Nedir ?

Aras Kargo Bayilik

Aras Kargo Bayilik

Lojistik hizmetleri arasında en dinamik ve en işlevsel olanı hiç şüphesiz kargo hizmetleridir. Kargo hizmetleri temelde birbirinden farklı birçok lojistik hizmetin bütünleşik bir yapıda sunulmasından meydana gelmektedir.

Aras kargo, uzun süreden bu yana kendini müşterilerine kabul ettirmiş geniş hizmet ağı ile ülkemizde hizmet sunan kargo firmaları arasında ilk sırada yer almaktadır.

Aras Kargo Bayilik Almak

Her girişimci kendisine uygun iş kolu üzerinde iş yapmak ister. Kargo hizmetlerine ilgi duyan ve bu işi yapmak istiyorum diyen birçok girişimci bulunmaktadır. Bu girişimcilere fırsat olması açısından aras kargo bayilik imkanı sunarak girişimcilerin bu sektöre atılmasına imkan tanımaktadır. Aras kargo bayiliği almak isteyen girişimciler, firma genel müdürlüğü ile iletişime geçerek bayilik hakkında bilgi edinebilirler.

Aras Kargo Bayilik Şartları Nelerdir?

Aras firmasının kargo bayiliğini almak isteyenlerin bayilik şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Her bir kargo firmasının bayilik şartı değişken olmakla beraber aras kargo bayilik şartları :

  • Hizmet lokasyonunun uygun olması
  • Bayilik teminat ücretinin ödenmesi
  • Hizmet verilecek şubenin imar uygunluğu ve hizmet verebilecek kapasiteye sahip olması
  • Personel, büro, araç ekipmanının uygunluğu

Aras kargo firmasının genel bayilik şartları arasında yer alıyor.

​​​​​​Aras Kargo Bayiliği İçin Uygun Hizmet Lokasyonu Seçimi

Her sektöre olduğu gibi kargo hizmetlerinde, hizmet verilecek lokasyonunun uygun bir konumda olması gerekir. Aras kargo bayilik almak isteyen her girişimciden hizmet verilen lokasyonunun uygun olmasını ister. Aksi takdirde hedeflenen hizmet kalitesine ulaşmak mümkün olmayacaktır. Öncelikli olarak girişimci aras kargo bayiliğini alacağı merkezde başka bir şubenin olmadığını iyi tespit etmelidir. Zaten kargo firması bayilik verdiği zaman bu kriteri ön planda tutar ve girişimcinin yanlış yönlendirilmesi in önüne geçmiş olacaktır.

Aras Kargo Bayiliği Alındıktan Sonra Kazanç Nasıl Sağlanır?

Kargo bayiliğini alan girişimci bu hizmetle ne kadar kazanç sağlayacağını merak etmektedir. Kazanç sistemi kargo hizmetlerinde yüzdelik olarak verilmektedir. Yani gönderilerin sayısını, gönderiye firma tarafından konulan hizmet bedeli vb. Bu nedenle aras kargo bayiliği alan her girişimci bu işin kar marjını iyi hesap etmelidir.

Ayrıca bkz: Tostçu Açmak

Aras Kargo Bayilik Almak İçin Ne Yapılması Gerekiyor?

Aras kargo bayisi almak isteyen girişimcilerin ilk yapması gereken firmanın genel müdürlüğü ile irtibata geçmektir. Bunun yanında firmanın web sayfası üzerinden bayiilik başvuru formu doldurularak da bayilik başvurusu yapılabilmektedir. Bayilik başvuru sonrasında firma genel müdürlüğü tarafından girişimci ile irtibat kurularak şartlar belirlenecek ve eğer girişimci şartları sağlarsa bayilik alınmış olacaktır.

Unutulmaması gereken aras kargo bayilik başvurusu yaptıktan sonra aras kargonum belli bir süre bayilik başvurusunu detaylı değerlendireceği ve bu nedenle belli bir süre geçmesi gerektiğidir. Bayilik şartlarını sağlayan girişimci için gerekli tüm destek aras kargo tarafından sağlanacaktır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!