İnternet Dünyası

En İyi ve Hızlı VPN Uygulamaları [Android + İOS] 2023

En İyi ve Hızlı VPN Uygulamaları
Yazar - Enes Sivri

Günümüzde vpn kullanım oranı gün geçtikçe artmaktadır. VPN araçları internet kullanımında önemli olan bir yazılım türüdür. Gizliliğiniz sağlayan vpn uygulamaları ile birlikte cihazınız ve internet arasında bir köprü oluşturulmaktadır.

VPN uygulamaları, ülkemizde erişemediğimiz birçok web sitesine girmemizi sağlamaktadır. Bu nedenle birçok kişi de vpn kullanarak tarayıcılarında rahat rahat sitelere erişim sağlayabilmektedir. İnternet ağınızı girdiğiniz sitelerde gizleyerek, güvenli bir bağlantı sağlamaktadır. Bu sayede de kimliğiniz koruyarak İP adresinizi gizlemektedir.

Bu yazımızda sizler için en iyi vpn uygulamaları listesi hazırlamak istedim. Umarım bulduğum uygulamalar sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan listemize geçebilir ve bizleri hangi uygulamaların beklediğine kısaca göz atabiliriz.

İçindekiler

En İyi ve Hızlı VPN Uygulamaları 

Android ve İOS olmak üzere mobil cihazlarda kullanabileceğiniz en hızlı vpn uygulamaları listemizi paylaşmaktayız. Buraya eklediğim uygulamalar genel olarak beğenilen ve kullanıcıların favori uygulamalarındandır. Linklerine hemen açıklamaların altından kolaylıkla ulaşabilir ve mobil cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Turbo VPN – Secure VPN Proxy

Turbo VPN - Secure VPN Proxy

Turbo VPN – Secure VPN Proxy

Listemizin ilk sırasında Turbo VPN uygulaması yer almaktadır. 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan bu uygulama, kullanıcıların güvenli ve gizli bir ağ ile internette gezinmelerini sağlamaktadır. İster Wi-Fi ile ister mobil veriniz ile kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

En hızlı ve optimal bağlantılar sağlayarak kolaylıkla internet ağınızı kullanabilmektesinizdir. Sınırsız ve ücretsiz proxy adresleri ile birlikte farklı bölgeleri seçerek bağlanmak istediğiniz ülkeleri kolaylıkla seçebilirsiniz. İster evde, ister iş yerinde isterseniz de okulda olun, İp adresi değişikliği ile birlikte kolaylıkla nereden erişim sağladığınızı kimse göremeyecektir. Uygulamanın bağlantısında ve hızında bir problem olmadığını bizzat denedim ve olumlu dönüşler aldığımı söyleyebilirim.

VPN Proxy Master – Süper Vpn

VPN Proxy Master - Süper Vpn

VPN Proxy Master – Süper Vpn

Mobil platformda kullanılan en iyi vpn uygulamları arasında yer alan bir diğer uygulamamız ise VPN Proxy Master‘dır. Özellikle benim bir dönem sıklıkla kullanmış olduğum ve çok memnun kaldığım bir yazılımdır.

Uygulama hem ios hem android işletim sistemlerinde kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Mobil cihazlarınızın internet ağını köprüleme yaparak bu uygulama ile birlikte gizliliğiniz sağlayabilmektesinizdir. Bloklu siteler, uygulamalar, videolar gibi birçok şeyi vpn proxy master ile birlikte kolaylıkla açabilmektesinizdir. İçerisinde barındırmış olduğu ülkelere bağlanabilir ve ip adresinizin gizliliğini koruyabilmektesinizdir.

NordVPN

NordVPN

NordVPN

Listemizin bir diğer vpn araç yazılımı ise NordVPN isimli uygulamadır. Bu uygulama özellikle paylaşmak istediğim vpn uygulamalarından birisidir. İnternet ortamında ismini sıklıkla duyduğum ve gerçekten işini en iyi şekilde yapan araçlardan birisidir.

Web üzerinde gizliliğiniz koruyarak gezmenizi sağlayan bu uygulama, yüksek hız ile gezmenizi sağlamaktadır. Hem mobil veri hem de wifi ile bağlantı kurarak kolaylıkla internetinizin ip adresini değiştirebilmektesinizdir. Uygulama sadece vpn görevi değil, aynı zamanda güvenliğinizi de en iyi şekilde korumayı hedeflemektedir. Örnek olarak cihazlarınıza zarar verebilecek site, uygulama ve izinlerin önüne geçerek zararlı yazılımların oluşmasını engellemektedir.

Free VPN – Betternet VPN Proxy

Free VPN - Betternet VPN Proxy

Free VPN – Betternet VPN Proxy

Listemizin olmazsa olmaz uygulamalarından birisi de Free VPN – Betternet VPN Proxy uygulamasıdır. Günümüzde vpn kullanan her 5 kişiden birisi genel olarak free vpn betternet aracını kullanmaktadır. Mobil platformda çok büyük bir kitleye sahip olan uygulamadır.

