İnternet Dünyası

eFootball PES 2020 CD Key Pes 2020 Alınır mı ?

pes-2020-cd-key-satin-al

eFootball PES 2020 ne zaman çıkacak, ön sipariş fiyatı nedir, legend editon paketinin içeriği hakkında gibi bir çok konuya değindik ve tabii ki içeriğin sonunda güzel bir kampanya duyurusu yaptık.  

 

Lisans konusunda FIFA’ya karşın sürekli sorun yaşayan PES 2020, bu yıl Messi ve Manchester United takımıyla ön plana çıkmaya çalışıyor. Ayrıca yepyeni bir oyun modu “Rekabetçi” oyun modunu getirerek  oyuncuları kendine çekmeye çalışıyor.  

 

PES 2020 Yenilikleri

 

Konami’nin bu yılki PES atağı biraz daha farklı ilerliyor ki, FIFA 20’de de bu bu benzer değişikliği sokak futbolu teması ile görebiliyoruz. Ancak PES, doğrudan bir isim değişikliği kararına gitti. Bunun yanında Old Trafford stadyumunun kulübün geçmiş ve şimdiki oyuncularının oyunda kullanılabileceği öğrenildi. Bu bilgilerle beraber tabii ki oynayış, grafik ve fiziksel alanda birçok gelişmelerin yaşanacağı bilinmekte.

 

Daha gerçekçi bir transfer sistemiyle gelen PES 2020’de bulunan yeniliklerden bazıları Ana Lig moduna eklenen diyalog sistemi. Bu mod ile lig öncesi, lig sonrası ve transfer görüşmeleri gibi bir çok sahnede diyaloglara tanık olacağız. Oyuncular teknik direktör kariyeri dahi açabilecek.

 

E3 2019’un ardından Steam üzerinden ön siparişe açılan eFootball PES 2020, Barcelona ve Premium Partner lisansları ile Messi’yi ön planda tutuyor.

 

Türkçe dil desteği ile gelen eFootball PES 2020; PS4, XOne ve PC için 10 Eylül’de çıkışını gerçekleştirecek. Fiyat konusuna gelecek olursak PC için Standart sürüm 199 TL Ön Sipariş fiyatıyla şuan Steam’de ön siparişte. Legend Edition sürümü ise 299 TL’ye satışta. 

 

PES 2020 Steam Key Ön Sipariş Fırsatı Başladı!

 

Ön sipariş fiyatları çok geldiyse, BursaGB’de harika bir indirim fırsatı var! BursaGB üzerinden PES 2020 Steam Key (ön sipariş) 199 TL yerine sadece 153,23 TL! Legend Editon sürümü ise 230,23 TL’ye satışta. 

 

Fiyatları listelersek:

  • Standart Sürüm PES 2020 CD Key 153,23 TL 
  • PES 2020 Legend Editon CD Key 230,23 TL

 

eFootball PES 2020 Legend Edition satın alan oyuncular; PES Legend Oyuncu, 2019 Ronaldinho, 10 maçlık Kiralik Messi, Premium Oyuncu Menajeri, 3 Oyuncu ile kontrat yenileme içeriklerine sahip olacak.

 

PES 2020 Ön Sipariş Bonusları

Ön Sipariş bonusu olarak kiralık Andres Inıesta ve 1,000 myClub Coins verilecek.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!