Cyberpunk 2077 CD Key - Çıkar çıkmaz al! [Harika anlatım Türkçe]
İnternet Dünyası

Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor! | Ön Sipariş Fırsatlarından Yararlanın!

cyberpunk-2077-cd-key

Cyberpunk 2077 Nedir?

CD Project Red tarafından yıllardır geliştirilen Cyberpunk 2077, 2020 Yılında oyuncularla buluşacak. Bunun yanında oyun Türkçe dil seçeneğiyle birlikte geliyor! Tüm platformda geçerli olacak Türkçe dil seçeneği ile dünya genelindeki Türkiye oyun pazarının sürekli gelişim gösterdiği ve yayıncı firmalarında bu gelişmeyi göz önüne alarak Türkçe dil seçeneği gibi Türk oyuncuları etkileyecek özellikleri oyunlarına eklemesi harika! Oyunu satın almak için bir çok yer araştırdım. Araştırmalarım karşısında sürekli alışveriş yaptığım Bursagb tekrar karşıma çıktı.

Türkçe dil seçeneğini (alt yazı – dublaj) büyük çaplı oyunlarda sürekli Playstation tarafından görüyorduk. Ancak PC tarafında da bunu görmek sevindirici. 

Ayrıca size güzel bir haberimiz daha var! Cyberpunk 2077 CD Key Ön Siparişi vermek isteyen oyuncular, BursaGB üzerinden %30’a varan indirimli fiyattan yararlanabilir.  Macbook kullanıcıları için sadece şuanda çıkartmamışlar o biraz üzdü. Artık masaüstünden oynayacağız ne yapalım :D.

 

Neden BursaGB?

BursaGB, Türkiye’deki E-Pin ve CD Key pazarının en köklü firmalarından birisi olmasının yanı sıra binlerce, geniş ürün yelpazesi ve ödeme kolaylığı sunması, her alışverişte site içerisinde kullanılabilen para puan kazandırması ve güvenli alışveriş standartlarına uygun şekilde işleyiş sağlaması ön planda olan özellikleri arasında. Sizde farklı oyunlar için için BursaGB’yi tercih edebilir ve sayamadığımız birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

 

Nasıl Cyberpunk 2077 Satın Alabilirim?

Kredi kartınız, banka kartınız ya da mobil ödeme seçeneklerini kullanarak istediğiniz oyunu satın alabilirsiniz. Ayrıca havale/eft ve ininal gibi ödeme seçenekleri de mevcut.

 

Taksitli Cyberpunk 2077 Satın al

BursaGB üzerinden kredi kartına +9’a kadar varan taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken BursaGB’ye üye olmak ve kredi kartıyla alışveriş seçeneğini seçmek. Ardından ödeme sayfasında taksitlendirme seçeneğini uygulayabilirsiniz

 

Ön Sipariş Ürünüm Ne Zaman Teslim Edilir?

Oyun firması tarafından belirlenen ön sipariş teslim gününde oyununuz teslim edilmektedir. Bu bir erken tarih ya da oyunun çıkış günü olabilir. Ön Siparişin avantajı hem indirimli fiyat hem de ön sipariş bonuslarıdır. 

 

Kredi Kartı Olmadan Cyberpunk 2077 Satın Al

Kredi kartınız olmadan da BursaGB üzerinden oyun satın almaya ne dersiniz? Banka kartı, Havale/Eft, İninal, Mobil ödeme gibi birçok farklı ödeme seçeneğini kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.

https://eksisozluk.com/cyberpunk-2077–3586862 buradaki farklı kaynağa da bir göz atabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Video

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!