Tamamen ücretsiz bir hizmet sunan bu uygulama herhangi bir banka veya kredi kartı bilginizi istemeden uygulamayı kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Uygulamayı kullanmaya başlarken herhangi kayıt ve giriş yapma gibi özellikler istememektedir. Tek bir tuş ile vpn bağlanma işlemini gerçekleştirebilecek ve kolaylıkla uygulamayı kullanabileceksinizdir. Gizliliğe son derece önem verilen bu uygulamada ip adresi gizleme işlemi yaparak, verilerinizin çalınmasını ve korunmasını sağlamaktadır.

ayrıca bkz: Blog Nasıl Açılır? 2023 Ücretsiz Rehber | Sıfırdan Adım Adım Blog Açmak‎

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN Android

Bir diğer en hızlı vpn uygulaması ise TunnelBear VPN adlı araçtır. Bu ismi aslında bilgisayarlarımızda aktif olarak kullandığımızda biliyorduk. Zamanla mobil platform tarafında geliştirilerek adını daha sık duyurmayı başarmış durumdadır.

TunnelBear VPN ile birlikte dünyanın her bir yerinden istediğiniz sitelere erişim sağlayabilmektesinizdir. Wifi ve mobil veriniz ile bağlantı sağlayabileceğiniz bu uygulama, sizlerin ip adresi bilgilerinizi değiştirerek gizliliğinizi en iyi şekilde korumaya çalışmaktadır. Markette yorumlara baktığımda ise kullanan kişilerin genel olarak olumlu dönüşler yaptığını görmekteyiz.

TouchVPN – VPN Proxy & Privacy

"<yoastmark

TouchVPN, android ve ios işletim sisteminde bir hayli popüler olan bir uygulamadır. Birçok kişi tarafından kullanılan ve tercih edilen touchvpn uygulaması, günümüzde birçok başarıya imza atmış bir uygulamadır.

Yasaklı sitelere giriş yapmak için kullanılan bu uygulamada gizlilik son derece önemli bir husustur. İnternette gezinti sağlarken ip adresinizi ve konumunuzu değiştirerek gizliliğiniz en iyi şekilde korumaktadır. Ücretsiz kullanım ve sınırsız vpn ile birlikte kolaylıkla uygulamayı kullanabilirsiniz. Kullanım olarak ise gayet basit bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Tek bir dokunuş ile bağlantınızı kurabilir ve aynı şekilde tek bir tık ile bağlantınızı kesebilirsiniz.

ExpressVPN – Güvenilir VPN

ExpressVPN

ExpressVPN

Mobil platformun en popüler vpn uygulamaları arasında ExpressVPN  yer almaktadır. Binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Hem android hem de ios işletim sistemli telefon ve tabletlerinizi uygulamayı indirebilirsiniz.

Gizlilik ve güvenlik koruma işinde son derece iyi olan ExpressVPN, 94 ülkede 160 farklı konumu içeren bir yazılımdır. Tüm engelli içeriklere erişim sağlayabileceğiniz bu uygulamada sınırsız bant genişliği ile birlikte hızlı bir internet deneyimi yaşayacaksınızdır. Son getirilen güncellemeler ile birlikte gelişen teknolojiye ayak uydurarak bağlantı hızlarının çok daha iyi bir şekilde iyileştirildiği bilinmektedir.

X-VPN

vpn

X-VPN – Private Browser VPN

Mobil platformun son zamanlarda beğenilen ve ilgi gören bir diğer ücretsiz vpn uygulaması X-VPN olmaktadır. Free Connected Limited. stüdyosu tarafından geliştirilen bu uygulama kolayca vpn bağlantısı yapabilmenizi sağlamaktadır.

X-VPN ile birlikte istediğiniz ülke ve konuma göre bağlanma sağlayabilirsiniz. Uygulamayı bizzat kendim kullandım ve olumlu bir sonuç aldım diyebilirim. Hız ve kullanım olarak gayet iyi bir derecede performans sağlamaktadır. Basit bir temaya sahip olması da kullanıcıların zorluk çekmeden uygulamayı kullanmalarına olanak sağlamaktadır. Özellikle premim mod içerisinde yer alan hız testi özelliği, benim daha çok dikkatimi çeken ve hoşuma giden bir özellik oldu. Ücretsiz sürümde de vpn aracını tabi ki kullanabilmektesinizdir.

Burada paylaşmış olduğum uygulamalar android ve ios işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz yazılımlardır. İndirme linklerine hemen bilgi metinlerinin altından ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte En İyi ve Hızlı VPN Uygulamaları paylaşımında bulunarak sizleri bu konuda hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Umarım sizler için faydalı ve bilgili bir makale içeriği olmuştur. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir, bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yazar hakkında

Enes Sivri

Yorum yap!

casino siteleri