oluşturulan web tasarımı bize sadece görsel anlamda değer katar.Hedef kitlenize sizi ulaştıracak markanızı yansıtacak tasarımlar için egegen ile iletişime geçebilirsiniz.

Egegen SEO Hizmeti

Egegen SEO Hizmeti

 

Egegen, sizi arama motorlarının görmesini sağlıyor.

 

Dijital dünyada aynı sektörde yüzlerce site olmasına rağmen neden x site 1.sırada iken y sitesi 2.sayfa 2.sırada diye hiç düşündünüz mü ? Egegen sizler ve markanız için bunu her zaman düşünüyor ve sürekli güncellenen arama motoru algoritmasına göre tasarımlarımıza yön veriyoruz. Arama motorlarının algoritması kendini en iyi şekilde özgün içerikle ifade eden belirli bir otorite kazanmış sayfaları ön sıralara çıkarmaktadır. Algoritma bu sıralamayı yaparken aynı zamanda site tasarımının kullanıcının isteklerine cevap verip veremediğini de sorgulamaktadır. 

 

Web tasarımınızı hazırlarken Egegen neler yapıyor ?

 

Web tasarımımız öncelikle görsel olarak markamızın renk tonlarına uygun olmalı ve görsellik anlamında dikkat çekmelidir. Görselliğin kalitesini arttırıken de sitemizin açılış hızını etkileyecek büyük boyutlu görseller kullanmaktan kaçınılmalıdır. 

 

Farkı browser ve mobil tv tablet gibi cihazlardan gelen kullanıcının erişim kolaylığı sağlayabileceği Responsive tasarıma sahip olmalıdır.Bunun içinde navigasyon menü kesinlikle uygulanmalıdır.

 

Site haritası dediğimiz sitemap olmazsa olmazlarından Google’ın son yıllarda en çok dikkat ettiği konudur. Google botları tasarımıza ait site haritasından tüm url adreslerinizi tespit eder ve hedef kitlenize ulaştırır.

 

Yönetim ve içerik panelinde mutlaka google botlarının ilk baktığı “meta” ve “meta description” alanlarının tasarlanmış olması gerekmektedir.

 

Bu şartları sağlamayan bir tasarıma sahipseniz rakiplerinizin arasında farkedilmeniz çok zor olacaktır.Dijital dünyaya egemen olmak istiyorsanız sizi Egegen’e bekliyoruz.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum yap!