Nedir ?

Eset NOD32 Bedava Güncel Lisans Alma Yöntemi (2022)

esed nod32 bedava lisans alma

Antivirüs uygulamaları arasında ödüllü olması ile ayrı bir öneme sahip olan Eset Nod32 kullanıcılarına sağladığı olanaklar ile her bilgisayarın vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarıyor. Bilgisayarınızın tehlikeli yazılımlara, virüslere veya genel hatlarıyla her türlü tehlikeye karşı korunmasını mümkün hale getiren uygulamanın 2022 yılında da ücretsiz şekilde lisanslı keyini almak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Uygulamayı satın alarak ödemesini yapmanızın da önüne geçen kısa yollar sayesinde gelişmiş yapısı ile koruma sağlayan başarılı antivürs programını edinebilirsiniz.

esed nod32 bedava lisans

Hangi Tehlikelere Karşı Koruma Özelliği Vardır?

Eset Nod32 kullanıcılarının tehlike anlamında var olan birçok detay hakkında korunduklarını bilmeleri gerekir. Bunların başlıcaları:

 • Bilgisayarınıza zarar veren virüslerden korur,
 • Truva atıyla bilinen en tehlikeli ve zararlı yazılımsal virüsü devre dışı bırakır,
 • Worm veya rootkit adıyla yaygın şekilde bilinen tehlikenin tespit ve yok edilmesini üstelenir,
 • Birçok programa entegre çalışarak kolaylıkla kullanım imkanı sunar,
 • Gelişmiş motoru aracılığı ile tehditlerin algılanması ve raporlanmasını sağlar,
 • Tehditleri tespit etmedeki hızı rakiplerine kıyasla oldukça yüksektir,
 • Kullanımının kolay olması için yazılımları kullanıcı dostu şekilde oluşturulmuştur,
 • Bilgilerinizin saklanması, fotoğraflarınızın şifrelenmesi konusunda özel uygulamaları vardır,
 • Sürekli taramalar yaparak tehditlerin gözden kaçmasını engeller,
 • Girişler sırasında uyarılar yaparak tehlikeli yazılım barındıran sitelere karşı uyarmış olur,
 • Yanlış bilgi verme ihtimali son derece düşük bir antivirüs programıdır.

Özellikleri birçok antivirüs programına kıyaslandığında son derece fazla olan uygulamanın indirilmesindeki yararlar fazla iken, indirilmemesi halinde beklenen tehlikeler oldukça maliyetli ve risklidir.

Ücretsiz İndirilmesi Nasıl Mümkün Olur?

Beğenen kullanıcılar tarafından eset nod32 bedava güncel lisans alma yöntemi 2022 şeklinde aramalar yapıldığını fark edebilirsiniz. Yüksek performans sağlayan bu programın nasıl ücretsiz şekilde indirilebileceğini merak edenlerin bilmesi gereken durum çeşitli yollar ile deneme sürümleri edinmenin mümkün olduğudur. Deneme sürümlerini nasıl kuracağınızı ve indireceğinizi bilmeniz durumunda birçok yoldan ücretsiz kullanım da mümkün olur.

Eset nod32 Bedava Nasıl İndirebilirim?

Ücretsiz deneme sürümü kullanmak ve 1 ay süre ile herhangi bir kullanım bedeli ödememek için Eset Nod32’nin işletmelere özel olan linkini kullanmanız gerekir. Programın ana sayfasına ulaştığınızda işletmeler için olan özel bir aylık deneme sürümünü indirmek isteyenler için özel yönlendirmeler bulunduğunu fark edebilirsiniz. Yapılması gereken sadece ilgili kısımları doldurmaktır. Bilgilerin kontrol edilmediğini ve otomatik kullanım verildiğini bilmelisiniz.

İndirmek için Tıkla!

esed nod32 bedava güncel lisans

İndirme İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşlem yaparken bilgilerin doldurulmasından sonra e-mail adresi istenir. Mail adresinin aktif ve kullanılır durumda olması daha sonradan uğraşmanızı engeller. Bunun için mutlaka mail konusunda hassas davranılmalıdır. Mail adresine ücretsiz sürüm için gereken bilgiler kısa süre içinde otomatik şekilde gelecektir. Hemen gelmemesi halinde yoğunluğa bağlı şekilde bunun 24 saat kadar zaman alacağını bilmelisiniz. Bu süre içinde mutlaka ücretsiz sürüm keyi mail adresinize ulaştırılmış olacaktır.

Kurulum Sonrası Bilgiler Nasıl Kontrol Edilir?

Mail adresinize gelen bilgilerle kurulum yaptıktan hemen sonra kurulum tamamlanır. Tamamlanan kurulumdan sonra çalışmaya başlayan uygulama sağ alt köşede kısayol ekleyerek aktif durumda olduğunu anlatır. Bu kısayola tıklayarak uygulamanın ne zamana kadar geçerli olduğu, ayarları, özellikleri ve taramalar gibi birçok konuda içeriğe sahip olabilirsiniz.

Deneme Süresi Bitince Ne Yapılmalıdır?

Sorunsuz ve ücretsiz şekilde kullandığınız sürümün biteceği tarih öncesinde program size çeşitli teklif ve hatırlatmalarda bulunacaktır. Bulunduğu hatırlatmalar arasından uygun rakamlarla alınacak paketlerden seçerek satın alma yoluna gidebilirsiniz. İstemediğinizde farklı şekillerde deneme sürümleri edinmeye devam edebilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri