Nedir ?

26 Eylül Hangi Burç

Burçlar

Diğer aylarda doğanlarda olduğu gibi 26 Eylül’de doğanlar için de ”burcum nedir?” sorusu merak konusu olmuştur. Burcunuzu ve özelliklerini rahat bir şekilde öğrenebilir, inceleyebilirsiniz. Peki 26 Eylül hangi burç? Özellikleri neler? Bu soruların cevabını makalenin devamını okuyarak öğrenebileceksiniz.

Mutlaka göz atın ;

26 Eylül’de Doğanların Burcu Nedir?

26 Eylül’de doğan kişiler Terazi burcuna mensuptur. Bu burcun doğum zamanı 24 Eylül – 23 Ekim arasıdır. Hava grubuna mensuptur ve yönetici gezegeni Venüs’tür. Uğurlu taşları oval, pembe kuvartzdır. Zıt olan burcu ise Koç’tur. Sıcakkanlı ve herkesle anlaşabilen Terazi burçları, mücadeleyi ve liderlik etmeyi bir hayli seven Koç burçlarıyla sürekli tartışma halindedirler. Krizantem, beyaz gül, sarı papatyanın rengi ve kokusu tam onların zevklerine göredir.

Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu insanları gelişmiş adalet duygularıyla çevrelerinde nam salan kişilerdir. Gerek arkadaşlarına gerek tanımadığı insanlara karşı sürekli pozitif ve uyumlu hareketler sergiler. Bu yanıyla çevresinde en çok beğenilen ve aranan kişilerden biri olur. Kararsızlıklarının fazla oluşuyla bilinseler de cazibelerine karşı koyulamadığı için bu özellik rahatlıkla affedilebilir. Adeta büyülü bir havası vardır, kavga ettiğinde bile sakin ve sessiz hareketleri vardır. Egoları büyüktür fakat belli etmezler ve her daim kendi bildiklerini yaparlar.

Terazi Burcunun Olumsuz Özellikleri

Terazi burcu her ne kadar çekici olsa da bazı hareketleri bireyleri çileden çıkarabilir. Bu özelliklerine çekidüzen vermesi gerekir. Şu şekilde sıralanabilir:

  • Çok duygusaldır ve bazen mantık dışı kararlar alabilir.
  • Alışveriş esnasında bir türlü karar veremez.
  • Asla kin tutmaz, herkese karşı sevgi doludur.
  • İç dünyasında fazlasıyla dalgalanma yaşar.
  • Kararları sürekli değişebilir.

Bu gibi durumlar yüzünden Terazi burcu insanlarla yaşamak bir hayli zor olabilir. Onunlayken olabildiğince sakin kalmalı, fikirlerini ciddiye almalı, özel hissettirmeli ve takdir etmelisiniz. Yaptığı her harekette onayınızı almak isteyen Terazi burçları destek görmeyi bir hayli sever.

Hangi Burçlar Terazi Burcuyla İyi Anlaşabilir?

Terazi burcunun sakin ve uyumlu yapısı diğer burçların bir hayli ilgisini çeker. Hava grubundan olduğu için aynı grupta olan İkizler ve Kova ile gayet iyi anlaşır. Aşk ilişkisi için ise Su grubu olan Akrep, Balık ve Yengeç’i tercih ettiğinde tutkulu bir ilişki yaşayabilir. Hep istediği pahalı hediyeler, güzel sözler, romantik anlar bu burçlar ile yaşanabilir. Zıt olan burçlar ise Koç ve Boğa’dır. Bu burçlarla etkileşime giren bir Terazi burcu istediği sonucu almadan oradan uzaklaşmak isteyebilir.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Dış görünüşü bakımından herkesin dikkatini çekmeyi başaran Teraziler aşk hayatında her zaman istedikleri konuma gelebilirler. Venüs sayesinde aşk, güzellik ve sanatla çevrelendiğiniz için hayatınıza giren kişiler ne hissettiğinizi çok iyi anlayabilir. Çevrenizde aşk konusunda sizi beğenen çok kişi vardır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!