Nedir ?

Facebook Lite Nasıl Kullanılıyor?

facebook-lite-nasil-kullaniliyor

Facebook, dünyanın en çok kullanılan iletişim platformlarından biri olmuştur. Artık hangi cihaza bakarsak bakalım facebook ağını görmek mümkün hale gelmeye başladı. Çünkü insanlar birbirleri ile hızlı şekilde iletişim kuruyor, gönderi paylaşıyor, hatta pek çok resimlerini de facebook ortamına ekleyerek herkesin görmesini sağlıyor. Her ne kadar tüm bu işlemler akıllı cep telefonları aracılığı ile sorunsuz şekilde yapılıyor olsa da düşük cihazlarda resim paylaşmak, resimleri görüntülemek hatta facebook ortamına bile giriş yapmak oldukça zor bir durum olmaya başlamıştı. Fakat geliştirilen facebook lite uygulaması sayesinde her ne kadar düşük uygulamanız olsa bile erişimlerinizi sorunsuz şekilde yapabilme şansına sahip olacaksınız. Daha az veri kullanarak artık paradan en güzel şekilde tasarruf da edebilme yetkisine sahip olacaksınız. Çünkü facebook lite bakıldığında her konuda kullanıcılara tasarruf sağlayan uygulamalarında başında yer alıyor. O halde hemen sizlerde vakit kaybı yapmadan bu uygulamayı kullanarak az veri harcayarak da facebook uygulamasından yararlanabilirsiniz. Facebook’un yenilikleri saymakla bitmiyor, son dönemlerde ise facebook haber akışına başladı.

Facebook Lite Nedir?

Facebook Lite, Facebook’un tam sürümüne göre daha az data (veri) harcayan ve daha düşük boyutta daha az yer kaplayan sosyal medya uygulamasıdır. Andorid 2.2 ve üzeri sürümleri desteklemektedir.

Uygulama da arkadaşlarınızın güncellemelerini çok rahat şekilde görebilmeniz de mümkün olacaktır diyebiliriz. Düşük cihazlarınız elleriniz de her ne kadar olsa bile artık sorun yapmanıza hiçbir şekilde gerek kalmayacaktır. Çünkü düşük cihazlarda bile çok rahat şekilde kullanılma özelliğinden dolayı artık günümüzde facebook lite uygulaması sık sık kullanılır hale gelmeye başlamaktadır. O halde hemen sizlerde vakit kaybı yapmadan kullanın.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri