Bedava İnternet

2020 Bedava İnternet Kampanyaları [Çalışıyor]

2020 yılında operatörlerin güncel bedava internet kampanyaları ile karşınızdayız. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hat kullanıcıları için günlük 10 GB internet ve aylık 10 GB internet almalarını sağlayan yöntemlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava 10 GB İnternet

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü olan Turkcell 10 GB bedava internet veriyor. Turkcell kullanan herkes hemen Fizzy uygulamasına giriş yaparak 10 GB internetlerini alabilirler. Turkcell bedava 10 GB internet şuanda aylık olarak kullanılıyor.

Turkcell 10 GB bedava internet için bir diğer yöntem ise çatlat uygulaması. Hemen akıllı telefonlarınıza çatlat uygulamasını yükleyip işlemi yaparak 10 GB günlük bedava internet sahibi olabilirsiniz.

 

Vodafone Bedava 10 GB İnternet

Vodafone 10 GB bedava internet almak isteyenler için iki farklı yöntem ve uygulama bulunuyor. Vodafone tarafından yayınlanan ve mağazalardan indirebileceğiniz Vodafone’u Seviyorum testine katılarak 10 GB aylık internet kazanabilirsiniz.

10 GB Vodafone bedava internet almak için bir diğer seçenek ise E-Fatura. Hemen fatura istemediğinizi Vodafone müşteri hizmetlerine bildirerek 10 GB internet alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB bedava internet almak istiyorsanız hemen Arayanı Bil seçeneğini aktif edebilirsiniz. Bu seçeneği aktif ettiğinizde Türk Telekom tarafından bir ay boyunca geçerli olan 10 GB internet hattınıza yükleniyor.

Türk Telekom bedava internet almak için diğer operatörlerde olduğu gibi E-Fatura sistemine geçiş sağlayabilirsiniz. E-Fatura’ya geçen Türk Telekom müşterileri aylık 10 GB hediye internet kazanıyor.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!