Nedir ?

Iobit Driver Booster 8.3 Pro Lisans Kod License Key

Driver Booster

Bilgisayarınıza format atmanız durumunda karşı karşıya kalacağınız bazı sorunlar olabilir. İnternete girememe veya oyunlardaki hızların düşmesi yanında sesle alakalı sıkıntılar da kaçınılmaz olur. Bunların tamamını ortaya çıkaran format esnasında sıfırlanan driver adındaki yerdir. Sadece format atmanıza bağlı olarak bu sorunları yaşamanız da gerekmez. Bilgisayarınızdaki driver eskimiş, güncelliğini yitirmiş, bilgisayarınıza uygun olmayan bir hal almış olabilir. Bunların hepsi başlı başına büyük sorunlar anlamına gelmesine karşılık Lobit Driver Booster sayesinde sorun olmaktan uzaklaşabilir.

Driver Booster son sürüm indir 2021

Driver Booster son sürüm indir 2021

Programın Oluşturma Amacı Nedir?

Hemen hemen her bilgisayar için olmazsa olmaz konumunda olan programın ana amacı driver kontrol ve denetimidir.

Yavaşlama, format veya farklı sorunlardan dolayı yaşanan durumların giderilmesi için;

  • Driverların tespit edilmesi,
  • Tespit edilenlerin hangisinin güncel olup olmadığına bakılması,
  • Bilgisayarınızın ihtiyacı olanların hangisi olduğuna karar verilmesi gereklidir.

Bunların yerine 3 buçuk milyona kadar aygıtın güncellemesini yapan kapasitesi ile bu programı kullanmayı seçebilirsiniz.

Driver booster ücretsiz key

Driver booster ücretsiz key

Hangi Durumlar İçin Kullanılır?

Programı kullanmak isteyenler için birbirinden önemli görevleri yerine getirdiğini bilmek yeterli olur.

Kullanılacak durumlar:

  • Bilgisayarınızın hızını artırır,
  • Ekran kartı, modem, driver, anakart gibi önemli birçok denetlemeyi yapar,
  • Eksik veya hatalı sürücüler, programlar olması halinde yenileme ve ekleme yapılır,
  • Kullanılan tüm programların listesini tek yerden kontrol etme şansı sunar.

Özellikleri göz önüne alındığında bilgisayarınızın kullanımında önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Birkaç onayın ardından sürücülerin tamamını görebilir, bütün sürücüleri yenilemek için harekete geçebilirsiniz. Fare, mouse gibi aksamların çalışmaması da aynı programdan yararlanmanızın zamanı geldiğini gösterir. Doğru olan driver konusunda zaman harcamamanız ve yanlış yüklemeler yapmak daha çok hatanın oluşmasına olanak oluşturacağından program kullanmak hemen hemen her kullanıcı için en iyi olan yoldur.

Lisans Keyi Nedir?

Kullanmak istediğiniz programın oldukça fazla özelliğinin olması alınacak verimin de fazla olmasına neden olur. Sürümlerin yükseltilmesi için program lisans key talep ettiğinde bunu girmemeniz halinde sadece demo kullanmaya devam edersiniz. Demo olduğu için de kısmi şekilde yararlanma imkanınız olur. Ücretsiz şekilde yükseltme işlemi yapmanız durumunda keyifle kullanabilirsiniz.

Ücretsiz ve Güvenilir Midir?

Program hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de güvenilir ve ücretsiz olup olmadığıdır. Ücretsiz olması için değişik zamanlarda verilen promosyonları kullanmak daha yerinde olacaktır. Ortalama 6 ay için kullanım imkanı vereceğinden ücretsiz ve güvenle kullanmanız kolaylaşır. Versiyonu yükseltmek ve lisans key kullanmak ücretsiz şekilde faydalanmanın en etkili yoludur. Programın bilgisayarınıza zarar vermesi olasılıklar içinde değildir.

Keylerin Kullanımı Nasıl Yapılır?

Lisans key kullanmak isteyen, fahiş rakamlar ödemekten kaçınan program severler için ıobit driver booster 8.3 pro lisans kod license key adında araştırmalar yapılması yoluna gidilir. Lisans keylerin kullanımı için programın indirilmiş olması zorunludur. Demo modelin kurulumu yapıldıktan sonra ayarlar menüsünden programın güncellenmesi için key girilecek kısma ulaşılır. Key aktif edilince sistem birkaç dakikalık aktif etme işlemi için süre talep eder. İşlemler tamamlandığında artık en son sürümün keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Gerçekten Çalışır Mı?

Ücretsiz programın çalışıp çalışmadığından emin olmak isteyenler gerçekten çalışıp çalışmadığı konusunda şüpheye düşebilir. Uygulanan adımların kaçırılmaması ve kesin şekilde yapılması halinde herhangi bir çalışmama durumu ile karşı karşıya kalınmaz. Aksine birçok özelliğin kullanılır hale geldiğini görerek şaşırabilirsiniz. Yüksek rakamlar karşılığında alınan şifrelerin program adı altında oldukça fazla maliyete neden olması gereksizdir. Bunun yerine uzun süreli ücretsiz kullanım şansı yakalayabilirsiniz.

Iobit Driver Booster 8.3 Pro Lisans Keyler 2021

A96C5-26928-80D69-5DE48
78EC9-69AC0-C4E7D-01E48
1DAD1-59E00-9F49C-6B348
9729F-D160F-96A91-0BF48

Keyler çalışmayabilir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri