Sosyal Medya

İnstagram Gizli Hesapları Görme Yöntemi

İnstagram Gizli Hesapları Görme Yöntemi
Yazar - Enes Sivri

İnstagram, günümüzde kullanılan en popüler sosyal medya araçlarından bir tanesidir. Birçok kişi hesabının gizlilik ve güvenliği için gizli hesap modunu aktif etmektedir. Bu mod aktif olduğunda takip etmediğiniz taktirde hesabı görüntüleyememektesinizdir.

İnternette son zamanlarda sıklıkla karşılaştığım konu başlıklarından birisi de instagram gizli hesap görme yöntemi gibi başlıklardı. Bende bunun üzerine sizler için ufak bir araştırma yaptım. Evet, gerçekten de şuanda profilini gizleyen kullanıcıların hesaplarınızı görebilme imkanımız bulunmaktadır. Sanki takip ediyormuşuz gibi birçok işlevi görmemize olanak sağlamaktadırlar.

Bulduğum uygulama ve web siteleri güncel olarak çalışmaktadır. Sizler için deneme ve testler yaparak başarılı olan uygulamaları paylaşacağım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olacaktır.

İçindekiler

Instagram Gizli Profil Görme Yöntemi Güvenli Midir?

İnstagram profillerini görüntüleyebilmek için genel olarak uygulama ve sitelere kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmaktasınızdır. Burada dikkat etmeniz nokta ise kendi ana hesabınızın bilgilerini girmemektir. Çünkü bu tür sitelere güven olayı biraz daha farklı bir durumdur. Eğer kullanmadığınız veya fake bir hesabınız varsa, o hesabınızın bilgileri ile giriş yapmayı unutmayın.

İnstagram Gizli Hesap Görme Yöntemleri

İnstagram Gizli Hesap Görme yöntemi ile alakalı günümüzde birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin bazıları işe yaramasada sizler için çalışan uygulamaları buldum. Birçok uygulama maallesef hesapları ele geçirmek için oluşturulmuş olduğu için birçok insanın hesabı çalınmaktadır. Tabi ki yukarıda da bahsettiğim gibi her uygulama fake bir hesap ile girmenizi tavsiye ederiz.

İnstagram gizli profil görme uygulamalarımıza geçerek bizleri ne tür bilgilerin beklediğine kısaca göz atabiliriz.

Pingru

Listemizin ilk sırasında popüler uygulamalardan birisi olan Pingru yazılımı yer almaktadır. Uygulamayı bir zamanlar güncel olarak kullandım ve gayet başarılı bir şekilde çalışma sağlamıştı.

Pingru

Pingru

Pingru uygulaması, android işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir uygulama türüdür. GoyGoy adlı bir üretici tarafından geliştirilen bu uygulama, android market üzerinde ücretsiz olarak indirilme fırsatı sunulmaktadır. Uygulamanın birçok işlevi olduğu için listemizde 1.sırada yer almaktadır.

Pingru Özellikleri

Pingru sadece gizli profilleri görebilmemize değil, birçok özelliği kullanabilmemizi sağlamaktadır. Dilerseniz liste halinde sizlerle paylaşmak istiyorum.

 • Gizli instagram hesaplarını gösterme,
 • Profilimize girenleri gösterme,
 • Takip edenler ve etmeyenleri gösterme,
 • Profil fotoğrafı büyültme,
 • Fotoğraf ve videoları indirme özelliği,
 • İnstagram hikaye, gönderi ve reelsleri izleyebilme.

Burada bulunan özellikler genel olarak uygulamanın kullanıcılarına sunmuş oldukları özelliklerdir. Birçok uygulamaya göre daha fazla özellik içermesi, bizler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Uygulama ayriyeten kullanım ve tema olarak da sizlerin hoşuna gidecek bir yazılımdır.

Zorluk çekmeden kolaylıkla pingru apk uygulamasını kullanabileceksinizdir.

ayrıca bkz: En Kolay Yoldan Para Kazanmanın Tek Yolu

Instagram da Gizli Hesap Görme

Bir diğer uygulamamız ise android platformunda yer alan Instagram da Gizli Hesap Görme uygulamasıdır.

Instagram da Gizli Hesap Görme

Instagram da Gizli Hesap Görme

İnstagram üzerinde gizli olan profillere giriş yaparak hesabın tamamına kolaylıkla göz atabilmekteyiz. Bu uygulama marketin en popüler ve sevilen uygulamalarından birisidir. Özellikle yorumlarını incelediğimde olumsuz yorumun çok az sayıda olduğunu fark ettim.

Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamanın da farklı işlev ve özellikleri yer almaktadır. Dilerseniz liste halinde sizlerle paylaşmak istiyorum.

Instagram da Gizli Hesap Görme Özellikleri

 • Detaylı takipçi analizi,
 • Profilinizi takip etmeyenleri gösterme,
 • Hikayenizi izleyenleri listeleme,
 • Sizi engelleyenleri gösterme,
 • Takipçi artış ve azalış hakkında gerçekçi analizler,
 • Gizli bir şekilde insanların hikayelerini izleme,
 • Gizli instagram hesaplarını görme,
 • Hesabımızın gizli hayranlarını gösterme.

Burada yer alan özellikleri  Instagram da Gizli Hesap Görme uygulaması içerisinde sizleri beklemektedir. Birçok uygulamaya göre özellikleri bir hayli fazla olduğu görülmektedir. Eğer uygulama arayışı içerisindeyseniz mutlaka sizlere tavsiye ederim.

Postegro – Gizli Hesap Görme

Postegro, sosyal medyada sıklıkla ismini duyuran uygulamalardan bir tanesidir. Bilindiği üzere postegro ile birlikte instagram üzerindeki birçok araca ulaşım sağlayabilmekteyiz.

Postegro

Postegro

Uygulama sayesinde en çok merak edilen gizli hesap görme işlemini uygulayabilmekteyiz. Postegro uygulamasını android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. xProfile LTD stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama, birçok özellik ve işlevsel araca sahiptir.

Sizler için liste halinde uygulamanın kullanıcılarına sunmuş olduğu özellikleri paylaşmak istiyorum.

Postegro Özellikleri

 • Profiline bakanları gösterme,
 • Engelleyenleri gösterme,
 • Takipten çıkanları gösterme,
 • Hesabımızın gönderi performanslarının analizi,
 • 3D grafikler ile profil analizi,
 • Takipçi ve kullanıcı analizleri,
 • Gizli hayranları gösterme,
 • İnstagram profil resmini büyültme,
 • Kullanıcıların hikayelerini gizliden izleme,
 • Gizli hesapları görüntüleme.

Bu özellikler ise postegro mobil uygulama içerisinde bulunan maddelerdir. Uygulamayı marketten indirerek kolaylıkla tüm bu özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

Yukarıda sizler için sevilen ve favori uygulamaları paylaşmaktayım. Uygulamalar kullanım esnasında satın alma işlemleri istiyor olabilirler. Çünkü bu tür bütün hizmetler ücretli bir şekilde çalışmaktadır. Ücretsiz bir servisin olmadığını bilmekteyim.

Bu yazımızda sizlerle birlikte İnstagram Gizli Hesapları Görme Yöntemi hakkında paylaşımda bulunarak sizleri bilgilendirmekteyiz. Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yazar hakkında

Enes Sivri

Yorum yap!

casino siteleri