Nedir ?

Köpek Gezdirerek Para Kazanma

Köpek Gezdirerek Para Kazanma

Can dostlarımız olan köpekler, bizim için çok önemlidir. Köpeklerle vakit geçirmeyi seviyorsanız köpek gezdirerek para kazanma yolunda adımlar atarak keyif aldığınız bir aktiviteden para kazanabilirsiniz.

Hayvanlar ve insanlar arasındaki bağ gerçekten çok güçlüdür. Hatta birçok hayvan sahibi insan, hayvanların kendileri için bir insandan bile daha iyi bir arkadaş olduğunu ifade eder. İnsanların en çok beslendiği hayvanların başında köpekler gelmektedir. Gerek ülkemizde gerekse de yurtdışında pek çok insan köpek beslemektedir.

Tavsiye içerikler;

Köpeklerin diğer hayvanlara nazaran en büyük özelliği, insana çok bağlı ve itaatkâr bir yapıda olmasıdır. Bu da insanlar için köpekleri çok iyi bir dost haline getirmektedir. Fakat diğer taraftan köpek beslemek her ne kadar ruhsal açıdan insana çok büyük faydalar sağlasa da ciddi sorumluluklar yüklemektedir. Köpek bakımı ve yetiştirmesi, hiç de hafife alınacak bir durum değildir.

Evde beslenen köpeklerin en çok ihtiyaç duyduğu hususlardan biri de günün belli saatlerinde de olsa dışarı çıkıp yürüyüş yapmaktır. Zira köpekler, sürekli olarak evde kapalı kalmaya uygun hayvanlar değillerdir. Günlük dışarı çıkıp hem temiz hava alma hem de sosyalleşme ihtiyacı hissetmektedirler. Köpeklerin bu ihtiyacı, sahiplerini zor durumda bırakabilmektedir. Zira günün büyük bölümünde çalışan köpek sahipleri, köpeklerini dışarı çıkararak gezdirme fırsatı bulamayabiliyor. İşte bu durum, köpek gezdirerek para kazanma şeklinde bir iş kolunu ortaya çıkarmıştır.

Köpek Gezdirerek Nasıl Para Kazanılır?

Köpek sahiplerinin can dostlarını dışarı çıkarıp gezdirme fırsatı bulamayışı, onları bir çözüm bulmaya itmiştir. Bu sorunu çözebilecek en iyi yol, köpeğin belli bir para karşılığında başka birisi tarafından dışarı çıkartılarak gezdirilmesi olarak görülmüştür. Özellikle son yıllarda bu şekilde köpeğini başkalarının gezdirmesi karşılığında onlara ücret ödeyen kişi sayısı epey artmıştır. Bu yeni iş kolu, köpeklerle vakit geçirmeyi seven insanların da sevdikleri bir eylemi yaparak para kazanmalarına yardımcı olmuştur.

Köpek gezdirerek para kazanma tam bana uygun bir iş kolu diyorsanız bunu hızlıca hayata geçirebilirsiniz. Öncelikle bireysel olarak kendi çevrenizde köpeği olup da günün büyük bölümü kendi işiyle meşgul olan insanlara böyle bir şekilde hizmet verebileceğinizi söyleyerek onlarla bu konuda anlaşabilirsiniz. Gezdireceğiniz köpeklerin yaşadığınız çevreye yakın olması sizin için çok daha iyi olacaktır.

DogGo ile Köpek Gezdirerek Para Kazanma

İstanbul’da yaşıyorsanız bu iş için kişisel olarak çevrenizde araştırma yapmanıza gerek yoktur. Zira köpek sahipleri ve köpek gezdirme hizmeti sunanları buluşturan bir mobil uygulama bulunmaktadır. DogGo isimli bu mobil uygulama sayesinde çok hızlı bir şekilde gezdirip para kazanabileceğiniz köpekleri bulabilirsiniz.

Uygulamanın çalışma mantığı şu şekildedir: Köpeğini başkasının gezdirmesini isteyen kişiler DogGo uygulamasına girip bir ilan oluşturuyor. Köpek gezdirmek ve bu yolla para kazanmak isteyenler de kendi bulunduğu konumdaki ilanları hızlıca bulup başvuru yapıyor. Eğer başvurunuz ilan sahibi tarafından kabul edilirse direkt hayvanı bulunduğu konumdan alıp gezdirebilir ve belirlenen süre dolduktan sonra da yerine geri götürebilirsiniz.

Köpek Gezdirme Maaşları

Köpek gezdirerek para kazanma işindeki maaşlar pek çok parametre sebebiyle değişkenlik göstermektedir. Yaşadığınız konum, köpek gezdirmeye ayıracağınız günlük zaman, bu işteki tecrübeniz ve tanınırlığınız gibi daha pek çok etmen kazanacağınız parayı etkilemektedir. Fakat ortalama bir meblağ söylemek gerekirse gezdirdiğiniz her köpek başına 30 lira gibi bir ücret kazanabilirsiniz. Bu konuda bulunduğunuz konumdaki hizmet ücretlerini öğrenmek isterseniz DogGo uygulamasındaki ilanlara göz atabilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!