Nedir ?

12 Mart Hangi Burç

Burçlar

Burçlar özellikle kadınlar arasında çok popüler olduğundan bir insanla taşınırken burçlar genellikle sorulur. Eğer 12 Mart’ta doğduysanız ve 12 mart hangi burç diye soruyorsanız, bunun cevabı Balık burcudur.

Balık Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir?

20 Şubat-20 Mart tarihleri arasında doğan herkesin dahil olduğu Balık burcu grubu şu özelliklere sahiptir:

  • Balık burçları su grubuna dahillerdir ve bu gruba dahil oldukları için negatif ve değişken özelliklere sahiptirler.
  • Balık burcunun yönetici gezegenleri Jüpiter ve Venüs’tür.
  • Balık burcunun favori renkleri deniz yeşili, mavi ve yeşildir.
  • Balık burcunun uğurlu taşı ay taşıdır.
  • Balık burcunun şanslı sayısı 3’tür ve şanslı günü perşembedir.
  • Balık burcunun karşıt burcu Başak burcudur.
  • Balık burcunun kişiliği Londra ve Panama şehirlerinde yaşamaya çok müsaittir.
  • Balık burcuna en çok yakışan renk platindir.

Öğrendiğiniz bu temel bilgiler sayesinde kendinizi daha iyi tanıyacak, kendinize en uygun takıları ve taşları seçecek, kişiliğinizi daha çok ön plana çıkartabileceksiniz.

Balık Burcunun Kişisel Özellikleri Nelerdir?

Bu burçta doğan kişilerin en önemli özellikleri sabır, eli açıklık ve duyarlılık olmakla beraber bu burca mensup kişiler insanları kendilerine kolaylıkla inandırabilirler. Dürüst, sadık, vicdan sahibi ve uysal olan Balık burçları, her çevreye kolaylıkla uyabilseler de genellikle hayal dünyalarında yaşadıklarından olaylara objektif bir şekilde bakamazlar.

Diğer burçlara göre diğer dış etkenlerden kolaylıkla etkilenen bu burçlar, aslında dışarıdan öylesine mutlu görünürler ki onların aptal olduklarını bile düşünebilirsiniz ama aslında oldukça akıllıdırlar.

Tavsiye içerik => 13 Temmuz Hangi Burç

Balık burcu insanlarını dışarıdan gözlemleyen bir insan herhangi bir kötü haberi onlara vermekten korkarlar çünkü kötü haberlerin altından kalkamayacak duygusallığa sahip olduğunu düşünürler. Ancak balık burçları sanıldığının aksine oldukça güçlü bir kişiliğe sahiptirler ve gözyaşlarını kısa sürede kurutarak kendilerini yeni bir yaşamın içine atabilirler.

Balık Burçlarının Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Balık burçları genellikle balık etlidir ve kolları ile bacakları kısadır. Soluk bir ten rengine sahip olan bu burçlar açık kahverengi gözlüdür ve uykuları varmış gibi gözüken mahmur gözlere sahiptirler. Kilo almaya oldukça meyilli bir yapıya sahiptirler. Yaşları ilerledikçe hem kilo alırlar hem de saçlarını alınlarından açılmaya ve beyazlamaya başlarlar. Ağlamaya çok meyilli oldukları ve sıklıkla ağladıkları için gözleri neredeyse her zaman nemlidir.

Balık Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu kadınları sonsuz aşka ve romantizme inanan, hayal güçleri çok yüksek olan, hayal kırıklıkları yaşasalar da aşkı aramaktan hiç vazgeçmeyen kadınlardır. Her ne kadar aşamadıkları kalp ağrılarına sahip olsalar da aşkı aramaktan hiçbir zaman vazgeçmezler, bu yüzden duyguları çoğunlukla karmakarışık bir hal alır.

Evliliğe en yatkın ve evlilik konusunda en arzulu olan burçturlar, çoluk çocuğa karışma arzuları da olduğundan evlilik konusunda çok acele ederler. Bu kadınlar için aile çok önemli olduğundan annelerine çok düşkündürler.

Balık Burcu Erkeklerinin Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu erkekleri genellikle yalnız olsalar da ne zaman ne yapacağı belli olmayan insanlardır. Bu burcun erkekleri kendi değer yargılarına göre yaşamaktan yanadırlar. Çevreye sürekli olarak farklı gözüken bu erkekler, kendilerini güvende hissetmek için sürekli olarak korunmaya ihtiyaç duyarlar. Eğer bir Balık burcu erkeğini korursanız ve bunu ona hissettirirseniz, ömür boyu sizinle mutlu bir şekilde kalacaktır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!