Nedir ?

6 Mayıs Hangi Burç

Burçlar

Geçmişten günümüze kadar uzanan bir tarihe sahip olan Zodyak’ta birçok burç bulunduğundan insanlar hangi burç grubuna dahil olduklarını merak ediyor. 6 Mayıs’ta doğan insanlar 6 mayıs hangi burç diye soruyor, bu sorunun cevabı ise Boğa burcudur.

Boğa Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir?

21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğan herkesin mensup olduğu Boğa burcunun özellikleri şu şekildedir:

  • Boğa burcu toprak grubunda yer alır ve dişi özelliklerine sahiptir, sabittir, negatiftir.
  • Boğa’nın yönetici gezegeni Venüs’tür.
  • Boğa burcunun favori renkleri ateş pembe, açık mavi ve eflatundur.
  • Boğa burcunun uğurlu taşı elmastır ve şanslı sayısı 6’dır.
  • Boğa grubunun şanslı günü Cuma’dır.
  • Boğa’nın karşıt burcu Akrep’tir.
  • Boğa burcuna mensup kişilerin yaşayabileceği en iyi şehirler New York, Dublin, Leipzig ve Rodos’tur.
  • Boğa burcunun şanslı metali ise bakırdır.

Burada belirtilen özellikler sayesinde kendinizi veya yakın çevrenizi daha iyi tanıyacak, ona göre bir tutum sergileyebileceksiniz.

Boğa Burcunun Kişisel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burçları hedefleri doğrultusunda durmadan ilerleyebilen, dikkatlerini hızlıca toplayabilme yeteneğine sahip, aynı zamanda da materyalist olan burçlardır. Bu burcun anahtar kelimesi olan sahip olma, bir Boğa burcunun yaşam gerçeğidir. İnsanlara yardım etmekten çok hoşlanan Boğa burçları, insan ilişkileri konusunda son derece güvenilirlerdir.

Yaşamları boyunca güven aradıkları için kendilerini asla riske atmazlar. Bir iş konusunda bir amaçları varsa gösterdikleri sabır diğer bütün insanları çatlatacak düzeylere ulaşabilir. Bu burçlar bütün bu özelliklerine rağmen çevresi tarafından aranan, sıcakkanlı insanlar olmayı başarabilmişlerdir.

Somut konularla uğraşmayı seven bu insanlar, doğada bulunan bütün olaylardan örnekleme yaparak işlerini başarılı bir şekilde yürütebilirler. Bir olayı organize ederken kendi rahatlıkları her zaman için ön plandadır ve kendi zevklerinin ön planda olmasına dikkat ederler. Parayı ise rahata ulaşmak için bir araç olarak gören bu burçlar, mal ve mülk edinme konusunda ciddi yetenek sahibidirler.

Boğa Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Kısa boylu, kısa ve sağlam bir boyun yapısına sahip olmalarının yanı sıra mahmur, sıcak ve koyu renk gözlere sahiptirler. Bakışları oldukça sıcaktır ve gür, kıvırcık saçlara sahip olabilirler. Özellikle boğa kadınları genç yaşlarında çok güzellerdir ancak ileri yaşlarda nişastalı besinleri çok fazla tükettiklerinden yüz hatları tembelleşir ve vücut olarak da kalınlaşmaya başlarlar.

Boğa Burcu Kadınının Genel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu kadınları çok güçlü bir fiziksel yapıya sahip olduklarından aşkta da aşırıya kaçabilme potansiyeline sahiptirler. Gerçek sevgiyi aramaya çalıştıkları zamanlarda yanlış evliliklere sürüklenmeleri de muhtemeldir. Bu burçlar dışarıdan sessiz ve sakin olmalarına rağmen, içten içe derin ve yoğun duygulara sahiptir. Ses tonları mükemmel denilebilecek düzeyde güzeldir ve sanata karşı olan eğilimlerini engellemekte zorluk çekerler.

Boğa Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu erkekleri ciddi ve sakin olduklarından iyi birer aile reisi olmaya adaydırlar ve son derece pratik, sabırlı, çözümleyici insanlardır. Doğuştan gelen baba özelliklerine sahip olduklarından baba olmaları şart değildir, etraflarındaki bütün çocuklara gerçek birer şefkatle yaklaşırlar.

Tavsiye İçerikler;

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!