Bedava İnternet İnternet Dünyası Nedir ?

EBA icin 6 GB Internet Nasıl Alınır 2020

vodafone-eba-6-gb-nasil-yapilir-eba-vodafone-turk-telekom-turkcell-hediye-internet

EBA kapsamında Turkcell 6 GB internet kampanyasını özellikle öğrencilerin uzaktan eğitim sisteminde kesintisiz öğrenim görmesi için sunmaktadır.

 

 

Korona virüs salgını sebebiyle öğrenciler eğitimlerine uzaktan devam etmektedir. Eğitim Bilişim Ağı kapsamında öğrenciler EBA 6 GB internet paketi kazanabilmektedir.

 

 

 

Tüm telekomünikasyon firmalarından EBA kapsamında 6 GB internet kazanmak mümkündür.

Tavsiye içerik => Turkcell Rahat Hadi Üçlük Paketi Bedava İnternet (Turkcell 1200 GB İnternet kampanyası)

Turkcell EBA 6 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

EBA kapsamında 6 GB internet kazanmak için Turkcell abonelerin ilk olarak BİP uygulaması indirmesi gerekmektedir. Turkcell, uygulamanın çok daha rahat kullanılabilmesi için artı bir 3 GB daha da internet hediye etmektedir. Toplamda 6 GB olan bu kampanya kapsamından faydalanmak için cep telefonlarınıza IOS ve Play Store uygulamalarında bulunan BİP uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra Keşfet bölümüne tıklayarak EBA kanalını takip etmeniz gerekmektedir. Bu alan üzerinden 6 GB paketinizi aktif etmenizi söyleyen yazının üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecek ve internet paketiniz yüklenmiş olacaktır.

Vodafone EBA 6 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone EBA için 3 GB internet paketine 3 GB ekleyerek toplam 6 GB internet paketi vermektedir. Bunun için EBA üyesi olabilecek öğretmen, öğrenci ve veliler için otomatik olarak hatlarına yüklenmesi de mümkündür. Herhangi bir uygulamaya üyelik ya da mesaj göndermek gerekmemektedir. Toplamda 6 GB Vodafone EBA internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom EBA için 8 GB İnterneti Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom kullanıcılarının 3 GB internet paketi alabilmesi için EBA yazdıktan sonra 5555’e SMS göndermesi yeterlidir. 5 GB Türk Telekom internet paketi faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına verilmektedir. Türk Telekom EBA kapsamında kullanıcılarına 8 GB internet paketi hediye etmektedir.

EBA için 6 GB İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli Bir Kampanyadır?

EBA kampanyası salgından önce 3 GB internet hediye eden bir kampanyaydı. Ancak korona virüs salgınından sonra toplamda 6 GB hediye etmektedir. Her ay paketler yenilenmektedir. Virüs salgını kapsamında evden eğitim devam ettikçe öğrencilerin desteklenmesi de bu sayede devam etmektedir.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!