Buney

i liked life <3

ne-farkeder

hayatı beğenmek yada beğenmemek işte bütün mesele bundan ibaret. Hayatta herkes kendi yolunu çizer. Peki ya sen ? Sen kendi yolunu mu çiziyorsun yoksa başkalarının yolunu çizmesine izin mi veriyorsun ? işte bu çok önemli bir detay.  Bazen kendine izin verip hayatı akışına bırakman şart oluyor.  Bende öyle yapıyorum. Şuan da biramı yudumluyorum. Arkada da şuan da klüpte şarkısı çalıyor ahahaha :D.  Yanımda sevdiği insanlar da olunca değmeyin keyfinize ohh vallahi. Neyse nostra kafeden selamlar bye.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz.Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum yap!