İnternet Dünyası

İstanbul ELECTROLUX Teknik Servis Merkezi

İstanbul ELECTROLUX Teknik Servis Merkezi

Uzun yıllar önce beyaz eşya sektöründe Electrolux marka beyaz eşya kullanıcılarına hizmet etmek için kurulan İstanbul Electrolux Servis adındaki özel teknik servis firması yıllardan beri Electrolux marka beyaz eşya kullanıcılarının en sık tercih ettiği teknik servislerden birisi olmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim ile birçok teknisyen ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş personelleriyle siz değerli Electrolux marka beyaz eşya kullanıclarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Electrolux Servis merkezi, beyaz eşya olarak nitelendirilen buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinizin herhangi bir hizmeti için talebiniz doğrultusunda adresinize geliyor, daha sonra yerinizde arıza tespitini yapıyor, eğer küçük bir arıza var ise sizin adresinizde tamirini gerçekleştiriyorlar. Büyük bir arıza varsa beyaz eşyanıızı kendi atölyelerine götürüyor, orada tamir ettikten sonra tekrar kendileri adresinize getirip kurulumunu yapıyor. Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti veriyorlar. Kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında buluşturan Electrolux Servis merkezi müşteri memnuniyeti kavramını kendine ilke edinmiştir. Bu da firmayı rakiplerinden ayıran özelliklerin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız 444 78 56 numaralı telefon üzerinden Electrolux Servis merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan ekibiyle Electrolux Servis merkezi siz değerli Electrolux kullanıcılarına hizmet vermeye daima hazır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!