Bedava İnternet Nedir ?

Bip Hediye Hilesi Nedir?

Turkcell bedava internet kampanyaları 2019

Özellikle Bip uygulaması içinde yer alan Hediye Yarışı kanalı ile Turkcell kullanıcıları her hafta farklı hediyeler kazanabilmektedir.

 

 

Bip hediye yarışı, 01.04.2020 tarihine kadar, her pazartesi başlayan bir yarışmadır. Bu yarışmada en çok puanı toplayan ilk  5 bin Bip kullanıcısı, haftalık 5 GB internet kazanmaktadır.

 

 

 

Haftalık 5 GB dışında ilk 50 bine giren kullanıcılarına haftalık 1 GB ve sonraki 250 bin kullanıcısına ise günlük 1 GB hediye internet vermektedir.

Tavsiye içerik => Turkcell Bedava İnternet

Bip Hediye Yarışmasında Nasıl Puan Toplanır?

Bip hediye yarışmasında puan toplamak için kullanıcıların attığı her masaj ve her araması için bir puanı haneye yazılmaktadır. Eğer Bip uygulamasını farklı kullanıcılara indirtirseniz, kullanıcı başı 100 puan kazanabilirsiniz. Bip uygulamasını ilk kez indiren kullanıcılar ise 1000 puan kazanmaktadır. Kullanıcıların oyunlara ve puanlara göre her hafta sıralaması yenilenmektedir. Her haftanın bitmesinden sonra  Pazar günü haftanın kazananları belirlenir. Ardından kullanıcılara 3 gün içerisinde hediyelerini göndermektedir.

Bip Hediye Yarışı Hilesi Nasıl Yapılır?

Bip uygulamasından yarış hilesi kazanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Bunun için:

  • Bip yarışması için hile kazanmak için iki Bip uygulaması gerekmektedir. Öncelikli olarak kullandığınız market üzerinden Bip sürümünü indirmeniz gerekmektedir. Ardından online olarak modlu sürümü indirmeniz gerekmektedir. Modlu sürüm dışında uygulamayı Apple ya da Anroid market üzerinden indirmeniz söz konusu değildir.
  • İki Bip uygulamasını da kurduktan sonra kendi telefon numaranız ile sisteme giriş yapabilirsiniz.
  • Daha sonra kendi numaranız ile sisteme giriş yaptıktan sonra ikinci uygulamaya gelerek farklı bir numara ile giriş yapabilirsiniz. Bu aşamada kullanacağınız cep telefonu numarası ailenizin, ikinci hattınızın ya da farklı bir tanıdığınız cep telefonu olabilir.
  • İkinci uygulamaya girmek için herhangi bir telefon numarası girerek, doğrulama kodlarını girebilir ve uygulamayı açabilirsiniz.
  • Uygulamayı kurduktan sonra giriş yapıyorsunuz.
  • Uygulamayı kurduktan sonra açıp ana sayfadan Login yazısına tıklıyorsunuz.
  • İki Bip üzerinden de her saniye 1 puan kazanarak hileli olarak puanlarınızı yükseltebilirsiniz.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!